Skocz do zawartości

OKRUTNIE WAZNE- Czy mam se kupic na zime felgi biale


arno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie się czyta jak się koledzy o tłumaczenia z tłumaczem próbują wykłócać ;)

Grzesiu , ale z którym tłumaczem ja sie ciebie pytam - z tym co na tej stronie im to przetłumaczył? A kto mówi, ze on był tłumaczem? Tfu, jak przetłumaczył, to się tłumaczem stał, ale wątpliwe czy był to członek lub członkini STP. ( nie mylic z dodatkami do paliwa itepe)

 

Czy ty Grzesiu kochany wiesz, ilez tu na forum jest tłumaczy dyplomowanych. Dodam więcej tłumaczy dyplomowanych sztabowych. Tu sie roi od nich.

 

Polaku! Nie zapominaj - garkiś zmywał na grinpojcie dwa lata - możesz śtuki do teatru tłumaczyć. W pubie zbierałeś brudne szklanki w Kelso? Możesz zostac tłumaczem przysiegłym.

W Kaiserslautern trawniki strzygłeś, mozesz przemówienia premierowi tłumaczyć.

 

DO PIÓR DO PIÓR! Niech kwitnie! Każden z nas jest Boyem! Nie będzie Niemiec pluł w nam w twarz.

Na co człowiek sie naraża kiedy ojca ma masarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, ja sam mam do siebie watpliwosci a co dopiero inni. Zreszta tlumaczyl AUTA kuba wecsile ( zwrocice uwage na to naźwisko - jest o wiele lepszy od wierzbięty - i w dodatku napisałem je /naźwisko/ bez błędu)

 

Natomiast wszystkim szybko radzę poznać to bardziej popularne języki, po to, żeby czytać w oryginale a nie w tandetnych tłumaczeniach robionych w tempie ekspresowym, przez kompletnych indolentów. Tu nawet białe felgi nie pomogom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ats srebrne. przymierzylim te piekne OZty i niestety sladowo tarly po hamulcach. a szkoda, bo sitotnie slicznosciowe!

a co do pedalstwa, to chailbym zwrocic twa ślachetna uwage ze w tamecie ROZETA NA BEMOWIE zeszlo na robienie rozety Przemqowi jakze adekwatnie i nikt tego nie zauwazyl - SLEPOTA U WAS FORUMOWICZE ĘTELEKTUALNA PANUJE!

RUSZAJTA ŁABAMI SIEROTY JEDNE< BO NUDĄ TU WIEJE. Kombinujta werbalnie, niech sie dialog toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamecie ROZETA NA BEMOWIE zeszlo na robienie rozety Przemqowi jakze adekwatnie i nikt tego nie zauwazyl -

Bo do tematu o rozetach z zasady nie zaglądam... ale dla Przemqa zaraz zrobię wyjątek ;-)

 

 

RUSZAJTA ŁABAMI SIEROTY JEDNE

Sam se ruszaj Łabą - jak już, to proponuję zamienić miejscami Łabę i Missisipi... będę wtedy mieszkał tak na oko w Karolinie Południowej... a Waldek Biela może na Florydzie, i wreszcie przestanie się czepiać niewinnego boćka ;-)

 

BO NUDĄ TU WIEJE.

Nie narzekaj. Gdzie indziej za to tak mało nudno, że aż hej. Aż nudności można dostać, psiakrew...

 

A co do felg - ostentacyjnie nie powiem nic. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...