Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

 

W MY10 po wyłączeniu silnika słuchać np. trzaski (osłony termiczne albo wydech).

To słychać chyba w każdym Subaru które te osłony jeszcze posiada. Ale z tego co pamiętam to ich zdjęcie niewiele zmieniało i trzaskało sobie radośnie dalej :)

 

 

Mój Forster jakby mniej "trzaskał", ale też od czasu do czasu. TTTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie stacji nie kasuje, ale za to kasuje mi ulubione z ksiazki telefonicznej. To tez potrafi czlowieka wyprowadzic na orbite. Tez mam wgrana aktualizacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie stacji nie kasuje, ale za to kasuje mi ulubione z ksiazki telefonicznej. To tez potrafi czlowieka wyprowadzic na orbite. Tez mam wgrana aktualizacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale kolega to zgłaszał? Ja sie dowiedziałem, że mój OBK jest pierwszym przypadkiem kiedy po wgraniu aktualizacji problem nie zostaje rozwiązany.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie stacji nie kasuje, ale za to kasuje mi ulubione z ksiazki telefonicznej. To tez potrafi czlowieka wyprowadzic na orbite. Tez mam wgrana aktualizacje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale kolega to zgłaszał? Ja sie dowiedziałem, że mój OBK jest pierwszym przypadkiem kiedy po wgraniu aktualizacji problem nie zostaje rozwiązany.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

...a światak siedzi i zawija ;)

Pewnie, że zgłaszał. Byłem około 12.09 u Freya gdzie elegancko wgrali mi nowy soft. Na 'nie mozna podlączyć urzadzenia GPS' pomogło po 3 dniach. A na ulubione nie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne :) ale 2 dni pozniej wywalil i zamienil na porzadne 2 DIN. Powinni nic nie wstawiac tylko zostawiac miejsce na 2 Din i cene opuscic o 2 tys Euro :)

Niestety odpadaja wtedy ustawienia ES oraz farb zagarow

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cos nie moge tego namierzyć a szukałem....Ja miałem wgrana aktualizacje, mimo tego radio nadal sie resetuje. Serwis mówi ze mam czekać na nowa aktualizacje z Japonii, nie wiadomo kiedy. Niby bzdurna sprawa ale troche zaczyna irytować.

 

Tu było: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80958-outback-my15-korektor-harman-kardon/

 

U mnie od zmiany softu system nie zawiesił się ani razu.

 

Mnie stacji nie kasuje, ale za to kasuje mi ulubione z ksiazki telefonicznej. To tez potrafi czlowieka wyprowadzic na orbite.

 

 

Niestety - mam to samo. Kiedyś działało a teraz ulubione są zazwyczaj puste.

 

I jeszcze jedna rzecz mnie drażni - mianowicie nazwy stacji radiowych na liście. One się zmieniają zależnie od tego, co akurat wyświetla RDS. I tak na przykład na liście pod numerem 5 czasami wyświetla się Radio Zet, innym razem nazwisko - ostatnio było Grzeszczak, czasami jakieś cyferki albo część hasła którą wypluł RDS. Kiedy i według jakiego klucza się to zapisuje - nie mam pojęcia. W każdym razie po ponownym odpaleniu samochodu w dalszym razie pod numerem 5 w dalszym ciągu urzęduje Pani Grzeszczak (od wczoraj).

Chyba muszę przeczytać instrukcję obsługi.

 

 

 

jasne ale 2 dni pozniej wywalil i zamienil na porzadne 2 DIN. Powinni nic nie wstawiac tylko zostawiac miejsce na 2 Din i cene opuscic o 2 tys Euro Niestety odpadaja wtedy ustawienia ES oraz farb zagarow

 

 

Te opcje zmienia się w menu pomiędzy zegarami a nie na stacji multimedialnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie a ja myslame ze opcje ES zmienia sie na stacji medialnej.  Tak bylo w wersji Sport z Harman Kardon. Jakies ustawienia ES widzialem na stacji medialnej. Oczywiscie nie mialem czasu wszystkiego przetestowac.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych zmieniających się opisów już się przyzwyczaiłem. Po numerem 3 mam Trójkę i to w zasadzie załatwia sprawę. Gorsze jest, że jak podłącze zewnętrzne audio np. kablem, to pokazują się utwory czy wykonawcy - kilka tysięcy pozycji, ale nie ma opcji przeskoczenia do literki. Czyli jeśli najdzie mnie na jakiś numer Wodeckiego to pozostaje mi przewijanie od a do w. A jeśli podczas przewijania przypadkowo pacnę paluchem w Red Hot Chili Peppers i dam wstecz to ląduję z powrotem na A. Masakra panowie. Jednak w dalszym ciągu to detale. Auto jest świetne - dziś zrobiłem 500km i chętnie zrobiłbym jeszcze drugie tyle ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni nic nie wstawiac tylko zostawiac miejsce na 2 Din i cene opuscic o 2 tys Euro :) Niestety odpadaja wtedy ustawienia ES oraz farb zagarow

W Japonii są wersje Subaru bez audio, a auta są wyposażone w Eye Sight.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucanie klawiszami powiela ten błąd. Wciśnięcie 'back' powoduje powrót do pozycji A listy. Niestety najwygodniej jest po prostu odpalić co się chce z telefonu. Jednak rozwiazanie z beemki z kręcącym się kołkiem z touch-padem po środku jest dużo lepsze. Ale beemka nie wyświetla listy stacji benzynowych w polu rażenia po zapaleniu rezerwy i się kolega jeżdżący nowa czwórka mocno zafrasował ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ten system navi działa w porządku. Doprowadził mnie w niedzielę do Maszkienic in the middle of nowhere w Małopolsce i jest ok mimo drobnych niedociągnięć. Bardzo bym się cieszył jakby traffic info działało. Po 7000km stwierdzam jednak, że start/stop mnie irytuje. Mam nieodparte wrażenie, że to niszczy auto. Gdyby się dało legalnie wyłączyć (mam na myśli gwarancję) to bym się nie wahał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po 7000km stwierdzam jednak, że start/stop mnie irytuje.

 

Mnie też - zwłaszcza wtedy gdy zapomnę go dezaktywować, podjeżdżam na parking żeby zaparkować tyłem i w tym krótkim czasie pomiędzy zatrzymaniem samochodu a przerzuceniem wajchy na R silnik gaśnie, by po nanosekundzie się uruchomić. Nobel z ekologii gwarantowany.

Żeby tak dało się ten system wyłączyć jak czujniki ciśnienia - raz na zawsze. Mi ASO wyłączyło i jak na razie mimo 3 prób nie udało się ich ponownie odpalić. 

 

A wracając do audio - też tak macie, że jak odtwarza się muzykę z telefonu, to zawsze pokazuje się na ekranie napis ŚCIEŻKA 8?

 

I jeszcze jedno pytanie - czy trzeszczy Wam dźwignia w czasie zmiany z długich na mijania i odwrotnie? U mnie trzeszczy i to bardzo - strasznie mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...