Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Korzystając z pięknej wiosennej pogody w środku zimy poczyniłem kilka fotek Białej Damy, która została pozbawiona rudej zarazy z błotnika i otrzymała nowy lakier na zderzaku. Fotki te dedykuje forumowiczom Ptokurze i citanowi jako podziękowanie za pomoc w zdobyciu zdrowego nadkola. :wink:

 

62619819zb4.jpg

 

52914304pu2.jpg

 

[edit] jeszcze jedno :):

 

52016983qu6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, że gdzie jest pojeździć to mało powiedziane! :wink: W promieniu kilkunastu km od domu jest jakieś kilkadziesiąt km górskich dróg naszpikowanych zakrętami. :wink: Z resztą, co ja będe pisał, check this: http://pl.youtube.com/watch?v=P0qBhs6651g :twisted:

 

Jak przyjedziesz na Plejady to z chęcią Cię "oprowadzę" po naszych terenach. :twisted:

 

Ale ta droga ze zdjęcia to akurat niezbyt się nadaje - wąsko i raczej mało kręto. Jeżdze po niej - fakt, ale bardziej na rowerze niż autem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki te dedykuje forumowiczom Ptokurze i citanowi jako podziękowanie za pomoc w zdobyciu zdrowego nadkola. :wink:

 

 

Dzięki za dedykację!! Prawdziwa to dla mnie przyjemność obok samej radości w niesieniu pomocy... Cieszę się też, że dzięki Twoim podziękowaniom mogę choć w części zaistnieć, jako żywy (czyt. nie virtualny) i aktywny forumowicz :)

 

A za gifta w postaci rajdowych fotek, też chcę publicznie podziękować... Jak tylko doczekam się własnego garażu (a kiedyś to nastąpi ;)) zawisną na ścianie :)

 

I na koniec - biała dama bardzo ładnie komponuje się z kolorami ziemi ;)

 

Trzym się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieje że będzie dobrze służył. A nie wygląda wcale tak super. Kilka poprawek lakierniczych do zrobienia, ale to w końcu 11 letni samochód :razz: Wg mojego mechanika z którym jechałem mechanicznie jest ok. Rocznik '97, model MY98. Gość ktory sprzedawał sprowadził go w październiku i wygląda na to że nie posmakował jeszcze polskich realiów. Po obejrzeniu kilku '99 do 30tyś, ten mimo że starszy wydał się najlepszy. Sprzedawca sprawiał wrażenie że mu nie zależy żeby go oddać, ale też coś z ceny 28500 wyjściowe uhandlowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to ten sam sprzedawca niedawno sprowadził zielonego GT MY98, który sie sprzedał w jeden dzień

 

Chyba nie, bo gość od którego kupowałem nie sprowadza samochodów. Był tam jeszcze jeden kolega, być może on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no arti, widze ze pucowanie przed swiętami juz bylo

Gdzie na swięta! TO było mycie już na Plejady. :twisted:

 

ak tylko doczekam się własnego garażu (a kiedyś to nastąpi ) zawisną na ścianie

Niech zajmą honorowe miejsce i ze ścian głoszą chwałę Subaru. :wink:

 

Tomirros, gratuluję nowego wozu!

 

VERY NICE!

borat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...