Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak bylby inwalida to zaparkowanie auta w ten sposob uniemozliwilo lub utrudnilo wejscie do auta pozostalym dwom. Tam sa 2 miejsca parkingowe a impreza stoi bo miejsca sa szerokie i dalo sie tam wcisnac.

Nie twierdze, ze inwalida nie moze miec imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechem, zartem, ale była kiedyś w innym wątku wrzucone fotka takiej Imprezy na miejscu dla inwalidy i właściciel okazał się być osobą niepełnosprawną. Także można ocenić pohopnie.

 

prawda - wczoraj jeździłem Imprezą STI, której pierwszy właściciel woził laskę między siedzeniem a drzwiami aż się wykładzina powycierała, więc można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś miejsce w Gdansku, gdzie można sobie wjechać na kanał na max pół godzinki i coś drobnego podłubać w aucie? Za darmo lub w małych pieniądzach?

Na parkingu strzeżonym przy Hynka jest taka możliwość - 3 zł za pół godziny :) To opcja na lato, a na zimowe serwisowanie wygoogluj KMF Gdańsk, warsztat samoobsługowy. Edytowane przez Qóba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś za miastem gdzie nie odświeżają :-) koło Sucharskiego jest "piaskowca" dawno temu o niej pisałem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Może ten albo następny weekend

Edytowane przez mattew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś za miastem gdzie nie odświeżają :-) koło Sucharskiego jest "piaskowca" dawno temu o niej pisałem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Może ten albo następny weekend

chetnie podjade sprawdzic Twojego forka ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91958-subaru-forester-boxer-diesel-vs-audi-q5-20-tdi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...