Skocz do zawartości

Przeciemnienie szyb -gdzie w Warszawie?


cichy_j

Rekomendowane odpowiedzi

 

DSC_01491.jpgWitam,

 

Forek odebrany, na miejscu dogadałem się jeszcze, żeby zrobić szyber. Razem wyszło 430 zł za 5 szyb + szyber. Boczne i tylna poszły w Sungard 20% przepuszczalności, a szyber w Sungard 5% przepuszczalności. Bez dachu 350 zł

 

Facet powiedział, że daje dożywotnią gwarancję na wykonaną pracę i robi w branży od 23 lat :D

Ja jestem zadowolony, poniżej efekt, jak będę miał więcej czasu to wrzucę zdjęcia lepszej jakości

 

Pzdr

Również polecam pana robiacego szyny na ulicy Zbaszynskiej, firma "Reni". Podrzucilem mu w piątek rano Hondę crv zony i po 16tej odebralem zrobione auto. Cena bardzo ok, 350 za cały tył od drzwi tylne aż po klapę plus 50pln za szyber. Następnego dnia wyjechalem na wakacje i sam sobie się dziwie że tak długo zwlekalem. Dzieciaki w końcu nie narzekają na słońce a auto nabrało urody.

 

Czyli fajowo  :biglol:

Nich się teraz  folia trzyma całe lata, a dzieciaki mniej grzeją  :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem 2 miesiące temu w http://www.przyciemnianie.com.pl/

I w sumie jestem bardzo zadowolony. Zostawiasz auto na kilka godzin i po sprawie.

Kosztowało mnie to 500 zł.

Oprucz fajnego efektu wizualnego jest olbrzymia różnica bo mimo mega upałów nie ma efektu pażących foteli i znacznie szybciej schladza sie wnętrze. Poza tym mozna miec bajzel w bagażniku i na tylnym siedzeniu no i jak coś wartościowego zostało to nie bedzie widoczne.

A efekt jest taki

Ja robiłem 2 miesiące temu w http://www.przyciemnianie.com.pl/

I w sumie jestem bardzo zadowolony. Zostawiasz auto na kilka godzin i po sprawie.

Kosztowało mnie to 500 zł.

Oprucz fajnego efektu wizualnego jest olbrzymia różnica bo mimo mega upałów nie ma efektu pażących foteli i znacznie szybciej schladza sie wnętrze. Poza tym mozna miec bajzel w bagażniku i na tylnym siedzeniu no i jak coś wartościowego zostało to nie bedzie widoczne.

A efekt jest taki

post-4706-0-38114100-1406895828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze wątku wybor padł na ul Zbaszynska.

Jestem zadowolony, 5 szyb jak pisał jeden z kolegów 350 PLN.

Dla mnie dużym plusem była elastyczność czasowa, bez grymaszenia - zostawiłem auto 7 rano i odebrałem 7 wieczorem.

Polecam!

Cieszę się, że koledzy potwierdzają opinie  :)

Pan rzeczywiście bardzo elastyczny i dobre ceny ma !

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sporo słyszałem o tym zakładzie :) Sam przyciemniałem szyby właśnie w car glass na Jugosłowiańskiej. Cenowo też źle mnie to nie wyszło. ale jazda z przyciemnianymi to jest coś! w zeszłym roku wyskoczyłem z narzeczoną nad morze na kilka dni, o wiele poprawił się komfort jazdy, auto o wiele mniej się nagrzewa. nawet nie zdawałem sobie sprawy jaka to super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega przyciemnial w warsfoll na Puławskiej, Warszawa. Volvo xc90,wyszło doskonale. Ja mam już przyciemnione przez poprzedniego właściciela w forku, muszę kamerkę zamontować bo w nocy nic nie widzę przy parkowaniu tyłem. Co do legalności przyciemniania z przodu, kiedyś miałem civica z czarnym tyłem i bardzo delikatna folia z przodu. Zatrzymali mnie prawie pod domem na rutynowa kontrolę, miałem wybór - zabieramy dowód albo Pan zrywa folie. Nawet nie myślałem, że tak łatwo ją ściągnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przepraszam za archeologię, ale mam pytanie odnośnie przyciemniania-czy po przyciemnieniu tylnych szyb (tylne drzwi i dalej) da się zauważyć mniejsze nagrzewania wnętrza? Temat może utrudniać kolor samochodu-czarny i nie wiem, czy oklejenie szyb coś tu zmieni i czy zmiana będzie odczuwalna czy raczej symboliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy - jesli parkujesz pod chmurka i przy kompletnej lampie z nieba oczekujesz, ze po wyjsciu z pracy fura bedzie chlodna w srodku to zapomnij. Ale jesli jedziesz autem przy pelnym sloncu to efekt mniejszego nagrzewania auta jest zdedydowanie odczuwalny a i klimy nie musze puszczas na minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę-jak szybko uzyskałem odpowiedzi :) Dzięki :)

Szkoda, że nieco rozbieżne :biglol:

Nie oczekuję chłodu polarnego w środku lata wewnątrz czarnego samochodu stojącego na dworze, ale jeśli po oklejeniu szyb podczas jazdy działanie klimatyzacji będzie wyraźniejsze (po schłodzeniu tego, co tam zastałem) a dodatkowo-słońce nie będzie tak przygrzewało przez szyby to już można nazwać odczuwalnym efektem. Tylko czy tak jest?

O wyglądzie po folii się nie wypowiem-Forek najlepiej wygląda gdy jest ubłocony :D

Edytowane przez kecajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za archeologię, ale mam pytanie odnośnie przyciemniania-czy po przyciemnieniu tylnych szyb (tylne drzwi i dalej) da się zauważyć mniejsze nagrzewania wnętrza? Temat może utrudniać kolor samochodu-czarny i nie wiem, czy oklejenie szyb coś tu zmieni i czy zmiana będzie odczuwalna czy raczej symboliczna.

Przeczytałem ostatnio w jakimś AŚ czy innej gazecie, że największy wpływ na nagrzewanie wnętrza samochodu ma nie jego kolor a powierzchnia szyb właśnie - także, idąc tym tropem, przyciemnienie powinno dawać odczuwalny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tez na etapie przyciemniania , i są teraz folie ( drozsze jak standartowe ) ale z filtrem IR które bardzo skutecznie redukują nagrzewanie sie wnetrza . Chciałem zrobić tez blende na przednią szybę , ale jest problem z tą warstwą ochronną w postaci kropek wokół lusterka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w drzwiach bezramkowych folia na szybach zdaje egzamin? Bo z tego co widziałem filmiki na mokro to kleją dwie strony szyby, uszczelka potem nie wyrywa tej foli po czasie?

Rok od naklejania i praktycznie jak nowe,tylko z tyłu rzadko szybę opuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...