Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam. Mam pytanko odnośnie "mojego Subaru".

Więc posiadam 2008 GH III generacji imprezke i od jakiegoś czasu poszukuje felg do niej (używek alu ) na zimę. Długo szukam bo ciężko trafic z rozmiarówka. Rozstaw śrub 5x100 szerokość 6,5 J , szukam 16 ale wartość opisywana jako ET (otwór centrujący?) jest bardzo różna od tego co znalazłem w necie odnośnie mojego autka (55 - podobno potrzebuje).

I teraz pytanko do fachowcow. Wiem ze sa jakies pierścienie mocujące, niwelujące różnice itd. Ale jak to działa i jakie felgi mógł bym kupić? ET wyższe czy niższe czy może tylko takie 55?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3724720898&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

http://allegro.pl/felgi-16-5x100-et35-toyota-celica-opony-okazja-i3741484032.html

 

I wiele, wiele innych.Prosił bym pilnie o pomoc, gdyż dzisiaj rano zobaczyłem śnieg (piękny widok-cieszyłem jak dziecko).

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET to nie jest otwór centrujący tylko odległość płaszczyzny przylegania do piasty od osi symetrii felgi i potrzebujesz w granicach 48-55 (im mniejsza wartość tym felga bardziej wystaje na zewnątrz)

A otwór centrujący masz mieć 56,1mm - jeżeli to się nie zgadza to wtedy pierścień centrujący.

Edytowane przez adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, profesjonalnych fotek jeszcze nie mam, na razie tylko to na jednej widać moją przygodę z użytkownikiem jednośladu :/

 

CZEŚĆ !!! Widziałem Cię miesiąc temu koło Tesco w Bielsku !!! myślałem co to za estiaj z małą lotą - pewnie jakiś udawany !!!!!

Jak mim szafę zamykasz to duża lota by się przydała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...