Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Cokolwiek na Novateku - np. GT300 z promocją wyjdzie max 20-30USD (zamówię żonie i dam znać czy warto ;) ).

Jeśli już ma być prawdziwe HD to G1WH ale wtedy licz 50 USD. Myślę, że MIO nie ma podejścia do tej kamery. Jutro nie dość że wysyłka gratis to obniżki do 50%.

 

U chińczyka długo się czeka na realizację, z tym, że zależy im na pozytywnych opiniach i  nie robią problemów z wysyłką nowego gdyby się zepsuł.

G1WH

G1WHG1WH

 

 

p.s. Jak prezent   to daj ją na tył auta - i wilk syty i owca cała.

Ew. Cos na A119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się juz oficjalnie pochwalić drugim subaru w moim garage.

Auto dla żony, miało być ładne, nie czarne, ekonomiczne itd.

Faworytem była Gulietta, rozsądek mówił avensis, tradycyjnie wszystko co ma jakikolwiek związek z nudziarstwem (VW) wykluczone, więc jeszcze na oku była legenda czyli ford i takie tam nie szeregowe niemieckie. Rozważana była BMW (ale słabo z ceną szczególnie w Monachium).

 

Przypadkiem nadzialiśmy się na imprezę 2009, ładna niebieska perła czyli wrc 2004 w najwyższej wersji exlusive czyli system bez kluczyka, startstop navi kubełkowe fotele skóra itd. Oczekiwania były żadne, bo żonka bardziej chciała taniego w utrzymaniu auta jak fiat ale jak wsiadła, jak pojechała to czuła się jak u siebie. Nie ma problemu z niekończącą się maską, z prowadzeniem, lusterkami itd. Silnik diesel, niedawno wymieniony razem z dwumasą i sprzęgłem.

 

miała być Gulietta 1.6 diesel a przypadkowo jest impreza diesel. Spalanie bardzo miłe bo przy delikatnej nóżce to w cyklu mieszanym jak na razie jest 6,2 a droga do pracy obwodnica plus autostrada poniżej 6. Tradycyjnie jedyny problem to bagażnik ale nie jest dużo mniejszy niz we fiacie.

DPF się nie obawiam bo Carfit umie czarować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z sopotu. Do teraz się szczypię czy faktycznie stoi w garage. To nie było rozważane auto. Zapytałem żonki jaki parametr zdecydował i mnie zastrzelila bo poszło o duże lusterka. We włoskich autach ma być przede wszystkim ładnie, potem praktycznie (i znowu nie Alfa 159) . Lusterka we fiacie też są "symboliczne" a w forkowych wszystko widać. Poczuła się w tej imprezie bardzo dobrze i pewnie, zero problemów ze sprzęgłem itd. po prostu wsiadła i pojechała. 

Teraz kupuje OEM 16" plus zimówki (może ktoś ma?) i kilka takich tam jak dywaniki gumowe oem? (może ktoś ma?) nie wiem jak chlapacze. Generalnie auto w odróżnieniu do forka pozostaje 100% serią ew 4 tłoczki chociaż hamulce działają całkiem całkem. Na wiosnę będę szukał bagażnika na dach.

 

Cz mam obawy? nie, bo auto będzie bardzo delikatnie użytkowane. Plus jest taki, że nasze chciejskie wypady na na południe będą o połowę tańsze.

 

plus jest taki, że moje doświadczenia z subaru są takie, że samo się nie psuje chyba, że ja go popsuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super Adaś gratuluję, pochwalisz się kiedyś osobiście:)

Pewnie, nawet pojeździsz jak będziesz chciał.

Jak na razie mam jedno zdjęcie.

IMAG0627.jpg

Super się prezentuje, świetny ten kolor. Gratuluję, niech służy. Świnkę nakleiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...