Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Informacyjnie, może ktoś będzie chętny - 17.09 planowana jest pojeżdżawka w Borsku organizowana przez H3M i Rajdowe Trójmiasto, wpisowe 150 PLN. Zapisy ruszają 16.08 :)

Oczywiście będę. Dodatkowo jak ktoś chce się rozgrzać przed Borskiem to 15.08 jest trening na Rusocinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Informacyjnie, może ktoś będzie chętny - 17.09 planowana jest pojeżdżawka w Borsku organizowana przez H3M i Rajdowe Trójmiasto, wpisowe 150 PLN. Zapisy ruszają 16.08 :)

Oczywiście będę. Dodatkowo jak ktoś chce się rozgrzać przed Borskiem to 15.08 jest trening na Rusocinie.

 

Jak zwykle wszystkie daty z kosmosu  :angry:  :toobad:

kto klimy w 3city dobrze ogarnia?

Musze przejrzec, bo podobno slabo cos dziala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu ludzie polecali http://www.auto-klimat.net/ - bylem tam pugiem, cos robilem z kompresorem... W miare szybko i w normalnych pieniadzach.

 

BTW: czy ma ktos przyrzad do mierzenia cisnienia w cylindrach i moglby mi pozyczyc? W w/w pugu 206 pasek rozrzadu przeskoczyl o ponad 10 zebow :/ Pug, o dziwo, w koncu odpalil. Ale nierowno pracuje i chcialbym zmierzyc kompresje zanim, po raz kolejny w tym roku :(, zdejme glowice.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktos z 3city wybiera sie na Bednary 13 sierpnia ? 

szukasz towarzystwa czy pilota ? 

 

Szczerze?  ;)

Nie wiem. Wczoraj mi przyszla taka mysl, aby sie tam wybrac.  :D

Auto bedzie dopiero w tym tygodniu, wiec gdzies trzeba testowac. Nie wiem czy Piotr bedzie zainteresowany testowaniem w Bednarach czy dopiero na Torze w Poznaniu. Zatem nie wiem kto ewentualnie bedzie na prawym. 

A z 3city raczej bede lecial sam, wiec ...... 

 

Chetny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym na urlopie jestem więc odpadam. A w ten czwartek może 20ta?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

od soboty jestem, wiec nie musi byc czwartek jakby co.  ;)

@@Ayo, to co, jedziesz na Bednary? Zabierz Dreamlinera i poscigamy sie troche   :P

Pol roku nie mialem kierownicy w reku - jest szansa, ze bedzie wesolo.  :biglol:

Edytowane przez Platon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Ayo, to co, jedziesz na Bednary? Zabierz Dreamlinera i poscigamy sie troche   Pol roku nie mialem kierownicy w reku - jest szansa, ze bedzie wesolo. 

mam poduszki pod silnikiem wywalone i powoli sie zbieram, zeby to ogarnac.

wlasnie przez to plejady balem sie jezdzic bo na pierwszej probie, przy pierwszym nawrocie silnik mi sie wysunal z lap i przy wyzszych obrotach wszystko tam walilo.

teraz wrzucony jest na miejsce i jezdze po bulki od czasu do czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Ayo, to co, jedziesz na Bednary? Zabierz Dreamlinera i poscigamy sie troche   Pol roku nie mialem kierownicy w reku - jest szansa, ze bedzie wesolo. 

mam poduszki pod silnikiem wywalone i powoli sie zbieram, zeby to ogarnac.

wlasnie przez to plejady balem sie jezdzic bo na pierwszej probie, przy pierwszym nawrocie silnik mi sie wysunal z lap i przy wyzszych obrotach wszystko tam walilo.

teraz wrzucony jest na miejsce i jezdze po bulki od czasu do czasu ;)

 

masz 12 dni na ogarniecie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej bajki...

Jesteś ktoś w stanie poratować bagnetem od oleju jutro?? Dosłownie na 3 minuty :).

 

Mój się rozpadł w ręku, czeka mnie trasa w czw i wolałbym wiedzieć ile tam jest towaru.

 

Najlepiej od 2.0 benzy. Legenda jednak głosi, że od 2.5 jest taki sam.

 

Pozdro!

Edytowane przez prezespolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...