Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie tu nie ma :OO:

Aga "Stara" jak sama nazwa wskazuje nie dot uroczych kobiet :)

 

:biglol: :biglol: :biglol:

 

Zaraz Ayo wszystkim przypomni jak wyglądam :mrgreen:

 

 

 

Trzeba rozwijać te nasze spotkania bo temat lekko umarł, jeśli chodzi o spoty w trójmieście

Popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeba rozwijać te nasze spotkania bo temat lekko umarł, jeśli chodzi o spoty w trójmieście

popieram. Takiego odzewu jak teraz to już dawno nie było. Może to kwestia obiecanej obecności aparatu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy znane z wyprzedzeniem pewnie poprawłyby frekwencję.

Będę miał na uwadze aczkolwiek nastawiałem się na to że nie każdy znajdzie czas przed świętami ,liczę że w nowym roku będzie nas jeszcze więcej !

 

Trzeba rozwijać te nasze spotkania bo temat lekko umarł, jeśli chodzi o spoty w trójmieście

popieram. Takiego odzewu jak teraz to już dawno nie było. Może to kwestia obiecanej obecności aparatu? :)

Może i tak , lubię takie spotkania integracyjne, jedno na spontanie nam wyszło było wesoło, zdjęcia i w ogóle . Większość osób się nie znało ale łatwo idzie znaleźć wspólny język , heh teraz będzie nas dwa razy więcej więc będzie dwa razy weselej no i dwa razy więcej zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A potem się dziwisz, że na fotkach Cię nie ma...

Po pierwsze primo jestem przeziębiona, po drugie primo OBK jest mega brudny, po trzecie primo, ultimo, w czwartek o 20 na Matarni tuż przed świętami na pewno na parkingu będą pustki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmuje usprawiedliwien hehe też jestem przeziebiony borykam się z gorączką i funkcjonuje , co do parkingu na bank będzie wolny znajdzie się miejsce na te około 20 aut więc spokojnie myślę damy radę , miejsce pozostaje bez zmian czyli możemy się spotkać np. 20:00 pod obi u góry na placu i potem z stamtąd udamy się na podziemny ? Hmm co do brudnych aut ,mi osobiście się brudne subaru bardziej podobają niż czyste ;) hehe szykuje aparat :)

Edytowane przez SkiiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...