Skocz do zawartości

Przeciemnienie szyb -gdzie w Warszawie?


cichy_j

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada zacnie, sam sie zastanawiam czy swojego trupa nie okleic

Juz Walles nie pitol... Nie masz trupa tylko bardzo zacnego Forka!!

Bardzo cool

Dzieki :)

hmm jak by to okreslić ;) zajebiscie :)

Thx!

Jeszcze kilka fotek po przyciemnieniu... Chyba ok...

post-16381-0-94290900-1399052891_thumb.jpg

post-16381-0-34758200-1399052917_thumb.jpg

post-16381-0-27301100-1399052945_thumb.jpg

Edytowane przez Forekfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest przyciemnienie w fabrycznej wersji Forka?

Co ile folie powinno się wymieniać, tzn pomijam uszkodzenia mechaniczne.

Fabryczne jest praktycznie zerowe tj praktycznie nic nie daje... Szyby sa delikatnie zielonkawe i to wszystko.... Z tyly folia ma 5% przepuszczalnosci swiatla i dokladnie o taka mi chodzilo.... Czarna jak smola.

 

 

A wymieniasz jak sie zniszczy itp....... Na ta folie co zalozylem mam 5 lat gwarancji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się, to wyposażenie nowych Forków MY13. Kwestia wersji.

Mają wszystkie XT i wersje Platinium

Ok... Niech maja... :)

 

Mialem avensisa z 2011 i tez mial fabrycznie dymione szyby... Cala masa aut tak ma... I co?

Edytowane przez Forekfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie przyciemnił, bo mój nie ma przyciemnionych...pewnie skorzystam z firmy co Tobie robiła.

Zastanawiam się jak fabrycznie przyciemnione są by mieć punkt odniesienia i tyle.

Ok... Fabryczne przyciemnienie w naszych forkach jest minimalne.... Magicy z tej firmy co dalem na nia namiary powiedza Ci dokladnie jakie masz zaciemnienie... I jeszcze zrobia wszystko tj okleja Twoje auto u Ciebie w garazu... Nie bedziesz zalowal.

 

P.s folie jakich uzywaja to Armorlite, ktore ponoc sa jednymi z najlepszych na rynku. Maja folie od jasnych do calkowicie zaciemniajacych jak ta moja... Do wyboru do koloru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem szyby w Forku SH 3 dni temu w Łomiankach, w firmie foldesign studio ( www.foliowanie-szyb.pl ).

 

Za 5 szyb 480zł i samochód odebrałem po 2 godzinach. Klient zadowolony.

 

Tak to wyszło:

 

IMG_6631_1.jpg

 

IMG_6628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniłem szybki w strefie serwisowej na płochocińskiej... efekt oceńcie sami... (czarny subarowóz jest mój)

 

http://strefaserwisowa.com.pl/galeria/galeria_model.php?marka=Subaru&model=Forester

Polecasz ?? Mam niedaleko, więc skorzystam i ja z ich usług.

Wspominali coś ciekawego na temat folii, których używają bo widziałem, że w ich ofercie też jest Armorlite, które poleca Forekfan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Alternatywnie, wiem od znajomych, ze dobrze robią na ul. Postępu http://www.przyciemnianie.com.pl/

 

Wczoraj zrobiłem u nich swoją świnię (cały tył + szyberdach)

Jestem bardzo zadowolony, miła obsługa i chłopaki doskonale ogarniają subaraki (zdjęcie boczków drzwi maja opanowane w jednym ruchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Centrum Folii Viker w Klaudynie pod Warszawa (za Starymi Babicami) pl-pl.facebook.com/CentrumFolii

 
Robilem calego forka (wiem, wiem, przodu nie powinienem ruszac ale trudno, ryzyk-fizyk). Caly tyl oblecialem folia Armorlite Exclusive Raycer o przepustowosci 12%, przod 50% i jest git. Folia zostala profesjonalnie przycieta, zero bombli, zero problemow. Po tygodniu dostalem naklejke homologacyjna z certyfikatem (tylko na tyl oczywiscie). Cala operacja zajela 3-4h, dzieciaki maja w koncu spokoj i nie musze ich zaslaniac jakimis zaslonami czy przyssawkami. Pewnie to sugestia ale klima sprawniej chlodzi wnetrze. Za calosc zaplacilem 600pln (tyl 500pln, przod 100pln).
 
Z minusow - jezdzac w okularach przeciwslonecznych z filtrem polaryzacyjnym patrzac na przyciemnione szyby widze kolorowe poswiaty i zalamywanie kolorow co nie jest do konca fajne.

post-15682-0-79968000-1405430401_thumb.jpg

post-15682-0-64481200-1405430406_thumb.jpg

Edytowane przez Wally666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-15641-0-67010500-1405932748_thumb.jpgWitam,
 
Forek odebrany, na miejscu dogadałem się jeszcze, żeby zrobić szyber. Razem wyszło 430 zł za 5 szyb + szyber. Boczne i tylna poszły w Sungard 20% przepuszczalności, a szyber w Sungard 5% przepuszczalności. Bez dachu 350 zł
 
Facet powiedział, że daje dożywotnią gwarancję na wykonaną pracę i robi w branży od 23 lat  :D
Ja jestem zadowolony, poniżej efekt, jak będę miał więcej czasu to wrzucę zdjęcia lepszej jakości 
 
Pzdr

post-15641-0-33731900-1405932793_thumb.jpg

post-15641-0-09819000-1405932840_thumb.jpg

post-15641-0-07095200-1405932858_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_01491.jpgWitam,

 

Forek odebrany, na miejscu dogadałem się jeszcze, żeby zrobić szyber. Razem wyszło 430 zł za 5 szyb + szyber. Boczne i tylna poszły w Sungard 20% przepuszczalności, a szyber w Sungard 5% przepuszczalności. Bez dachu 350 zł

 

Facet powiedział, że daje dożywotnią gwarancję na wykonaną pracę i robi w branży od 23 lat :D

Ja jestem zadowolony, poniżej efekt, jak będę miał więcej czasu to wrzucę zdjęcia lepszej jakości

 

Pzdr

Również polecam pana robiacego szyny na ulicy Zbaszynskiej, firma "Reni". Podrzucilem mu w piątek rano Hondę crv zony i po 16tej odebralem zrobione auto. Cena bardzo ok, 350 za cały tył od drzwi tylne aż po klapę plus 50pln za szyber. Następnego dnia wyjechalem na wakacje i sam sobie się dziwie że tak długo zwlekalem. Dzieciaki w końcu nie narzekają na słońce a auto nabrało urody.

Edytowane przez Wally666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...