Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

k1robot napisał(a):

bakupno napisał(a):

k1robot napisał(a):

nie kolego.., tylko jak sie "bawimy" to gasze swiatla przed kazdym winklem co by wiedziec ze nie spotkam sie z jakims autem jak lece sobie bokiem:D

 

 

 

????

 

nie ogaraniam czemu wyłaczasz

nie rozumiem tej zależności

 

Przy zapalonych nie widac swiatel z przeciwka, pewnie o to chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k1robot napisał(a):

bakupno napisał(a):

k1robot napisał(a):

nie kolego.., tylko jak sie "bawimy" to gasze swiatla przed kazdym winklem co by wiedziec ze nie spotkam sie z jakims autem jak lece sobie bokiem:D

 

 

 

????

 

nie ogaraniam czemu wyłaczasz

nie rozumiem tej zależności

 

Przy zapalonych nie widac swiatel z przeciwka, pewnie o to chodzi :wink:

 

Dokładnie:) ale tylko na chwile przed winklem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego.., tylko jak sie "bawimy" to gasze swiatla przed kazdym winklem co by wiedziec ze nie spotkam sie z jakims autem jak lece sobie bokiem:D

dziwne masz pomysly, masz czas gasic zapalac swiatla lecac bokami ? seryjne lampy GTeka sa tragiczne potrzeba chwile zeby sie wzrok przyzwyczail do ciemnosci jakie zapadaja gdy wylaczysz elekrownie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego.., tylko jak sie "bawimy" to gasze swiatla przed kazdym winklem co by wiedziec ze nie spotkam sie z jakims autem jak lece sobie bokiem:D

dziwne masz pomysly, masz czas gasic zapalac swiatla lecac bokami ? seryjne lampy GTeka sa tragiczne potrzeba chwile zeby sie wzrok przyzwyczail do ciemnosci jakie zapadaja gdy wylaczysz elekrownie :roll:

 

i jeszcze pale papierosa:D nie jak lece, tylko wczesniej, to nie są dziwne pomysły, kilka razy gdybym nie zgasil swiatel to by bylo nie ciekawie, przyjedz kiedys do nas jak bedzie snieg to sie przejedziemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John_00,

To ty! smigasz po ursynowie nowym drugim białym bugiem. A znajomi dzwonią i dzwonią, że mnie widzieli, a ja wcale nie jeździłem. No i mamy sprawce zamieszania. Gratuluje białego buga. Musimy sie spotkać. Proponuje ten weekend. Biały bug wrx vs biały bug sti. walniemy sesje foto.

Daj znać na PW.

Pozdro Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja :) . Wolny ssak, wersja RC, ale radocha jest :mrgreen:

Pierwsze 250 km z Poznania do Łodzi bez problemów, oby tak dalej :!:

 

Jedna fota od poprzedniego właściciela, jak wyglada hawk eye, ogólnie wiadomo :)

c174137902.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Podobno jedna z ostatnich sztuk tego modelu sprzedana w PL. Ale to podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

 

pogoda sprzyja, więc i ja pochwalę się swoim subarakiem.

WRX MY'04; silnik seria; zawias seria; zmieniony wydech, ale nie pamiętam na jaki; hamulec tył - STi, hamulec przód - Legacy spec. B.

 

dsc0073of.jpg

dsc0074kz.jpg

dsc0075fb.jpg

dsc0076qz.jpg

dsc0077bl.jpg

dsc0078bcp.jpg

dsc0079ak.jpg

dsc0080yk.jpg

dsc0081py.jpg

dsc0082lf.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Paskudny, to słowo wciąż wibrowało mi w uszach. Powiedziała "paskudny". Dlaczego? Co sprawia, że ten samochód podoba się prawie wszystkim facetom i prawie żadnej kobiecie?"

 

dobre :D:D:D

 

gratuluję nowego "Paskuda" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem wkleić fotkę to i wklejam :) Jesteśmy po pierwszej wycieczce krajoznawczej nowym autkiem.

W programie poza zamkami i skałkami była Pustynia Siedlecka.... PotForek spisywał się rewelacyjnie z zapiętym reduktorem. Jestem pod duuuużym wrażeniem :mrgreen:

 

 

1005221n.jpg

 

Hahaha... Już wiem jak te fotki wklejać :!:

 

Świnie czekają w schowku na mycie auta przed naklejeniem :twisted:

 

Przy okazji gorąco polecam Pustynię Siedlecką do przetestowania możliwości Subarynek. Tych wyższych znaczy się...

Jadąc od Częstochowy, parę km za Olsztynem w prawo. Jest tabliczka, błotko na dojazdówce a dalej duuuuużo piachu :twisted:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...