Skocz do zawartości

Fajne PW dostałem


mati

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem czy powinniem się dzielić publicznie PW, ale co mi tam koleś mnie wkurzył. Otóż dostałem następujące PW od użytkownika "dam":

 

HEJ

DAJ SE LUZ ZA MAŁY JESTEŚ.

POZDRO

 

podejżewam że chodzi o mój komentarz w temacie o zapłacie za obsługe, ale widze tu dwa błedy, po pierwsze jestem dość wyluzowany, a po drugie mam 182cm wzrostu więc mały nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos dużych - czekając na wymianę oleju w Legasiu przymierzyłem się znowu do WRX. Nie mam pojęcia jak duzi i przerośnięci są w stanie tym samochodem jeździć!!! Przy prawidłowo ustawionym fotelu dach wbija mi się w głowę. Musiałby być ze 4 cm wyżej, żebym miał chociaż 1cm wolnego nad czaszką. Sprawę uratował tylko otwarty szyber :) Mam nadzieję, że obsługa salonu nie fotografowała mnie z ukrycia bo szybko w necie własną fotkę bym zobaczył :D A mam tylko 188cm wzrostu!

 

Fotel of course w pozycji całkowicie opuszczonej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, jak się doliczy do wzrostu grubość chroniącego łeb orzeszka :D

 

Niestety - sportowe samochody preferują kierowców niższych wzrostem. Testowałem Mazdę RX-8 - było lepiej niż w Imprezie, ale za to lusterko wsteczne było tak umiejscowione, że równie dobrze prawą część przedniej szyby mogliby zaspawać / zamalować :D

 

Za to w BMW Z4 dach jest tak fajnie wyprofilowany, że mam nad głową z 10cm wolnego. Tylko szybko na Z4 M mnie stać nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie wrażenie mam w każdym samochodzie.

 

Hmm... Mam hardcorowe rozwiązanie :roll: W Lagunie kombi '99 (niska strasznie) mam szyberdach i przy Twoim wzroście mógłbyś wdzięcznie wyglądać przedeń w googlach i pilotce... A lustereczko dospawałoby się gdzieś do dachu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie wrażenie mam w każdym samochodzie.

 

Hmm... Mam hardcorowe rozwiązanie :roll: W Lagunie kombi '99 (niska strasznie) mam szyberdach i przy Twoim wzroście mógłbyś wdzięcznie wyglądać przedeń w googlach i pilotce... A lustereczko dospawałoby się gdzieś do dachu :mrgreen: :mrgreen:

 

 

W którymś top gear-u tak było że Clarkson wyglądał przez szyber dach. :-)

W sumie fajna sprawa bo zamiast klaksonu można by zwykłego gwizdka używać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...