Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ok, w takim razie to by mi się opłacało sprowadzić jeden na sprzedaż.

mysle ze cena w granicach 108k pln bylaby ok - tyle w chwii obecnej smigaja foki 2.0 NA w wersji comfort w wyprzedazy. Najlepiej jakbys znalazl chetnego ktory np. wplaci Ci  zaliczke - chociaz w Pl to bym sie bal placic nieznajomemu ( bez urazy ale w naszym kraju pelno jest przekretowiczow ktorzy biora kase i znikaja ) Gdybym mial opcje zakupu w ubieglym roku takiego nowego cuda to bym sie nie wahal. Moze wystaw ogloszenie w dziale gielda- chociaz nie wiem czy mozna na tym forum sprzedawac nowe samochody wyreczajac SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na razie jeszcze nie mam go w kraju, nie będę ogłaszał czegoś, czego nie mogę sprzedać teraz. 

Poza tym pewnie jeszcze z pół roku tu zabawię. 

Edytowane przez sapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na razie jeszcze nie mam go w kraju, nie będę ogłaszał czegoś, czego nie mogę sprzedać teraz. 

Poza tym pewnie jeszcze z pół roku tu zabawię. 

Poza tym, po sprowadzeniu "na mienie" nie możesz sprzedać przez chyba 2 lata takiego autka, także zarobek na 2-letnim aucie to raczej nie będą kokosy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy beda kokosy czy nie to wszystko zalezy od ceny zakupu auta w emiratach+ clo + jakies tam oplaty. Wiadomo ze nikt nie sprowadzi auta zeby go pozniej sprzedac za nizsza cene niz go kupil bo gdzie tu sens i logika. A taki 170 konny forek i napewno daje juz przyjemnosc z jazdy i jest bezobslugowy- takze jak ktos kupuje auto z zamyslem ze bedzie nim smigac dluzej niz 5 lat to takie auto jest w sam raz. Xt to mlode auto jak narazie bezawaryjne sa, ale nieoszukujmy sie ten kto mial kiedys auto z turbina wie ze po dluzszej eksploatacji trzeba w takim aucie to i owo zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Jestem bardzo ciekaw jak jeździ

Forestery D CVT zostały w tych dniach dostarczone do naszych partnerów. Czyli - pozostaje umawiać się na jazdę próbną :)

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zepsuł mi się Forek :(

 

post-3997-0-97435000-1425384804_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam wrażenie, że brakuje znaczka Plejad na osłonie silnika.

Mam nadzieję, że gwarancja to obejmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zepsuł mi się Forek :(

 

Mam wrażenie, że brakuje znaczka Plejad na osłonie silnika.

Mam nadzieję, że gwarancja to obejmie ;)

 

Zobacz czy nie zalega gdzieś w komorze silnika, miałem taką przygodę w OBK tyle, że daleko znaczek nie poleciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Xt to mlode auto jak narazie bezawaryjne sa,

 

Ha ha ha nie byłym do końca taki pewny

 

 

@Kukson, może podzielisz się zatem opinią o bezawaryjności XT-ka. 

Edytowane przez sapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po dwóch miesiącach wróciło(silnik był dosyć szybko w porównaniu do reszty która sporo zajęła czasu) i na razie jeździ i mam nadzieje że będzie teraz tak cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba zepsuł mi się Forek :(

 

Mam wrażenie, że brakuje znaczka Plejad na osłonie silnika.

Mam nadzieję, że gwarancja to obejmie ;)

 

Zobacz czy nie zalega gdzieś w komorze silnika, miałem taką przygodę w OBK tyle, że daleko znaczek nie poleciał. 

 

 

 

W komorze silnika nie znalazłem. Tak więc albo zassało do filtra powietrza, albo przyozdabia norę jakiejś kuny lub szczura. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@przemekka,Teraz wszyscy posiadacze Xt będą podklejać znaczki :P

Kukson - napisz coś konkretnego, rzuciłeś hasłem o awaryjności ale merytorycznych wartości żadnych i dzięki takim pustym tekstom rodzą się mity i niestworzone historie ...

Temat walkowany w okolicach swiat bozego narodzenia 2014. Usterka delikatna - silnik do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie temat był wałkowany i to nie był jedyny przypadek w naszym kraju jeżeli chodzi 2.0 DIT i chyba nawet serwis nie wiedział dokładnie co jest przyczyną.

Auto po wymianie zrobiło z tysiąc kilometrów i jeździ :P i oby tak cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to nie był jedyny przypadek w naszym kraju jeżeli chodzi 2.0 DIT

 

Istotnie - były 2 ;)

 

Pozdrowienia

Ojej, a to draka! ;)

 

Jestem bardzo ciekaw jak jeździ

 

Forestery D CVT zostały w tych dniach dostarczone do naszych partnerów. Czyli - pozostaje umawiać się na jazdę próbną :)

 

Pozdrowienia

Yhy, tak wlasnie myslimy, hm :) Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...