Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wywalic 150-170tyś na forestera ktory jest w srodku dziadostwem jest ok ale wydac 220tys na audi ktore jest jakies 10lat przed tym tym subaru to juz zle, ale idąc dalej wydanie 500tyś zł na Cayenne jest ok. Miedzy Audi A porsche jest mniejsza róznica niz miedzy Subaru a Audi, natomiast roznica w cenie jakies 10razy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

 

Bez przesady, Audi ma pewne cechy których na próżno szukać w Subaru i jeśli dla kogoś są one warte dopłaty to niech płaci.

Każdy musi się dobrze czuć ze swoim samochodem a nie sąsiada :P

 

ajax po dlugich bojach chyba pierwszy raz sie z toba zgodze :)

 

Czyli wywalic 150-170tyś na forestera ktory jest w srodku dziadostwem jest ok ale wydac 220tys na audi ktore jest jakies 10lat przed tym tym subaru to juz zle, ale idąc dalej wydanie 500tyś zł na Cayenne jest ok. Miedzy Audi A porsche jest mniejsza róznica niz miedzy Subaru a Audi, natomiast roznica w cenie jakies 10razy wiecej.

 

jak juz przy porsche , to troche tak jak z GTR za cene zwyklej carrery masz GTRa co za idioci w takim razie przeplacaja za turbo , GT3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jak dla mnie to +50tys za lepszą fajniejszą skórę i lepszy troszkę plastik to drogo. Właściwości jezdnie mają takie same, więc bulisz za lepsze materiały i PR marki. Porsche jeździ w innej lidze i tam płacisz za czysta przyjemność z jazdy, mega osiągi i do tego tą typowo niemiecka duszę. Właśnie pomyślałeś że w tym miejscu fajny byłby przycisk do czegoś tam i o tam właśnie jest :) Siedziałem w Nowym Forku, Q5 i ni jak nie rozpoznaje za co mam dopłacać min 50-60tys. Nic mnie tam nie rusza i tyle.

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić to audi .Przepraszam jak urazilem kogoś .

Trzeba byc wyjatkowym snobem i idiota, zeby kupowac meble gdzie indziej niz w Ikei. W koncu od strony funkcjonalnej nic im nie mozna zarzucic.

Trzeba być wyjątkowym snobem i idiotą żeby kupić nowy samochód, używki są równie dobre.

Samochód używany to loteria,wiem bo miałem ich trochę i wspomnienia są żywe do dzisiaj.Chyba że ma ktoś karnet u mechanika i mase wolnego czasu.

Dzięki tym "idiotom" kupującym nowe samochody inni "normalni" mogą kupić używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że jestem nowobogackim snobem i idiotą, w dodatku z niedoborami intelektualnymi :biglol: ... brakuje jeszcze pijaka i złodzieja, bo jak wiadomo każdy pijak to złodziej ... :biglol: ... farsa godna Kafki :biglol: ...

 

Bardzo łatwo świat sobie poszufladkować, wtedy wydaje się prostszy...ale to tylko ułuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że jestem nowobogackim snobem i idiotą, w dodatku z niedoborami intelektualnymi :biglol:... brakuje jeszcze pijaka i złodzieja, bo jak wiadomo każdy pijak to złodziej ...

 

Pijak i złodziej obecnie nic nie znaczy, ale mason i cyklista, a do tego żyd poligamista to już byłoby coś. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia,ja ocenilem(choć pewnie nie powinienem)konkretną ofertę opisaną przez kol.buckmacerka z audi odnośnie Q5 dyszel 177 KM z 2012 r za prawie 240 K !!!jeździłem tym samochodem i uważam że w tej cenie to czusta paranoja i kupienie go nazwałem snobizmem bo nie znajduje innego wytlumaczenia.Są chyba ciekawsze oferty audi niż to?jakiś silnik wybitny żeby przynajmniej bylo wiadomo za co doplacamy aż tyle pieniędzy.przecież x3 można mieć za 200k full wypas.Nie pojmuje i tyle.

 

Naprawdę nie chciałem nikogo urazić ani szufladkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że jestem nowobogackim snobem i idiotą, w dodatku z niedoborami intelektualnymi :biglol:... brakuje jeszcze pijaka i złodzieja, bo jak wiadomo każdy pijak to złodziej ... :biglol: ... farsa godna Kafki :biglol: ...

 

Bardzo łatwo świat sobie poszufladkować, wtedy wydaje się prostszy...ale to tylko ułuda.

Przepraszam jeśli moja uwaga odnosnie niedoborów intelektualnych uraziła Ciebie. ale koncerny samochodowe w swoim szale marketingowym posuwają sie do wciskania nam coraz bzdurniejszych pierdół i udowadniając że bez nich to już zginiemy na drodze.A koncern WV wiedzie w tym prym. Proszę, zwróć uwagę na reklamę tego systemu w WV.(no czyści idioci w tej reklamie.-to upokarzające dla ew. klientów) Dla mnie kupowanie takich bzdur to czysty snobizm(moj samochód ma fontannę z wodotryskiem...)Audi to nie są przecież złe samochody, jednak drogie i jeśli kogoś stać to niech je sobie kupuje. o gustach się nie dyskutuje ale twierdzenie że są lepsze bo za kupę kasy można wyposażyć je w te bzdury to nadużycie. Jeszce raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie szufladkuje. Poprostu moim zdaniem Audi jest zadrogie w stosunku do tego co oferuje. Jak ktoś chće to niech kupuje. Nikt nikomu niczego nie zabrania. Madox kupi Volvo i tez będzie zadowolony :)

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że jestem nowobogackim snobem i idiotą, w dodatku z niedoborami intelektualnymi :biglol:... brakuje jeszcze pijaka i złodzieja, bo jak wiadomo każdy pijak to złodziej ... :biglol: ... farsa godna Kafki :biglol: ...

 

Bardzo łatwo świat sobie poszufladkować, wtedy wydaje się prostszy...ale to tylko ułuda.

Przepraszam jeśli moja uwaga odnosnie niedoborów intelektualnych uraziła Ciebie. ale koncerny samochodowe w swoim szale marketingowym posuwają sie do wciskania nam coraz bzdurniejszych pierdół i udowadniając że bez nich to już zginiemy na drodze.A koncern WV wiedzie w tym prym. Proszę, zwróć uwagę na reklamę tego systemu w WV.(no czyści idioci w tej reklamie.-to upokarzające dla ew. klientów) Dla mnie kupowanie takich bzdur to czysty snobizm(moj samochód ma fontannę z wodotryskiem...)Audi to nie są przecież złe samochody, jednak drogie i jeśli kogoś stać to niech je sobie kupuje. o gustach się nie dyskutuje ale twierdzenie że są lepsze bo za kupę kasy można wyposażyć je w te bzdury to nadużycie. Jeszce raz przepraszam.

Ale o co Ci chodzi? Moim zdaniem systemy wyręczające ludzi w dupowozach są super. Podoba mi sie to ze same mi sie zapalaja swiatla, podoba mi sie to ze same wycierczki scieraja szybe jak lekko ją cos zmoczy , podoba mi sie to ze auto mi czyta znaki , podobaja mi sie łopatki przy kierownicy , aktywny tempomat tez mi sie podoba. Nie są to rzeczy ktore przesądzaja o wyborze samochodu ale skoro mozna takie rzeczy miec i komus one się przydadzą to dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dystans do siebie i świata, więc się tylko uśmiechnąłem. Natomiast zdanie sformułowałem celowo, aby pokazać, że momentami, zbliżamy się na forum do poziomu Onetu.

 

Odnośnie udogodnień, po prostu tak jest natura rozwoju techniki, dawniej, aby zaparzyć kawę trzeba było zmielić ziarna, zagotować wodę w saganie, zalać...a teraz jeden przycisk w ekspresie i już jest*.

 

W Audi jest taka bardzo fajna i tania w zakupie rzecz, asystent świateł drogowych...niby nic, a niesamowicie podnosi komfort jazdy (nikt mi nie wmówi, że zabawa wajchą od "długich" świateł może być podczas jazdy fascynująca). Kolejna sprawa to nagłośnienie, dla mnie ważna rzecz, gdyż auto jest jednym z niewielu miejsc gdzie mogę spokojnie posłuchać muzyki. W Subaru musiałem, wyrzucić całe audio i wpakować nowy zestaw, a za połowę tych kosztów w Audi dostałem Olufsena, który gra nawet lepiej niż zestaw zamontowany w Subaru.

 

 

*) Nie dotyczy koneserów kawy, którzy i tak muszą sobie samodzielnie kawę zmielić, ustawić grubość etc.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi się dobrze czuć ze swoim samochodem a nie sąsiada
a jak to się odnosi do żon? Jakoś dla mnie samochody i kobiety maja bardzo dużo wspólnego. Znaczy maja wspólnie jednego mężczyznę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak. To nazywa sie postep. Rozwoj nastepuje teraz o wiele szybciej np. 20 lat w informatyce to przepasc. I tak kiedys bedziemy latali z autopilotem. .

Niedługo kierowca będzie w samochodzie zbędny. Ale gdzie przyjemność z jazdy? A seks zastąpi orgazmotron, nie trzeba będzie się męczyć- kocham postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak kiedys bedziemy latali z autopilotem. .
ja juz latam ale tylko powracając z ochlaju

 

Ja mam Audi Q5 i Subaru, cudów nie ma, wolę Subaru ! :)

ja mam dwa subaru i nie ma cudów , wole subaru :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dyskusja znów zatacza krąg. Q5 to samochód dla kompletnie innej grupy odbiorców niż Forester i ktoś kto wybiera Forstera ma pewnie argumenty które tu padają ktoś kto wybiera Q5 ma pewnie swoje a Forester nawet nie jest brany pod uwagę jako kandydat i każdy mo jakieś tam swoje cechy które są ważne dla potencjalnego kupca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kolega Madox pomylił fora. Ja mało piszę na Forum (jestem już parę lat), wolę czytać. Miałem i jeździłem już w życiu różnymi autami, były i lepsze i gorsze. I tak wolę Subaru Panie Madox. !!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec automatycznie kaazdy dodatkowy element do tego auta bedzie drozszy o akcyze.

Czyli dopłata do lakieru to 6 tys zł?

 

podoba mi sie to ze auto mi czyta znaki

Co konkretnie robi ten system?

Bo chyba nie czyta wszystkich znaków:

025.jpg

Znakow_duzo_przez_Fot_ich_6001033.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznawanie znakow i wibrujacy fotel przy zmianie pasa ruchu to w Polsce bez sensu

Każdy musi się dobrze czuć ze swoim samochodem a nie sąsiada
a jak to się odnosi do żon? Jakoś dla mnie samochody i kobiety maja bardzo dużo wspólnego. Znaczy maja wspólnie jednego mężczyznę.

a wiesz u nas ostatnio strasznie modny jest autosharing co do kobiet to tak daleko nie jestesmy ale istnieja juz pierwsze niesmiale proby ;) no ale my staromodni jestesmy jak zmieniac biegi to MT, dlugie tyz wajcha, siedzenia bez memory

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...