Skocz do zawartości

SKRADZIONY CIEMNONIEBIESKI FORESTER!!!


Okradziony

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach 23-24 na bródnie w Warszawie skradziono Subaru Forestera (cienoniebieski). Rok produkcji 2012.

Zamieszczam informacje o tym skandalicznym procederze poniewaz zauwazylem ze na forum jest wielu ludzi którzy BYC MOZE będą w stanie mi pomoc. System Keratronica niestety nie zadzialal - z informacji wynika ze samochod został "uruchomiony" i jechal sobie spokojnie o godz. 23.58 ul. wysockiego w kierunku Ronda Zaby z zawrtona predkoscia 40km/h. Po czym sygnal zniknal i do tej pory NIE MA SYGNALU. Oczywiście wszystko zostało zgłoszone na policje oraz do firmy ubezpieczeniowej...ale samochod jest/był w leasingu zatem jest to niezwykle BOLESNA i DOTKLIWA TRAGEDIA.

Być może ktoś cos widział/zobaczy/ma informacje bądź będzie miał o FORESTERZE CIEMNONIEBIESKIM który pojawi się w roznych miejscach w celach CICHEJ sprzedaży.

 

Jeżeli znajdzie się dobra osoba która pomoze odzyskac auto na pewno będę umial się odwdzieczyc. CO innego mogę jeszcze zrobić? Gdzie szukac? Zony bym szukal u siasiada ale z samochodem to inna sprawa.

 

Samochod jest/był mojej MAMY która to bardzo przezywa poniewaz ta inwestycja nie była tania...jak sami wiecie. Jutro zamieszczę zdjęcia samochodu.

 

660-633-677 mój numer dla osob które będą mogly w jakikolwiek sposób POMOC.

Edytowane przez Okradziony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak czytam takie historie to jestem wściekły ,że żyjemy w takiej dżungli.Są kraje gdzie się to nie zdarza dlaczego u nas wymiar sprawiedliwości jest tak pobłażliwy dla przestępców ???????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...mam tez pytanie odnośnie Keratronica...czy istnieje jakas odpowiedzialność z ich strony za "pilnowanie" samochodu?? Niestety nie widziałem umowy która moja mam z nimi podpisala. Szukalem informacji poprzez "google" ale nic nie znalazłem na ten temat.

Może być problem bo Keratronik to system alarmowy (np. o wypadku) a nie zabezpieczenie antykradzieżowe w sensie monitoringu. Z drugiej strony dość szybko jest rozbrajany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a nie zabezpieczenie antykradzieżowe w sensie monitoringu.

 

antykradzieżowe to nie ale monitorowanie już tak.


 

 

Z drugiej strony dość szybko jest rozbrajany ...

 

coś za szybko......Może Panowie mają już w miarę tanie i dobrze działające zagłuszacze sygnału GSM i/lub wiedzą gdzie z reguły jest/może być  nadajnik.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewielkie pocieszenia, ale mojej koleżance przedwczoraj zawinęli Leon'a. Jak poszła na policję, to tam czekało już trzech ex właścicieli Golfa... co za kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sytuację okradzionego, niemiła sprawa, ale już tak nie przesadzajcie, można pomyśleć, że Polska to jedyny kraj na świecie, gdzie kradną auta  :huh:

 

Co do Keratronika to pewnie system jest montowany standardowo w pewnych miejscach i ktoś zorientowany bez problemu to odłączy czy przetnie w sekundę jakiś kabelek, to nie jest alarm ale monitoring więc nie jest zabezpieczony przed próbą włamania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisując umowe na monitorowanie miałam dziwne wrażenie, że panuje tam mówiąc delikatnie bałagan. Na umowe czekałam prawie miesiąc od złożenia wniosku, na telefon z działu technicznego, żeby ustalic hasło nastepny tydzień i to po upominaniu się.

Jedną interwencję miałam podczas wizyty w warsztacie. Nie zgłosiłam im, że auto będzie podnoszone i zadzwonili sprawdzić wiec wykazali się czujnością  ;)

Ale w tym przypadku dziwi mnie, że nie odnotowali u siebie faktu zagłuszenia sygnału. Bo chyba taki musiał nastąpić przy odpalaniu auta bez kluczyka....? no dość dziwne  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   

 

Obcinalbym lapy publicznie, czyniac z tego widowisko, wlacznie z kielbaskami po zlotowce.
:biglol: (+1) Zgadzam się z Tobą. A te kiełbaski jak najbardziej  :thumbup:

Nie miałbym litości nawet dla tych drani co kradną kołpaki i wystawiaja na alledrogo po 50pln :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym przypadku dziwi mnie, że nie odnotowali u siebie faktu zagłuszenia sygnału. Bo chyba taki musiał nastąpić przy odpalaniu auta bez kluczyka....? no dość dziwne  :wacko:

Tylko skąd ISR ma wiedzieć, że ten brak sygnału lub jego osłabienie to wina zakłóceń a nie np lasu czy warunków atmosferycznych, że o tunelu czy ukształtowaniu terenu nie wspomnę.

A czy musieli uruchamiać bez kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko skąd ISR ma wiedzieć, że ten brak sygnału lub jego osłabienie to wina zakłóceń a nie np lasu czy warunków atmosferycznych, że o tunelu czy ukształtowaniu terenu nie wspomnę.

Masz racje. Sygnał to sygnał - lubi zaniknąć.

 

 

A czy musieli uruchamiać bez kluczyka?
 

Założyłam, że skoro kradli to kluczyka nie mieli. Nie znam się na tej profesji  ;) Stąd moje daleko idące wnioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy której jechal w srodku nocy odpalony 5 minut wcześniej nie ma lasu...tunelu...nierównego terenu (pomijając nierownosci polskich drog)...zatem moim zdaniem trzeb wymagac od kogos kto to obserwuje ze wlaczy umiejetnosc myslenia. Dodatkowo skoro samochod jest uruchomiony w srodku nocy i nagle podczas jazdy znika sygnal i się nei pojawia po 5min to już można cos zacząć podejzewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

moim zdaniem trzeb wymagac od kogos kto to obserwuje ze wlaczy umiejetnosc myslenia

Nikt nie "obserwuje". W określonych sytuacjach ( tu: wypadek , ew. próba odłączenia systemu, holowanie bez włączonego silnika etc ) system się "aktywuje" .

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...