Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak jadę Evo bo przy takiej stawce to o podium w Subaru nie ma co marzyć.

dawaj subaru, uwierz w siebie ,nie w evo ;)

 

Ja jednak jadę Evo bo przy takiej stawce to o podium w Subaru nie ma co marzyć.

To i tak 15 sztuk to realna ilość Subaraków.Znam przynajmniej 3 sztuki nie zapisane. ;)

 

zdradz tych "kilerów trzech" :biglol:

 

aha,ja sie wyrobię na zawody to musimy pogadać

Tych niezapisanych powinniście się obawiać najbardziej. W szczególności jak nie przyjadą  ;)  :biglol:

:biglol:

 

Tych niezapisanych powinniście się obawiać najbardziej. W szczególności jak nie przyjadą ;):biglol:

Ja w takim razie jestem wybitnie groźny. Ani się nie zapisałem, ani nie przyjadę ;)

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak jak obiecałem, tak jednak przyjechałem!

 

Dziękuje Wszystkim za 8 godzin miłego towarzystwa i za aż 3 przejazdy z mierzonym czasem :)  :( :( :( 

 

 

PS. Korzystając z okazji chciałem serdecznie podziękować Polskiej Policji z "miasta" Radom za 5 punktów i mandacik. Niech Ch... Wam w Du....!

Edytowane przez MaciejM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie spędzony dzionek i w miłym towarzystwie. :)

Dzisiaj warunki w lesie powodowały "lekki" zamęt i sporo opóźnień,ale obyło się bez większych przygód. ;)

 

 

Bęben zrobił robotę. ;) 
 

Ale największy progres w wynikach zanotował i tak pewien gość z Wieliczki. ;)

Awans o 30 pozycji w stosunku do poprzedniej edycji,wskazuje na rosnącą lawinowo formę.W marcowej edycji,przy takich postępach, pierwsza 5 murowana. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale największy progres w wynikach zanotował i tak pewien gość z Wieliczki. Awans o 30 pozycji w stosunku do poprzedniej edycji,wskazuje na rosnącą lawinowo formę.W marcowej edycji,przy takich postępach, pierwsza 5 murowana.

Strach pomyśleć, na którym miejscu będzie w kwietniu .... ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale największy progres w wynikach zanotował i tak pewien gość z Wieliczki.

 

czyli że co , ma dalej trzymać moje naklejki ? wstydu nie było ? ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli że co , ma dalej trzymać moje naklejki ? wstydu nie było ?  

Wspominał nawet o doklejeniu jeszcze paru,bo mówi,że ma za darmoszkę,a polerka lakieru trochę kosztuje i nie wiadomo czy wszystko zejdzie. :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było zajebiście!

Warto dla Was przyjeżdżać, a także żeby oderwać się od rzeczywistości i spędzić kilka godzić świetnej zabawy.

Niestety chęć pokonania Romka była silniejsza niż rozsądek i trochę przepałowałem.

 

Julietta nie jest już dziewicą. .. Tragedii nie ma na szczęście ;) Kosmetyczne uszkodzenia. Do następnej edycji będzie jeszcze piękniejsza! :)

 

W kwietniu obiecuję awans o kolejne 20 miejsc. Tylkoo 20, żeby pudło zostało na deser :)

 

Gratulacje dla Zwycięzców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W piątek wieczorem robimy "zapoznanie",obgadujemy strategię,setup oponowy,ustawienia zawiasu i nie ma bata,wtedy musisz wygrać.
 

Romek, wchodzę w to w ciemno! Przyjadę z mega fachowcem od setup'ów - @@carfit

 

Poniżej filmik z jednego z przejazdów. Widzę, że prędkość podawana przez GPS ma opóźnienie około 2 sekund. No i zapomniałem odpalić nagrywanie dźwięku  :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W piątek wieczorem robimy "zapoznanie",obgadujemy strategię,setup oponowy,ustawienia zawiasu i nie ma bata,wtedy musisz wygrać.
 

Romek, wchodzę w to w ciemno! Przyjadę z mega fachowcem od setup'ów - @@carfit

 

Poniżej filmik z jednego z przejazdów. Widzę, że prędkość podawana przez GPS ma opóźnienie około 2 sekund. No i zapomniałem odpalić nagrywanie dźwięku  :rolleyes:

 

 

Panie ,Marek Biliński ….. moja tesciowa pod górę byłaby szybsza , jadąc wózkiem z Tesco … jestem szczerze załamany , już wystawiłem Cie na allegro jako gość od koszulki koniec wyścigu na Plejadch , :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...