Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, keyman napisał:

Czyli następnym razem trzeba się spotykać o 20:30 i nie jeździć bokami. Nie wykopią i dalej będzie fajnie :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

no ja to sie zdziwiłem że nikt nie chciał pojechać gdzie indziej... no chyba że ochrona stadionu ma we władaniu całe miasto :upside-down-face_1f643-small::mrgreen:

 

fajnie było, miło było poznać, dzięki!

Edytowane przez VEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 16:38, VEC napisał:

@Herostrates, @PG25, @AdaSch, @Aga?

 

ale ta 18 to jeszcze korki na ulicach będą :mrgreen:

Hej,

Niestety dostałem bana i nie miałem dostępu do forum... wiec nie doszło info o spocie...

 

@granat833 a co tam słychać z furą? kiedy zacznie jeździć?

 

Edycja moderatora

 

p.s.

Ale spokojnie, nie nudziłem się, bo w najbliżej rodzinie działo się wiele wesołego.

Na szczęście ten świat ma też mądrych i wspaniałych ludzi. Co prawda, nierefundowany koszt szeregu zabiegów w ostatnich 5 latach to wartość porządnego compacta ale w końcu udało się i za n-tym razem udało się poczęcie w 100% zdrowego dziecka, które jest już na tym świecie i cieszy się pełnym zdrowiem :) cała rodzina jest szczęśliwa w raz z wujkiem :) 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem po banie i tak! warto było XD

 

co do pytania

W dniu 22.11.2021 o 22:23, keyman napisał:

Gdynia, Varimutos. Polecam

tak, widziałem, kolega zadowolony

 

p.s.

w "usterce" pokazywali gościa z gdańska i go mega chwalili -spece od krytyki 

https://www.youtube.com/watch?v=1Ta4DqEXQgQ

może da się go namierzyć?

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dobrze wiedzieć. Mój Forek jest w zaawansowanym procesie odnawiania a 15 letnia folia nie przetrwała próby czasu... W niektórych miejscach się pofałdowała, innych zrobiły się bąble a we wielu innych sam ją poniszczyłem lub moja łobuzeria jak byli jeszcze mała.

Generalnie planuje oddać tam gdzie robili za pierwszy razem czyli AutoHit Bytów ale zobaczymy jak cena. Autohit niby daje specjalne ceny na "odnowienie" ich folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dobrze wiedzieć. Mój Forek jest w zaawansowanym procesie odnawiania a 15 letnia folia nie przetrwała próby czasu... W niektórych miejscach się pofałdowała, innych zrobiły się bąble a we wielu innych sam ją poniszczyłem lub moja łobuzeria jak byli jeszcze mała.
Generalnie planuje oddać tam gdzie robili za pierwszy razem czyli AutoHit Bytów ale zobaczymy jak cena. Autohit niby daje specjalne ceny na "odnowienie" ich folii
Jeśli chcesz przyciemniać szyby do ja robiłem w Auto Expert Electronic we Wrzeszczu i jestem bardzo zadowolony. Niestety zadrapałem ją ćw przedziale bagażowym przy przeprowadzce ale poza tym jest ok. Jak chcesz zobaczyć jak wygląda możemy się jakoś zgadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, czy ktoś może polecić jakiegoś agenta w US-PL który kupi mi części w US i wyśle do PL?

Znalazłem fajne graty do forka, ale gość nie wysyła poza stany - więc poszukuje rozwiązania.

Co do nowych części to nie ma problemu, jest wiele firm, ale nie zajmują się używkami a ten sprzedawca to de-montażysta i fajne auto rozebrał :mrgreen:

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AdaSch napisał:

Hej, czy ktoś może polecić jakiegoś agenta w US-PL który kupi mi części w US i wyśle do PL?

Znalazłem fajne graty do forka, ale gość nie wysyła poza stany - więc poszukuje rozwiązania.

Co do nowych części to nie ma problemu, jest wiele firm, ale nie zajmują się używkami a ten sprzedawca to de-montażysta i fajne auto rozebrał :mrgreen:

duze te czesci ?

ja korzystalem z 2 zrodelek i oba sie sprawdzily, nie wiem jak w przypadku wiekszych gabarytow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ayo napisał:

duze te czesci ?

przekładnia kierownicza - czyli raczej długa

skrzynia biegów, wał i drobne graty do swału - ale to ostrechowane na palecie

15 godzin temu, tremba napisał:

Ktoś mi kiedyś Polamer polecał, jednak doświadczeń brak bo finalnie ogarnąłem prywatnie.

thx,wyślę zapytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2021 o 14:11, AdaSch napisał:

Hej, czy ktoś może polecić jakiegoś agenta w US-PL który kupi mi części w US i wyśle do PL?

Polamer  https://www.polamerusa.com/ właśnie realizuje mi przesyłkę kielicha do Forka z Chicago do PL. Kontakt bardzo dobry, możliwość śledzenia przesyłki (moja została przyjęta 24.11 potem koleją do NY i 10.12 i na statek). Kupowałem na własną rękę z wysyłką części do ich magazynu w Chicago- było tak taniej. Korespondencja z Polamer może być po polsku. Mają też swoją agencję celną.

Początkowo chciałem skorzystać z https://uspartsimport.pl/ podajesz im co chcesz kupić (nr części i ewentualnie sklep), a oni w Twoim imieniu to zrobią, oczywiście odpłatnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...