Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.06.2017 o 15:32, boorek napisał:

Widzieliscie mapki? Jeden, dwa normalne parkingi a reszta VIP.... Masakra w tym roku... Moze komus sie zawieruszyla jakas naklejka na te parkingi niepotrzebna, chetnie odkupie ;)

Wystarczy zwykła naklejka parkingowa za chyba 20zł. Nie ma parkingów VIP i parkingów zwykłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

My, startujemy 10-11.

Z tym że dzisiaj :)

Oj :D to się za późno obudziłem

11 minut temu, boorek napisał:

No dokladnie.... Czyli tak jak myslalem. Znajac realia to te drogi beda zamykane wczesnie... Nie chce zapeszac, ale mam wrazenie ze to moze byc jeden z ostatnich rajdów Polski na ktorych bede.... :(

no właśnie, ile wcześniej mogą zamykać drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki. Będzie może ktoś ogarniający wyłączanie na stałe błędów w ecu? Potrzebuję pozbyć się błędów od pompy powietrza wtórego i przy okazji gdyby ktoś był z odpowiednim sprzętem mógłby to ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 lat później...

Hejka ekipo forumowa

 

Dajcie znać kto się wybiera na tegoroczny Rajd Polski?

https://rajdpolski.pl/2024/02/22/bilety-i-karnety/

 

To będzie mój debiut i chciałbym pojechać na jeden dzień. Pytanie czy da się coś zobaczyć na jakimś odcinku nie kupując biletów? 

Jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Herostrates napisał(a):

Hejka ekipo forumowa

 

Dajcie znać kto się wybiera na tegoroczny Rajd Polski?

https://rajdpolski.pl/2024/02/22/bilety-i-karnety/

 

To będzie mój debiut i chciałbym pojechać na jeden dzień. Pytanie czy da się coś zobaczyć na jakimś odcinku nie kupując biletów? 

Jakie macie doświadczenia?


Hej, RP to u mnie święto i obecność obowiązkowa. Jeżdżę do Mikołajek od 15 lat i z roku na rok jest coraz trudniej z wjazdem na OS bez biletów, zwłaszcza autem osobowym. W zeszłym roku zrobili oddzielne wjazdy na parkingi dla karnetów VIP i pozostałych, a rajd był rundą ERC.
Terenówką [nie SUVem] można się przebijać polami, ale najlepiej motor/quad.

Polecam też ceremonię startu na rynku w Mikołajkach - świetny klimat i mnóstwo ludzi. Widowiskowo jest na hopie Rosochackie, ale ja osobiście lubię OS Świętajno, gdzie są fajne techniczne partie [odciążenia z przejściami przez sekwencje kilku szybkich zakrętów].
Na poważnie można będzie planować po opublikowaniu oficjalnych map OSów.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Herostrates napisał(a):

To będzie mój debiut i chciałbym pojechać na jeden dzień. Pytanie czy da się coś zobaczyć na jakimś odcinku nie kupując biletów? 

Jakie macie doświadczenia?

 

Najważniejsze.

Zmień plany, na jeden dzień się nie opłaca. Rajd, a w szczególności taki , wielki Rajd Polski, WRC, to olbrzymie święto zarówno kierowców, jak i nas kibiców. Żeby w nim uczestniczyć, trzeba poczuć jego atmosferę, a to jest możliwe tylko, gdy przyjedziesz na cały rajd- 3 dni, a najlepiej 4 z shakedownem. ;) 

Następna sprawa.

Jeśli ktoś organizuje takie wielkie święto dla nas, angażuje potężne środki zarówno techniczne, finansowe, jak i logistyczne, to należy uczestnicząc w tym, zakupić bilet. To zwyczajnie uczciwe i właściwe.  

 

Reasumując, kupuj karnet na cały rajd i zabieraj swoją ekipę, im więcej was, tym lepiej, rezerwuj hotel/domki/namioty, bierz jedzenie, alkohol i dobry nastrój i wpadaj. Nie pożałujesz, to lepsze niż wakacje z rodziną w all inclusive ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adi napisał(a):

 

Najważniejsze.

Zmień plany, na jeden dzień się nie opłaca. Rajd, a w szczególności taki , wielki Rajd Polski, WRC, to olbrzymie święto zarówno kierowców, jak i nas kibiców. Żeby w nim uczestniczyć, trzeba poczuć jego atmosferę, a to jest możliwe tylko, gdy przyjedziesz na cały rajd- 3 dni, a najlepiej 4 z shakedownem. ;) 

Następna sprawa.

Jeśli ktoś organizuje takie wielkie święto dla nas, angażuje potężne środki zarówno techniczne, finansowe, jak i logistyczne, to należy uczestnicząc w tym, zakupić bilet. To zwyczajnie uczciwe i właściwe.  

 

Reasumując, kupuj karnet na cały rajd i zabieraj swoją ekipę, im więcej was, tym lepiej, rezerwuj hotel/domki/namioty, bierz jedzenie, alkohol i dobry nastrój i wpadaj. Nie pożałujesz, to lepsze niż wakacje z rodziną w all inclusive ;) 

Dziękuję za wykład ;)

Nie planuję przyjazdu na 3-4 dni

Tak jak pisałem chciałem przyjechać na jeden dzień i stanąć gdzieś na odcinku i popatrzeć na auta w ruchu.
Chętnie kupiłbym bilet na jeden dzień ale dostępne są tylko karnety na wszystkie dni stąd moje pytanie i ciekawość  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Herostrates napisał(a):

Dziękuję za wykład ;)

Nie planuję przyjazdu na 3-4 dni

Tak jak pisałem chciałem przyjechać na jeden dzień i stanąć gdzieś na odcinku i popatrzeć na auta w ruchu.
Chętnie kupiłbym bilet na jeden dzień ale dostępne są tylko karnety na wszystkie dni stąd moje pytanie i ciekawość  

Na pojedyńcze OSy można kupić bilety przy wjeździe na odcinek.
Ceny ok 60-70zł / OS /osoba. Pewnie będzie info w tej sprawie bliżej rajdu.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, markos007 napisał(a):

w którym karnecie jest dostępna naklejka parkingowa (nie vip) aby legalnie wjechać autem na parking przy odcinku? Czy trzeba ją kupować oddzielnie od karnetu?


Niestety naklejka parkingowa w pakietach: Gold, Silver i podstawowym jest płatna dodatkowo 99zł.

image.thumb.png.92aea1a1455809f78e3d941d16a99d25.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...