Skocz do zawartości

OKRUTNIE WAZNE- Czy mam se kupic na zime felgi biale


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Devlin: już Ci arno wkleił. O tyle masz rację że rzeczywiście chyba nie ma takiego wyrażenia w UKeju chociaz na pewno rozumieją, w US to raczej standardowe słowo nie regionalny slang. W niedużym OED którego mam w domu (jednotomowym) tego nie ma, ale to brytyjski słownik i niezbyt wielki.

 

Rrrrrrrrajt - wszystko jasne, dzieki za update!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arno - taką masz furę (o, przepraszam, taki masz ride :D) i chcesz jakieś pospolite felgi montować?!? Szanuj się, Chłopie!

 

Chyba Twoja (zbyt) długa wizyta w światowej stolicy szmiry i złego smaku tak na Ciebie podziałała... :roll:

 

 

 

 

:twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe - nie.

 

Jak to tak? Będą się ze śniegiem zlewać - a ma się wyróżniać - nie?

 

STI ma różowe znaczki, nie? To może by tak felgi podebrać pod znaczek?

Byłoby ekstra - blues naokoło i różowe dodatki...

 

 

Arno - taką masz furę (o, przepraszam, taki masz ride :D) i chcesz jakieś pospolite felgi montować?!? Szanuj się, Chłopie!

 

Chyba Twoja (zbyt) długa wizyta w światowej stolicy szmiry i złego smaku tak na Ciebie podziałała... :roll:

 

Niestety muszę przyznać rację swoim przedmówcą. Koniecznie różowe felgi i to jakieś unikalne, np. tylko na rynek japoński (oni są na tyle specyficzni, że z kolorem nie powinno być problemu).

 

 

P.S. Niedługo 90% Imprez mających nie seryjne felgi będzie miało ATSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz co cie kreci - byloby fantastyczne. niestety na stronie jest napisane wybierz swoja jazde. chyba musisz wejsc tam i zobaczyc.

czy przez ciebie sie zamawia?

jesli tak, to ja sie pisze na jeden zestaw do nowego STI.

 

ride jak wiadomo okresla tez furke ;) nie tylko jazde - chyba ze znowu wyskoczylem jak filip z konopii nie doczytujac watku do konca :mrgreen:

 

jak wiadomo w angielskim/amerykanskim slowka maja wiele znaczen a ride oznacza w amerykanskim i jazde i fure

alez oczywiscie, ze w slowniku i w jezyku w innym kontekscie RIDE oznacza jazde. Ale tutaj akurat jest zupelnie inny kontekst ozanzcajacy pojazd mechaniczny 4 kolowy ukazany w postaci subaru i evo do wyboru - stad CHOOSE. Masz se wybrac tam auto i zeby do wlasciwego sklepu trafic. JEZUS MARJA JOZEF! Robisz adamus to samo co ja zwykle, czytasz kawalek piszesz elaborat nie wchodzac w szczegoly i gadasz bez sensu. Gratulacje, brac przyklad z osoby starszej od GALa!

 

[ Dodano: Czw Sie 24, 2006 8:49 pm ]

kurde, z tym rozem tosciw wyskoczyli, musze sie zastanowic.

wchodzi te z w gre kolor taki z chalup wiejskich niebieskawo bialy, lub zielonkawa landrynka.

Ale swojo drogo to biale widzuje sie wyjatkowo rzadko.

dzis gal wspomnial o takich felasiach, co to z LEDow w czasie jazdy robia nieruchowy obrazek na felgach.

Afroamerykanie jezdza Duzymi Cadillacami terenowymi kupuja do tego gigantyczne flegi z nieruchomymu srodkami. Urocze, tez sie zastanowic moge.

Ewentualnie skotaktuje sie z MPT, oni maja te nowe taksowki mercedesy A i na kolach maja montowane reklamy, moze se dorobie.

Opcji sporo, dziekuje za skierowanie mnie na droge cnoty i poszukiwan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek: fajna ta Twoja turbo-babcia :-)

 

A dziękować, dziękować. Pewniw jeszcze co nieco się zmieni. Wallbro już chyba ze dwa miesiące czeka w KAS-ie aż Janek znajdzie czas żeby ją zamontować. No ale tego nie będzie widać.

 

Foty niezbyt szczęśliwe bo bardziej chodziło o chlapacze niż koła. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek - cudeńko ! i mówię to jako miłośnik starszych roczników Imprez ;-)

 

Z wielką przyjemnością przekażę słowa uznania rzeczonej turbo-babci. Szczególnie, że wyraża je nie byle Kto - sam MENAGMENT :oops:

 

[ Dodano: Pią 25 Sie, 06 00:28 ]

Białe ATS-y na GT wyglądają tak

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Sorki za jakość ale robiłem jak widać te fotki w nocy i w ciasnym otoczeniu innych samochodów.

 

P.S

Miałem nadzieję, że w Wawie będę jedyny z białymi DTM-ami :evil:

A wg. mnie białe wyglądają bardzoładnie.

 

P.S

 

Ja mam białe na lato a srebrne na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by byla opcja podgrzewania felg?

Podgrzewamy juz szyby, lusterka, silnik, nawet zbiornik paliwa.

Nie byloby fajnie miec podgrzewanych felg?

1. Oponki by sie moze lepiej klejily

2. Do felg nie przyklejalby sie od srodka grudy sniegu rezultujace w atak serca na autostradzie w obawie ze felge szlag trafil

3. Caly syf by pieknie splywal

4. Visualny efekt parowania przy silnych mrozach klasyfikujace kierownika na DeBesciaka

 

Nie mowie zeby je grzac silnikiem samochodu ale w domu na podjezdzie?

Grzalka wpuszczana przez wentyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...