Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj około godz 14 we wrocku na ul. kasprowicza zaparkowane kolo szpitala, wywaliłem gały na bardzo podobnego. duzy spojler, złote 17" , i czadowe niebieskie chlapacze.(z tyłu naklejka Janusza z WRC) ,na tablicach SY ... - skąd to?

 

Impreza z Bytomia, jeździ jedna niebieska z dużym skrzydłem i chlapaczami, w zimie na białych felgach - możliwe, że to ten sam.Nie przyjrzałem się, czy to GTek czy gtlook. Ogólnie wyglądał bojowo, ale jakoś za szybko się nie poruszał :cool: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim

Ciesze się ze auto się podoba. Z panem Markiem już rozmawiałem teraz czekam na jego propozycję.

 

Apropo Yorku to moja uk nie ma hamulców wiec wypada tylko na nowego potworka ale gdyby spadał nie daj boże deszcz to też sie nie rusze bo nie da sie na nich jezdzić po deszczu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby spadał nie daj boże deszcz to też sie nie rusze bo nie da sie na nich jezdzić po deszczu.

 

pozdrawiam

 

Nie jest tak źle. Ostatnio jechałem Rallysprint w deszczu na R888, naprawde nie było tak strasznie, trzeba tylko uważać na głębsze kałuże,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO, autko prezentuje sie naprawde extra

 

dzisiaj około godz 14 we wrocku na ul. kasprowicza zaparkowane kolo szpitala, wywaliłem gały na bardzo podobnego. duzy spojler, złote 17" , i czadowe niebieskie chlapacze.(z tyłu naklejka Janusza z WRC) ,na tablicach SY ... - skąd to?

 

 

Widzałek - bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza z Bytomia, jeździ jedna niebieska z dużym skrzydłem i chlapaczami, w zimie na białych felgach - możliwe, że to ten sam.Nie przyjrzałem się, czy to GTek czy gtlook. Ogólnie wyglądał bojowo, ale jakoś za szybko się nie porusza

teraz często tam parkuje, zajrzałem głębiej i są z tyłu bębny-jednak cwanie zamaskowane przez te felgi. chlapacze i skrzydło dodaje bojowego uroku-tak jak mówicie :) ostatnio widze 2 laski idą (mysle sobie: pewnie się na tego "GT" spojrzą), a one bach! zatrzymaly sie przy nim i wlepiały oczy :mrgreen: ni ma co,robi wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widze 2 laski idą (mysle sobie: pewnie się na tego "GT" spojrzą), a one bach! zatrzymaly sie przy nim i wlepiały oczy ni ma co,robi wrazenie.

 

ile mialy lat? 12 ? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, ten GTlook wygląda naprawdę fajnie. Przynajmniej z daleka jak się przejeżdża.

 

to fakt :wink:

 

 

devlin, nie chcialem isc az tak po bandzie ale widze ze wszedzie Subaraki wzbudzaja podziw.... 6 latkow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...