Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba starość, ale z drugiej strony Cybel jest starszy i mnie zniszczył!

Słyszałem ze Twoja ulubiona cyfra to 53 :);)

 

P.S. Miejsce w zespole KWIT na Plejadach będziesz musiał wykupić za spory hajc :) . Leszczy do składu nie bierzemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ALEX mięczaku patałachowaty,czemu odpuściłeś?! :P  :huh:  :mrgreen: 

Slicki,rolki,dodatki do paliwa,3 puszki Red Bulla i na koniec się poddać? :huh: Miałeś szansę objechać tego gościa SC. :twisted:  ;)  :biglol:

Chyba zrobię wpis w Konfesjonale z naszego "pojedynku". ;)  :mrgreen:

Odkąd Ci @@carfit kazał pościągać naklejki,to czasy robisz coraz gorsze. :OO: Może negocjuj z Edwinem te wklejki,w końcu długi czas ekspozycji reklamy też się liczy. :biglol:  ;)

Bardzo fajny dzień,pogoda dopisała,mnóstwo znajomych i dobrego humoru.Pozdrowionka dla wszystkich. ;)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to bęben zlał w końcu wszystkich czy nie ?  :P

Chyba wodą z węża :D

 

Nie wiem czy to z "węża",ale z tarasu lał. :mrgreen:

@@ALEX go pozbawiał koncentracji,ustawił się ze swoimi "grzanymi rolkami" tuż przy namiocie dla Yeti i pewnie miał mnóstwo pytań o opony,ciśnienia i temperaturę. :P  ;)  :biglol:

Bęben jest ciągle "młody i obiecujący". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś mówiłem - ten gość i jego wóz będzie robił gnój.Wiem,że to tylko jeden OS ale zawsze coś ;) :

 

a4b83b4de201.jpg

 

grubo , fajnie że Sebastian , Fitnes , Bęben , leją gości z GSMP , jak Kluzę cy Szczepieńca . To lubie :)

A najważniejsze , ze Subaru znowu górą w amatorskich imprezach bez regulaminów !!! i wreszcie może co do niektórych dojdzie , że subaru lepsze jak evo ;) 

W rajdach już dawno udowodniło , w gsmp też bo Tomo wygrał wszystko , teraz przyszła kolej na superoesy :) 

Wiem wiem , wsadziłem kij w mrowisko ;) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto bębna jak i seby juz wygrywa oesy , Seba już,bo jezdzi torowo jak nalezy i sprzęt lekki i miazga ,evo jest wołem do tych "gteków",naprałby towarzystwo,ale jeszcze jakieś małe defekciki,natomiast z duetu bebnowego to auto jest juz pierwsze tylko wozak jeszcze musi się nauczyć mu nie przeszkadzać :biglol:

Fakture za tak wysokie miejsce Beben ,wyśle Wam pocztą . Zadowolona mina Bryka z projektu bezcenna/

 

musze ogranac fure i opony bo kurFa 10tym być nast raz to nieprzeżyje:biglol:

 

a tymczasem polecam ostatni przejazd:

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...