Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

(.....) No i oczywiście upgrade czarnej szmatki :)

 

No to się posypało - to może do listy życzeń dołożyć jeszcze takie rarytasy jak:

 

- klimatyzowany i oświetlany schowek,

- dłuższy i lepiej wyprofilowany podłokietnik,

- kratki nawiewu dla pasażerów;

- światła przeciwmgielne z tyłu po obu stronach ;)

 

I jeszcze parę innych ułatwień które już miałem w samochodzie z 2007r i był to tylko kompakt!

 

A i musowo ten guzik o którym wspomina Urabus - to byłby Hit

 

Zaś co do mniejszej popularności XT na zachodzie Europy - w większości po prostu mają wyższe mandaty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

trochę za bardzo awaryjne mogłoby się okazać

Ale jaka frajda za to... niezły w terenie, oszczędny na autostradzie i większe szanse na Plejadach na szosowej ;)

 

 

XT to jakis Polski ewnement na zachodzie nie jest to schlagier

Może tam na zachodzie chcą bardziej się przemieszczać niż jeździć?  :mrgreen:

 

na zachodzie do szybkiego przemieszczania sluza autostrady a Ile Pali XT przy 190 km/h a ile SBD ? Do tego silne jednoski sa kupowane u rodzinnych producentow. Ja ostatno zrobilem Stuttgart - Wolkenstein- Stuttgart okolo 1030 km na jednym tankowaniu. Mlodzi gniewni nie kupuja Forestera :)

 

A ile pali XT i diesel subaru przy prędkościach 160-180 km/h? Bo dość waham się między zagazowanym H6 a Dieslem (do 2009 r.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytowałem to co jest u wujka Google. Wiem, że samochody do UE/Polski jadą, jeśli tak można powiedzieć, bezpośrednio z Japonii i tam jest dział/firma zajmująca się wysyłką samochodów do Europy.

 

===================

Chyba jeszcze nie ma takiego urzędu celnego na świecie, który by tolerował zdalne odprawy celne z innego kontynentu. Trudno też nadzorować z Europy np zawartość i załadunek kontenerów w portach japońskich.

 

 

 

Uważam, że podałem wiarygodne źródło. Inne źródła podają to samo. Można zgłupieć.

 

Czegoś tu nie rozumiem. Justyn i Tribec od kilku lat nie produkują, a oni wciąż istnieją? To co robi tam co najmniej kilkanaście a prawdopodobnie kilkadziesiąt osób? CHCĘ TAM PRACOWAĆ !!!

Złóż CV ;):biglol: .

Pewnie mają inne ważne i intratne zajęcia.

 

 

Nie ma cudów. Tylu ludzi musi coś robić. Myślę, że np nadzorują firmy dealerskie typu Emil Frey lub Nord czy honorują wzajemnie gwarancje z innych krajów czy też rzucają klientom kłody pod nogi ....

:biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał regulowaną podłogę w bagażniku zamiast stu litrów styropianu, realną osłonę pod silnik, regulację poparcia pod plecy, ledy do jazdy dziennej, a co za tu idzie przeciwmgielne, które świecą i wpływ wyboru trybu jazdy na układ kierowniczy. Denerwująca jest też procedura przełączanie BT miedzy telefonami a dwóch na raz nie łączy. No i oczywiście upgrade czarnej szmatki :)

 

Czarnej szmatki absolutnie ruszać nie wolno ! To świętość ! Pamiętasz przycisk BRIGHT ? B)

 

Mlodzi gniewni nie kupuja Forestera

Ja nie myślałem o młodych gniewnych tylko... o dojrzałych na przekór uniwersalnych...  :mrgreen:

 

 

+1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie odnotowałem żadnej szmatki, a jedynie ruchomą kolumnę kierownicy w plastikowej obudowie.

...za poł godziny wyjdę z pracy i az sprawdzę ;-)

 

... żeby dany obiekt był bardziej widoczny - sugeruję kolumnę kierowniczą obniżyć maksymalnie w dół   B) . Twoja mina będzie .... bezcenna :biglol:

Edytowane przez Woszkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Świeżo po powrocie z Polski przywiozłem ze sobą i zamontowałem po 3 miesiącach moje dystanse na koła, całlkowicie inaczej teraz Foresław wygląda :)

 

Jeszcze tylko chlapacze, ale tu mało deszczu więc mogą poczekać. 

post-4626-0-22860600-1409317776_thumb.jpg

post-4626-0-02311400-1409317791_thumb.jpg

Edytowane przez sapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Świeżo po powrocie z Polski przywiozłem ze sobą i zamontowałem po 3 miesiącach moje dystanse na koła, całlkowicie inaczej teraz Foresław wygląda :)

 

Jeszcze tylko chlapacze, ale tu mało deszczu więc mogą poczekać. 

 

Straszne pajęczyny w oknach w tym Dubaju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... nie odnotowałem żadnej szmatki, a jedynie ruchomą kolumnę kierownicy w plastikowej obudowie.

...za poł godziny wyjdę z pracy i az sprawdzę ;-)

 

... żeby dany obiekt był bardziej widoczny - sugeruję kolumnę kierowniczą obniżyć maksymalnie w dół   B) . Twoja mina będzie .... bezcenna :biglol:

 

 

Mnie jeszcze urzekły dwa elementy:

- Kable idące od czunika zapięcia pasa kierowcy idące pomiedzy tunelem a fotelem owinięte zgrzewką  - tak jakby cieżko było to schować

- Coś a'la filc w podłokietniku (na samym dnie tego schowka), który ku mojemy zdziwieniu jest krzywo wycięty - jakby nożyczkami po pijaku ktoś to robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... nie odnotowałem żadnej szmatki, a jedynie ruchomą kolumnę kierownicy w plastikowej obudowie. ...za poł godziny wyjdę z pracy i az sprawdzę ;-) ... żeby dany obiekt był bardziej widoczny - sugeruję kolumnę kierowniczą obniżyć maksymalnie w dół B) . Twoja mina będzie .... bezcenna :biglol:

 

 

:D:biglol:  też tak miałem, zaraz po zakupie zacząlem szukać słynnej czarnej szmatki  - poszukiwania się powiodły, kierownice trza w dół przesunać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie jeszcze urzekły dwa elementy: - Kable idące od czunika zapięcia pasa kierowcy idące pomiedzy tunelem a fotelem owinięte zgrzewką - tak jakby ciężko było to schować - Coś a'la filc w podłokietniku (na samym dnie tego schowka), który ku mojemu zdziwieniu jest krzywo wycięty - jakby nożyczkami po pijaku ktoś to robił

- stalowe mocowania foteli z łbami śrub - bez osłony, maskownicy, czy czegokolwiek estetycznego.

- mechanizm otwieranego dachu - elementy całkowicie widoczne, w każdej sytuacji z wyjątkiem zasłonięcia podsufitki,

- dźwięk zamykania drzwi <_<

Ale, jak wiadomo auto ma wiele innych plusów, niestety estetyka wykonania do nich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety estetyka wykonania do nich nie należy.

 

ale dla porównani do niektórych innych subaru nie jest chyba tak źle, mnie az tak bardzo nie razi. Okno dachowe to owszem trochę drażni, nigdy wcześniej nie miałem wiec może jestem nieświadomy jak to może wyglądac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

drugi z prawej - do niczego :)

No to mnie pocieszyłeś ;) Już chciałem czytać instrukcje, bo tez do takiego wniosku doszedłem :) Uff znowu się udało ;):P:D
Patyczek robi baaardzo dużo. Tak dużo, że nie dam rady dziś wypisać. Zresztą nie mielibyśmy weekendu od tej lektury. Dam jeden przykład. Można nim wyłączyć ten bajer przy opalaniu - wskazówki lecą od zera do końca. Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...