Skocz do zawartości

Szukam swoich samochodów Renault 5 Alpina ...


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, stare i w dodatku francuskie ;)

 

jedne z lepszych aut

 

z tego co sie orientuje Renault % byl jednym z mniej awaryjnych aut (silnikowo) buda sie rozsypala a silnik 1.1 nawet nie bral oleju - ja tak w przypadku swojej mialem.

wczesniej ojciec mial piatke 1.1 z 82 roku i tez silnikowo byla nie do zajechania

jedynym minusem byly turbiny w GT Turbo bo nie za duzo wytrzymywaly (oczywiscie ostrej jazdy) ale auto na prawde "łeb urywało"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie przy cmentarzu żydowskim :?: :). Na Górskim? Kurde, znowu w tym roku dałem ciała, ale przynajmniej teraz mogę zwalić na robotę :)

 

To nowy nabytek Tadzia Myszkiera :)

Tylko pozazdroscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze fajny pomysl.Kankunen,McRae tez maja mala kolekcje aut na ktroych jezdzili lub zdobywali tytuly.Z Alpinka moze byc ciezko ale zawsze jeszcze zostaje R11 Turbo,Golfik GTI 16V,Clio Williams,czy impreza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

panie andrzeju nie chce zalamywac ale proponuje poszukac identycznego egzemplarza i zrobic kopie...kiedys takie auta za niewielka kase chodzily bo ani to zabytek byl ani nowosc i pewnie ktos gdzies w kajtkach czy okręgówkach go zajechal..... :(((

 

Pomysl ok ja wlasnie scieroko 78r(do startów) odbudowywuje...a przyjaciel cadilaka 55r stare auta maja cos w sobie :))))

POWODZENIA W SZUKANIU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednak Panu Andrzejowi chodziło o te konkretne egzemplarze

W miedzyczasie widziałem sie ponownie z kims dawnego dzialu sportu i potwierdził , ze z tymi R5Alpina w wersji Cup? jest ciezko. Np. maja karoserje do R11 a do tych R5 niestety nie ( zakładam , ze i tak trzeba zmienic)....Wiadomosci w kazdym razie o R5A na terenie Polski nie mialem...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...