Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

No tak panowie, ale nie oczekujecie chyba, że ktoś będzie się poświęcał i kupował nowe H6-tki, żeby po 2 latach odsprzedawać za pół ceny? ;) A cena nowego nie mogła być wiele niższa (akcyza, automat, inne bajery). Także żal oczywiście, ale z perspektywy koncernu finansowo na pewno nie opłacało się dalej utrzymywać H6 w Europie

 

 

 

A do tego drewienka do wymiany

 

 

Też tak wpierw myślałem, potem po 2 dniach przestałem zwracać uwagę, a teraz to nawet mi się zaczynają podobać :biglol: (z tym że były chyba różne odmiany, u mnie są ciemne i mniej rzucają się w oczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak panowie, ale nie oczekujecie chyba, że ktoś będzie się poświęcał i kupował nowe H6-tki, żeby po 2 latach odsprzedawać za pół ceny? ;) A cena nowego nie mogła być wiele niższa (akcyza, automat, inne bajery). Także żal oczywiście, ale z perspektywy koncernu finansowo na pewno nie opłacało się dalej utrzymywać H6 w Europie

 

 

 

A do tego drewienka do wymiany

 

 

Też tak wpierw myślałem, potem po 2 dniach przestałem zwracać uwagę, a teraz to nawet mi się zaczynają podobać :biglol: (z tym że były chyba różne odmiany, u mnie są ciemne i mniej rzucają się w oczy)

Jak się nie ma co się lubi... ;) - tak a propos drewienka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tutaj, na forum, czytałem o zapowiedzi mniejszego 6 cylindrowego silnika (od obecnego H6), więc chyba nie wszystko stracone ;)

 

Ale co prawda, to prawda - 6 cylindrów to jest to. Podejrzewam, że 8, 10 czy 12 to tym bardziej jest tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też tak wpierw myślałem, potem po 2 dniach przestałem zwracać uwagę, a teraz to nawet mi się zaczynają podobać (z tym że były chyba różne odmiany, u mnie są ciemne i mniej rzucają się w oczy)
Pewnie,do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic ;)  A 6 cyl.to nie 4 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyłem, żeby mieć takie drewienko w aucie.  :biglol:  :facepalm:

 

Swoją drogą, jest teraz tylu dobrych rzemieślników, że jeśli komuś to do szczęścia potrzebne, na pewno da się dorobić.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Was teraz ...

W modelach US sa plastikowe imitacje drewna, zreszta wiele marek tak robi co imho jest kompletnie do bani, tak jak jakies plastikowe imitacje majace wygladac jak wlokno weglowe czy amelinium, po co ?

 

Wyzej akurat macie dobry przyklad jak zrobic to dobrze, macie surowe prawie drewno z jego slojami i porami, ladnie przyciete, fajnie zagiete itd.

 

tu jest nastepne, moze Wam sie pododobac lub nie ale na pewno nie jest to tani plastik majacy stwarzac wrazenie drewna

 

800adb30461a161596981fc991009e36.jpg

 

A ze przypomina Ikea? Ummm ... ale co w tym zlego, to ze ma jakis swoj okreslony styl? Ze jest proste i funkcjonalne? Nie chwytam 

 

 

Ze jeszcze doloze :) .....

 

http://cartype.com/pics/7220/full/volvo_c70_centre_console.jpg  <-- spore zdjecie wiec nie wklejam

 

s40-v50-2008-interior.jpg

 

 

VS:

 

outback14-console3.jpg

 

 

O czym my tu wogole mowimy?

 

Pisalem w szalonym watku skodowym ze moja siostra ma XC 70 i jezeli chodzi o rozwiazanie wnetrza to moj OBK wypada slabiutko. Jezdzi fajniej, w jej aucie masz uczucie jakbys jechal pralka, ale nie o tym mowa.

 

IMHO OBK 15 to ladne auto, troche takie bez charakteru jakby, podobne do innych ale ladne, jedyne co mi sie w nim nie podoba to wlasnie te drewno w US wersji i ilosc "slupkow"... a slupek, nastepny za ta mala szybka, b slupek, szyba, kolejny maly slupek itd.. 

 

reszta cool.

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, Ty jasne  nie szukasz, ale outback to wozidlo, ma byc mile rodzinne i przemyslane. 

 

I ja nie staram sie Cie przekonac do tego, tylko stwierdzam ze samo subaru stosuje to w wersjach us co IMHO wyglada jak pol-tylka zza krzaka, wiec jak juz cos robic to robic to dobrze. Ja nie mowie o tym czy subaru jest lepsze czy gorsze niz to czy tamto, do tego jest watek osobny tylko mowie o tym ze albo soc robic porzadnie albo wcale :)


 

 

 

w jej aucie masz uczucie jakbys jechal pralka, ale nie o tym mowa.

 

 

 

fantastyczne ujęcie problemu!

 

ciekawe, nigdy nie jechałem pralką więc ciężko mi zrozumieć ów zdanie  ;)

 

 

jak jade sobie do pracy przez gorki rano to mam frajde, jak jade autem siostry to emocje jak na grzybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MY15 sa ładniejsze .....ale tylko limited,reszta "aluminium"

Panowie Subaru to nie ta półka cenowa żeby dawać prawdziwe drewno.....

Nie porownujmy go z klasa premium

bo cena jest wyższa o 30-60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MY15 sa ładniejsze .....ale tylko limited,reszta "aluminium"

Panowie Subaru to nie ta półka cenowa żeby dawać prawdziwe drewno.....

Nie porownujmy go z klasa premium

bo cena jest wyższa o 30-60%

 

A to drewno jest takie drogie? Drewniana deska do krojenia kosztuje jakieś 5-20 zł i wygląda podobnie jak ten panel w Volvo. Tu raczej chodzi o względy praktyczne. Imitacja jest łatwiejsza w utrzymaniu. Nie rozsycha się, nie trzeba jej olejować i chronić przed kornikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...