Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie z innej beczki niz wektory itd., choć z drugiej strony nie aż tak bardzo innej :wink: Ma ktoś jeszcze świniaka na lusterko, moje się niestety juz skończyły a muszę obkleić zielonego, bo jakoś tak łyso wygląda. Dodam że trzoda musi być biała :D

 

Aha i jeszcze jedno, szybkie,niebieskie kombi, z pomarańczem na kołach nie należy już do mnie, także jak gdzieś zobaczycie na drodze to co złego to nie ja :lol: tym bardziej że został na naszym podwórku co mnie osobiście bardzo cieszy :D

 

 

Mam wrażenie, że Aga miała trzodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można przetoczyć/oczyścić z rdzawego nalotu tarcze?

 

Pozdrawiam

 

Wczoraj czytalem taki temat na srt - Malmet i piaskowanie albo elektroliza w domu ;)

//edit http://forum.streetriders.pl/viewtopic.php?t=5235

 

 

Dokumentacja z dzisiejszych boków:

 

Taki snieg w felach powoduje u mnie bicie powyzej 80kmph tak mocne, ze kiere ciezko utrzymac :/ Musze pamietac o czyszczeniu felg przed kazdym wyjazdem spod domu :/

 

 

BTW: Zastane kogos na pasie po 01:30?

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas został dzisiaj odśnieżony przez dwa Subaraki :mrgreen: :wink: .
Słabo się staraliście :P , musiałem po Was poprawić :twisted:

Przy okazji całkiem przypadkowo spotkałem na pasie niumena z Anetką :mrgreen:

 

 

niumen dał radę i mam teraz czyste felgi 8) :mrgreen:
A mnie wypuścił z kołami pełnymi śniegu :roll:

 

 

ale za to kanapkę dostałem z pomidorkiem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wypuścił z kołami pełnymi śniegu :roll:

A to co na zdjęciu powyżej to wata cukrowa? :P:mrgreen:

 

 

Gdyby nie temperatura powietrza, musiałabym to wydłubywać :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen dał radę i mam teraz czyste felgi
Gdyby nie temperatura powietrza, musiałabym to wydłubywać
Znaczy się, że to niumen Ci to zrobił :lol: Zrozumiałem trochę inaczej :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba bym przydzwoniła w coś :roll: :| ,

 

wystarczyło mi skopanie wszystkich po drodze na Zaspę, na Hallera było mocno teges :twisted::mrgreen:

 

:arrow: więc w końcu po raz pierwszy niumen polatał ciężarówką :wink: 8)

 

 

Jutro też chyba przyjadę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tummi napisał(a):

Taki snieg w felach powoduje u mnie bicie powyzej 80kmph tak mocne, ze kiere ciezko utrzymac :/

 

u mnie też, od razu po spocie na myjnie bezdotykową pojechałem

 

Ja już miałem się zatrzymać w Centrum Gdańska żeby oczyścić koła bo >60km/h zaczynało się wszystko bujać, a żeby skręcić trzeba było się postarać bardziej niż zwykle...ale po przejechaniu po dziurach przy Locie i potem dalej tunelem przy KWP samo się oczyściło... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki snieg w felach powoduje u mnie bicie powyzej 80kmph tak mocne, ze kiere ciezko utrzymac :/

Ja wczoraj na koniec w miarę dokładnie fele obskrobałem, a dziś na obwodnicy nie przekraczałem 70, żeby mnie podskakiwanie fury nie pozbawiło przyczepności w najmniej odpowiednim momencie :) Warunki mocno kiepske były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wczorajszą zabawę na Zaspie. Było bardzo fajniutko :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Bilans strat (po najechaniu na ukryty krawężnik i ukryty słup telegraficzny):

- solidnie wygięta felga,

- uszkodzony bieżnik na oponie

- jeszcze bardziej oberwany zderzak

Bilans korzyści:

- uśmiechnięta buzia kierowcy :D

 

A swoją drogą, prawa Murphiego zadziałały również wczoraj. Jak się zerwałem przed 24:00 z powodu braku powietrza, żeby szybko dojechać na stację benzynową i się trochę podpompować, to oczywiście co...?

No brawo! Zgadliście. Awaria kompresora.

A na drugiej stacji co? Oczywiście "przyjęcie towaru" i cała stacja nieczynna. :?

No i w ten sposób jadąc na kapciu jeszcze bardziej zmęczyłem i tak prawie już martwą oponę w drodze do trzeciej stacji benzynowej... :P

Ale i tak warto było.

 

Tak więc, jeszcze raz wielkie THX i mam nadzieję zaglądać do Was częściej. Tylko muszę sobie auto oświniaczyć, żeby chociaż trochę subarowo wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że do niedzieli zostały już tylko dwa dni, to ponownie zachęcam do kąpieli.

Pozwalam sobie zacytować post sprzed tygodnia na wypadek jakby ktoś przeoczył...

 

Na razie lista wygląda następująco:

1. mistral

2. nikko

3. ...

 

Niech się ktoś jeszcze skusi, bo to gejowato będzie wyglądać jak się dwóch chłopców będzie razem kąpało... :mrgreen:

 

Uwaga, uwaga!

Mam propozycję dla trójmiejskich subarowych forumków i forumek.

Kategoria: WINTER FUN

 

Natchniony przez Oskara z KrK (albo kRk - już nie pamiętam) oraz zachęcony słowami wielkiego wodza zza oceanu, który grzmiał zza mikrofonu:

"[...] nie pytaj co Twoje forum może zrobić dla Ciebie. Zapytaj co Ty możesz zrobić dla Twojego forum [...]" (lub coś w tym stylu), proponuję, co następuje:

 

Jako że sam od wielu lat rozkoszuję się przyjemnością zimowych kąpieli w morzu, może i Wy będziecie zainteresowani...

 

Krótki wstęp:

Możecie czuć się zniechęceni po własnych doświadczeniach z kąpielami wczesnym lub bardzo późnym latem. Nic dziwnego. Woda jest wtedy najgorsza do kąpieli - jest wystarczająco zimna, żeby być nieprzyjemna, a nie dość zimna, żeby znieczulać skórę. I stąd całe cierpienie...

Woda <10'C znieczula zakończenia nerwowe w skórze i ew. nieprzyjemny efekt daje się odczuć najwyżej przez kilka sekund.

 

W kwestii zdrowia:

Znam wiele osób, które się kąpią zimą i wiele osób namówiłem, żeby spróbowały. Jeżeli już ktoś kiedyś zachorował, to na pewno nie po zimowej kąpieli. Gadanie, że zaraz się przyplącze zapalenie płuc albo inna groźna choroba to tylko mity. BTW - wszyscy, którzy przy mnie próbowali pierwszy raz (z teściową włącznie) twierdzą, że gorzej to wygląda niż jest w rzeczywistości. Nikt też od zimowych kąpieli nie umiera - o ile nie ma jakichś poważnych "obciążeń" w stylu zaawansowana niewydolność krążenia itp. (a i wtedy rzadko).

 

W kwestii komfortu:

Dobrze jest przed kąpielą się porządnie rozgrzać. Mnie dobrze robi ok. półgodzinny bieg w ciepłym ubranku - idealnie zapobiega wyziębieniu ciała.

 

W kwastii terminu i miejsca:

Proponuję niedzielę 12 grudnia o godzinie 9:00 przy molo w Brzeźnie - jako czas wejścia do wody.

Czyli jeżeli ktoś chce się rozgrzać machając 15 minut łapkami, to 8:45 itd. Ja będę na plaży pewnie coś koło 8:20, żeby się kawałek przebiec, do czego również zachęcam.

 

W kwestii motywacji:

1) Przez cały dzień będziecie się czuć jak nowo narodzeni

2) Przy regularnym stosowaniu - zapomnijcie o przeziębieniach, sezonowych grypach itp.

3) Jak ktoś będzie gadał o zimowych kąpielach, będziecie mieli na ten temat własne zdanie (prawdopodobnie dobre...)

 

Jeżeli pośród 3-miejskich forumowiczów są zainteresowani, to umieszczam poniżej listę. Dopisujta się śmiało!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że do niedzieli zostały już tylko dwa dni, to ponownie zachęcam do kąpieli.

Pozwalam sobie zacytować post sprzed tygodnia na wypadek jakby ktoś przeoczył...

 

Na razie lista wygląda następująco:

1. mistral

2. nikko

3. ...

 

Niech się ktoś jeszcze skusi, bo to gejowato będzie wyglądać jak się dwóch chłopców będzie razem kąpało... :mrgreen:

 

 

 

Halo halo! Jakie razem! Tylko w jednym bajorze!

 

P.S. Podeślij jakiś numer, bo jak się coś sypnie, aby był kontakt. Jutro mam imprezę wieczorem, więc wiesz...

Mój numer to 888 162 173

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo! Jakie razem! Tylko w jednym bajorze!

 

Został mi ostatni argument, ostatnia szansa na pozyskanie nowych "plażowiczów", a Ty Brutusie takie rzeczy piszesz. :( :wink:

 

A dla zainteresowanych i Mistrala mój nr to 509 33 77 63. Zwykle nie odbieram, ale często oddzwaniam... :mrgreen:

 

-- Pt gru 10, 2010 10:00 pm --

 

XXX

 

 

A co do wczorajszych spotów, to mam krótki filmik z kamery pokładowej.

 

Jakość fatalna, ale przynajmniej jest jakiś ślad po imprezie... :wink:

A do tego jeszcze wysłałem film najpierw z inną ścieżką dźwiękową, po czym okazało się, że wycieli mi dźwięk bo jakaś tam firma nie zgadza się na wykorzystanie piosenki :!: :shock:

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=EQAUb-I-mYI

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co te niebieskie błyski

 

.

 

Ja chyba byłem pośrodku, niestety te byski silnie zachęciły do szybszego powrotu do bazy. Zupełnie nie rozumiem podejścia "organów ....", bo gdzież indziej można w tak bezpieczny sposób sprawdzac reakcje auta na chilowe zmniejszenie siły tarcia :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba byłem pośrodku

 

Ktoś wczoraj nawet pokazywał na legasia kombi na sąsiednim prostokącie - to musiałeś być Ty chyba, co?

 

A faktycznie, ktoś wczoraj stał srebrnym legasiem na pasie obok. Trzeba było podejść, a nie obserwować incoguto. :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba byłem pośrodku

 

Ktoś wczoraj nawet pokazywał na legasia kombi na sąsiednim prostokącie - to musiałeś być Ty chyba, co?

Całkiem możliwe, mam nadzieje, że nie złamałem jakichś niepisanych zasad czy też nie stwarzalem zagrożenia ale te zaspy strasznie prowokowały :oops: . Nie wiem dlaczego ale to czasami jest silniejesze ode mnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...