Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

czy możecie polecić jakiś warsztat blacharski specjalizujący się w naprawach powypadkowych (w tym naciąganie/prostowanie podłużnic), który nie zedrze przy robocie nie z ubezpieczenia tylko za prywatną gotówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ANRO w Brzeźnie. Osobiście znam właściciela i jego syna, którzy prowadzą ten warsztat. Rodzinna firma, solidnie robią i nie naciągają. Specjalizują się właśnie w naprawach powypadkowych, chociaż pewnie zwykle robią blacharkę. Nie wiem czy robią podłużnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może polecić w Trójmieście (najlepiej w Gdańsku) tapicera samochodowego, który poradzi sobie z naprawą małej dziurki w tapicerce (ok. 3-4 mm) i nie skasuje jak salony typu auto-detailing? :)

 

Dziura jest w tapicerce skórzanej czy materiałowej?

polecam ANRO w Brzeźnie. Osobiście znam właściciela i jego syna, którzy prowadzą ten warsztat. Rodzinna firma, solidnie robią i nie naciągają. Specjalizują się właśnie w naprawach powypadkowych, chociaż pewnie zwykle robią blacharkę. Nie wiem czy robią podłużnice.

 

 

Odradzam Anro, znam Ryszarda sprzed kilku lat i generalnie to jaki praktykant składa auto taki masz wynik.

Myśmy mieli auto malowane pędzlem i złożone w nocy po pijaku z zawiązanymi oczami.

Odradzam. 20 lat temu to może była fajna firma. IMO teraz już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziura jest w tapicerce skórzanej czy materiałowej?

W materiałowej - seryjne fotele WRX. Salon S-Plus itp. chce 150 PLN za taką naprawę - może to jednak nie dużo?

 

 

Kiedyś w 101 naprawa Duda pokazywal jak to zrobić - możesz spróbować sam jak masz czas.

IMO 150 zł to cena do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Adama, sobota, stacja Shell na Karwinach, po 16 :)

Aga, mega spóźnione ale zawsze... odpozdrawiam   ;), pewnie jechałem na szczocie i nie zauważyłem  (ale faux pas :blush::)

 

Prawie po stopach mi przejechałeś :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy możecie polecić jakiś warsztat blacharski specjalizujący się w naprawach powypadkowych (w tym naciąganie/prostowanie podłużnic), który nie zedrze przy robocie nie z ubezpieczenia tylko za prywatną gotówkę?

 

Którego musisz naciągać ?  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

 

7.    Forum jest częścią oficjalnej witryny internetowej Gospodarza i z oczywistych względów prowadzenie działań godzących w interesy Gospodarza nie jest dozwolone.

3.    Niedopuszczalne jest umieszczanie na Forum treści oraz łączy do treści:

 n.    związanych z promowaniem działalności konkurencyjnej wobec Gospodarza,

 

 

 

Przepraszam. :wacko:

No już już ;)

 

 

 

chciałem pomóc. :unsure:

Bardzo to chwalebne, ale na PW ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...