Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdzieś za miastem gdzie nie odświeżają :-) koło Sucharskiego jest "piaskowca" dawno temu o niej pisałem, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Może ten albo następny weekend

chetnie podjade sprawdzic Twojego forka ;)

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91958-subaru-forester-boxer-diesel-vs-audi-q5-20-tdi/

 

czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a więc mam pytanie a bardziej informację co do spotkania się ze wszystkimi subaroholikami dnia 22.12.2016 ( czwartek ) :) w Gdańsku na Matarni ( Podziemny parking ikea - czynny do 23 ) 

kto był by chętny na takie małe przed wigilijne spotkanko ? informacja też jest na forum.subaru na FB . tyle że nie ma podanego miejsca i godziny ale zostanie wprowadzony  " edit " 

, miejsce zostało wybrane takie żebyśmy wszyscy nie zmarzli jak gó*no w trawie :) . Jeśli ktoś ma inny pomysł co do miejsca pisać śmiało :) co do godziny spotkania myślę że tak 19:30 - 20:00 ( z dużym naciskiem na 20:00 ) heh , tylko teraz kto się piszę na takie spotkanie ?  wiem że późno piszę i że większość ma plany bo już w czwartek jadą do rodzinki w Polskę . Ale myślę że znajdzie się kilka forków , imprezek , legacy itd. co będą chcieli się wyrwać z szału zakupów , garów i innych zajęć świątecznych. Zdecydują wpaść swoim " bulgotem " na małe " pogaduchy " i zapoznanie się . Prosił bym o umycie subarynek będą na pewno robione zdjęcia i wstawiane na fb : https://www.facebook.com/PiCiPhotography/?ref=bookmarks . Był już organizowany jeden spot , na który wpadłem z aparatem , był klimat :) liczę na to że będzie teraz nas więcej i więcej !

Pozdrawiam i czekam na info !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No dalej dalej, motywujcie starą babcię, to też się ruszę z domu :P

 

będą młode byczki ze starej gwardii ;)  być może :)

 

"Być może" to za mało, żebym się zmobilizowała :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obk jest taki brudny, że koloru nie widać :huh:

Ktoś ze starej gwardii się wybiera? :P

Stara gwardia popijając koniak wspomina stare dobre czasy np. 4-dniowy spot u Firka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój obk jest taki brudny, że koloru nie widać :huh:

Ktoś ze starej gwardii się wybiera? :P

Stara gwardia popijając koniak wspomina stare dobre czasy np. 4-dniowy spot u Firka :mrgreen:

 

Phi :P żeby wspominać trzeba coś pamiętać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...