Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam (mimo kilku wpadek) http://www.japanmoto.pl/ zaproponuj żeby wyszukali części po nr VIN

Ewentualnie jakieś używane części lecz wtedy z jakością może być różnie. Jeśli Koleżanka/Kolega zainteresowana/y to mogę na PW podesłać parę numerów.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Max, jak najbardziej proszę o numerki;-) Pisałam z kolegą z forum i polecał trójmiejskie spoty, mówił, ze jesteście pomocni;-) Co naprawde widać, i bardzo jestem z tego zadowolona, ponieważ nikt z moich znajomych sie nie zna na subaru

 

-- Cz gru 16, 2010 5:56 pm --

 

tak, żeby nie było wątpliwości, że jestem koleżanką;-) Dziekuję , za miłe przyjecie na forum. A co do spotkań czwartkowych, to nie wiedziałam, zresztą moje autko potrzebuje przegubów, by znów stanęło na cztery koła;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć do kog się pisze i skąd jest

To uzupełnij sobie jeszcze 'Skąd' w profilu i będzie komplet :)

W katalogu Intercarsu do 1.5 nic z układu napędowego nie mają, zresztą pewnie tam się już dowiadywałaś. Na opposedforces w ogóle nie widzę 1.5, więc ewentualnie jak ktoś z kolegów ma działające Subaru FAST (ja chwilowo nie mam), to mógłby sprawdzić czy przeguby podejdą z jakiejś innej wersji. Byłoby szersze pole manewru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, żeby nie było wątpliwości, że jestem koleżanką;-) Dziekuję , za miłe przyjecie na forum. A co do spotkań czwartkowych, to nie wiedziałam, zresztą moje autko potrzebuje przegubów, by znów stanęło na cztery koła;-)

 

A tak się zastanawiałem, czy ten nick to nie przypadkiem jakaś gra słów... niektórzy tutaj tak się nazywają, że czasami nie wiadomo, czy to wogóle jeszcze ludzie... o płci nie wspominając!

Fajnie, że za sterami "babci" pojawi się jakaś młoda Niewiasta. Poza moją Karolinką i Agą to płeć piękną w Subaru reprezentują głównie panie, które jak przez mgłę wspominają 18 urodzinki... swoich dzieci :wink:

 

Jak babcia wyzdrowieje zapraszamy na spot. Uwielbiamy pepsi z dolewką...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spotkań czwartkowych, to nie wiedziałam, zresztą moje autko potrzebuje przegubów, by znów stanęło na cztery koła;-)

 

Powiedz tylko słowo a zapewniam Cie że kolejka się ustawi by po Ciebie przyjechać skoro tymczasowo Twoje autko nie bardzo może o własnych siłach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spotkań czwartkowych, to nie wiedziałam, zresztą moje autko potrzebuje przegubów, by znów stanęło na cztery koła;-)

 

Powiedz tylko słowo a zapewniam Cie że kolejka się ustawi by po Ciebie przyjechać skoro tymczasowo Twoje autko nie bardzo może o własnych siłach :D

 

O :!: ten co najczęściej na spoty przyjeżdża :lol:

 

 

 

 

emilja666 witam Koleżankę na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerka za 1300 to zdecydowanie za tanio :wink: :mrgreen: .

 

 

Panowie, pomóżcie Koleżance, na pewno Wam ładnie podziękuje :P :wink:

 

Podstawowy warunek na The Forum jakim jest fotka już spełniła 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak;-) zgadzam się, choćby z miłości do marki jaką jest Subaru pomóżcie przy reanimacji mojej babuni;-) Koleżanka mająca golfa też 95 rocznik stwierdziła , że moje autko to złom i powinnam je wyzłomować;-( Ale te autko przez 3 lata sie nie psuło, więc myśle , ze wato je mieć;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilja666, może podzwoń do ludzi z http://www.subaru-wrx.pl, albo http://www.subaruauto.pl/kontakt.html (Zbyszek) , napisz do forumowiczów: Waszka, Carfit, co prawda oni chyba w takich babciach nie robią ale mają szerokie kontakty.

 

Primi, nagle okaże się, że jesteś długowłosą blondynką? :mrgreen:

 

Ps. co ze spotem dzisiaj? wybiera/nie wybiera się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie , kiedys marzyłam o jasnych włosach , ale pogodziłam się z tym kolorkiem jaki mam i zaakceptowałam w pełni;-)dzieki będę próbować.

wiadomo jak stać by mnie było na nowe auto to i na serwis, a tak nie jest wiec szukam dostępnych alternatyw dla mojej babulenki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...