Skocz do zawartości

Fajne PW dostałem


mati

Rekomendowane odpowiedzi

pedro już tu gdzieś to pisałem - w salnie Subaryty przymierzałem się do STi i do EVO. Po dłuższych próbach wpasowania się wygodnie w oba do wtóru salw śmiechu klientów i obsługi dałem spokój, wysiadłem i strwierdziłem że Japończycy to naród karłów z gatunku złośliwych.

 

Mam ponad 2 m wzrostu. Niedużo ponad ale...

 

No i własnie dla tego tak bardzo chwalę sobie swój wzrost. Nie ma samochodu, w którym bym się nie zmieścił. I jeszcze jest mi zawsze wygodnie! :)

 

Japończycy wiedzą co robią! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za to jak przed Świętami stoję w kolejce do kasy w markecie to ten widok jest bezcenny - morze głów dookoła :mrgreen:

I pełno łupie... znaczy śniegu :mrgreen:

 

Powyżej dwóch metrów to można zacząć rozmawiać o np. akromegalii, a przy 190 nie można mówić o karłowatości :mrgreen:

 

I się człowiek mieści w futryny :P

 

 

P.S. Czy w WRXe jest więcej miejsca niż w STI i suckowatym EVO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nie ma opcji tylko wymontować fotele z przodu i siadać na tylnym siedzeniu :) Chciałbym Cię zobaczyć w maluchu :):mrgreen:

I tak mi przyszło do głowy, że w sumie temu damowi powinniśmy podziękować :roll: Taki fajny wątek się rozwinął :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dawnych czasach maluchem jeździł dyrektor mojego liceum - mąż co prawda niewysoki (no, jakieś 185 cm), ale za to dobrze zbudowany (150 kilo lekko licząc, tak na oko).

Fajnie było poobserwować, jak wsiada: prawa noga, prawa ręka, zad, tułów... tułów... głooowa... lewe udo... przerwa na odpoczynek i aklimatyzację tego, co już w środku, do nowych warunków... reszta lewej nogi, lewa ręka... pierwsza próba domknięcia drzwi... przerwa... zamach... trzask!

Wysiadanie też bywało malownicze. ;-) A jak jeszcze dyro był z lekka drinknięty...

 

Hubeert - gratuluję tej, no, elastyczności ;-)

 

Obywatelowi Dam-ciowi faktycznie dziękujemy. Zrobił dobrą robotę... Jakby tak jeszcze gotować umiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, że Arno na urlopie:

 

Przymierzałem się do STi i do Evo IX - w Evo jest o niebo więcej miejsca. Przy prawidłowym ułożeniu fotela (cudo notabene!) jest git i nad głową i między kolanami a kierownicą. Mjut - jakby powiedział Kubuś Puchatek.

W STi kolana mam gdzieś tak w połowie kierownicy...;))

 

Acha - wzrost 192 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się montaż motocyklowej kierownicy... To powinno załatwić problem :mrgreen: :mrgreen:

 

Co ma motocyklowa kierownica do pedałów :shock:

Gaz, hamulec i sprzęgło obsługujesz manetkami ;-)

 

To fajnie jak przy skręconej kierownicy pomyli Ci się gaz z hamulcem. Hamowania bez zapiętych pasów, przy kierownicy skręconej o 90 stopni też pewnie są ciekawe, nie wspominając o tym, jak ktoś w krytycznej sytuacji, przy tyhc 90stopniach złapie a to nie będzie kierownica... :shock:

:idea: aaaaa. To o to chodziło manowi..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek cicho... man111 jest w swoim swiecie, daj mu prawo do oralnej improwizacji :)

 

Hmmm. Są rzeczy, które ewidentnie lubię oralnie... 8) A Ci nasi koledzi spoza 5-tej kolumny jakoś mało domyślni jakoś... :???: Dzięki Hubeeert 8) :P:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert ja z checią zamieniłbym sie z tymi co mają małą stopę-tak mieć rozmiar buta np 46 ;) i od razu życie stałoby się łatwiejsze :))))

 

man111 jakbys coś przeczuwał..parady równości nie było ale autko należało do koleżanki która była BI ;) i miała bardzo fajne koleżanki :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...