Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Namierzony, sprawdzony, zakupiony :-)

dsc01176ev0.th.jpg

MY04, 2.5T, 2005r. Autko jest boskie. Jakie tam autko - to jest wariat ;-) Na razie boję się gazu - ostatnio jeżdziłem automatem i z powrotem przyzwyczajam się do manuala.

Pierwsze wrażenia z jazd - w porównaniu do Solary - jest niesamowicie żwawy i zwrotny Jest taki... "sprytny". Oczywiście dużo twardszy i głośniejszy ale mniej więcej o to chodziło ;-)

Audio to porażka, może dlatego, że w Solarze miałem jakiś topowy zestaw JBL i się przyzwyczaiłem. Jak podkręce trochę głośniej to brzęczy i w ogóle jest jakoś tak "drewniano". Póki co to mi nie przeszkadza bo jeżdżę słuchając silnika :-)

No i jeszcze jedno - zaliczyłem jedno hamowanie z jakiś 160 do prawie zera. Hmm... jest niefajnie. Auto jakoś tak mało stabilnie hamuje z większych prędkości. Wczytałem się już w wątek o hamulcach i pewnie będę wymieniał tylko jeszcze nie wiem na co.

To tymczasem tyle - pojeżdżę to i popiszę :-)

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: Ładnie ładnie :cool: Ale mi to wygląda na coś takiego http://www.motofakty.pl/artykul/bloto_w_sprayu.html :mrgreen:

 

No pięknie :mrgreen: . Widziałam już łańcuchy w sprayu, ale żeby błoto? Na szczęście w Polsce błota pod dostatkiem, można choć na tym zaoszczędzić :lol:

 

APE, piękny! I jaki ekstra kolor :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...