Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ,że wnętrze nie będzie sie różnic od tego w US spec

 

 

Dlaczego  ?

Bo nic zmieniać nie trzeba. Kierownica po właściwej stronie jest - tylko wysyłać do EU. O ile wiem wersja z Kanady nie potrzebuje nawet modyfikacji świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Niezależnie od różnic wynikających z innych przepisów homologacyjnych mogą być różnice spowodowane tym, że OBK dla USA jest produkowany tamże, dla EU w Japonii.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegoś diesla do jazdy ,patrzcie na Passata - 4x4 DSG i 240kucy biturbo i 500nM- 6.5 sek do paki.Tym można jezdzić,a nie ścigać się z Fabią 1.2tsi

Pamiętam, jak kupiłem Outbacka i  kolega wsiadł i pojechaliśmy się przejechać i jak w połowie wyprzedzania zaczął hamować ,żeby schować się za autem,bo nie zdążyłby wyprzedzić -  mówi do mnie - stary coś ty kupił, tym się nie da wyprzedzać ,swoim (volvo xc 60 diesel po lekkim programie na 240KM i 500nM)byłbym już ,nie tylko przed tym autem którego nie zdołałem wyprzedzić,ale przed jeszcze następnym.A przecież to jest Subaru - ludzie ,to ma jechać!!

Ja rozumiem ,że mamie odwożącej dzieci do szkoły ,wystarczy te 150KM w dieslu i taka wersja musi być.Ok.Ale co dalej?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegoś diesla do jazdy

Diesel nie jest do jazdy. Diesel jest do oszczędzania ;)

 

Tym można jezdzić,a nie ścigać się z Fabią 1.2tsi

Osobiście wyrosłem już z ulicznych wyścigów, więc mi to rybka ;)

 

Pamiętam, jak kupiłem Outbacka i kolega wsiadł i pojechaliśmy się przejechać i jak w połowie wyprzedzania zaczął hamować ,żeby schować się za autem,bo nie zdążyłby wyprzedzić

Podstawowy błąd w prowadzeniu auta. Problem leży po stronie kierowcy a nie samochodu

 

stary coś ty kupił, tym się nie da wyprzedzać ,swoim (volvo xc 60 diesel po lekkim programie na 240KM i 500nM)

A to już chyba kultowe :biglol:

 

Ja rozumiem ,że mamie odwożącej dzieci do szkoły ,wystarczy te 150KM w dieslu i taka wersja musi być.Ok.Ale co dalej?????

Można kupić Volvo po lekkim programie, co idzie jak złe ;)

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sjak, szkoda prądu. @@madox, już tak ma. ;) Zresztą gdyby nie on, nie odkryłbym kultowej szmatki.  :bowdown:

 

Swoją drogą @@madox, widziały gały co brały, więc mógłbyś przestać się już wypłakiwać, że Ci dizel nie jedzie. Trza było STI kupić.

 

 

 

Żeby tylko ktoś nie wpadł na pomysł wątku o Volvo. :ph34r:  

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam H6 :)

 

Tak, wiem. Czuję się jak ta staruszka, co przykucnąć nie może :D

 

w 2008:

- było mnie na niego stać

- był w ofercie

- nie chciałem

 

w 2011:

- chiałem

- był w ofercie

- nie było mnie na niego stać

 

teraz:

- chcę

- jest mnie na niego stać

- nie ma w ofercie

 

:(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...