Skocz do zawartości

Uwaga mega dramat!


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiedyś postanowiłem spróbować obejrzeć pierwszą część. Po jakiś 40 minutach miałem kompletie dość… :? Stwierdziłem, że życie jest za krótkie, żeby marnować czas na coś takiego i wyłączyłem w cholerę. Na kolejne odcinki już mnie nikt nie namówi. I tak mam do dziś wyrzuty sumienia z powodu tego zmarnowanego fragmentu życia… :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat na butelki Wiśni tudzież Finlandii...
:shock: kiedyś widziałem odcinek A-team, jak przemycili śmigłowiec w walizkach, ale Wiśnię w butelkach ! To dopiero technika :!:

 

Cóż... jako człowiek nieprzywykły do przemocy muszę nauczyć się podlizywania, aby przynajmniej Azi stanął po mojej stronie, bo będzie ciężko :neutral:

 

P.S. Azrael, upalałeś kiedyś Nubirę ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubirę nie ale Lanośmiecia mi się zdarzyło.

 

No normalnie pojechałeś! Lanośmiecia... widział kto. Rok używałem wersji SX ze 115 konnym 1.6. Na trasie tylko najodważniejsi dawali radę :) A i spod świateł można było niejednego zaskoczyć, bo to cholerstwo miało 11s do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubirę nie ale Lanośmiecia mi się zdarzyło.

 

No normalnie pojechałeś! Lanośmiecia... widział kto. Rok używałem wersji SX ze 115 konnym 1.6. Na trasie tylko najodważniejsi dawali radę :) A i spod świateł można było niejednego zaskoczyć, bo to cholerstwo miało 11s do setki.

 

Nie wiem skądżeś wymyślił te 115 kuniów ?! Ten silnik ma 106 koni i jest konstrukcją bardzo udaną, z czym nawet WiS się zgodzi :mrgreen: 11 do setki to ma Nubira z tym silnikiem, Lanos ma 11,5 i więcej pali :mrgreen:

 

Bilex , ja mam na co dzień takie wstrząsające przeżycia jak 11 do 100km/h i muszę Ci powiedzieć, że zadziwiająco dużo osób i aut wymięka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex , wtedy auta były lżejsze i mniej ekologiczne, a więc szybsze. Porównaj ten czas do aut z przełomu tysiącleci. 11 sekund, dla takiej nie małej Nubiry z silnikiem 1.6 to naprawdę niezły wynik. Zresztą wtedy silniki 1.6 miały często mniej niż 100 koni.

 

P.S. Nowy Leon 1.9 TDi ma 11,3 do setki, a 1.6 MPi 11.7, a to auto bazuje na sportowym wizerunku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skądżeś wymyślił te 115 kuniów ?!

 

Się mę pomyliłem :) Miał tak jak pisałeś.

 

A wracając do tematu - samochody z roku na rok stają się wolniejsze. Najlepszy przykład - Alfa 156 2.5 - 192 koniki, 7,3 do setki. Alfa 159 2,2 jts - 185 koników, 8,8 do setki! Tylko S-klasa coraz szybsza. Ostatnio widziałem znajomego jak wydarł ze świateł swoją nową S600 i byłem pod wrażeniem. Dla mnie nadal te katedry robiły setkę w 6s, a to cholerstwo ma 4,6 w papierach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Mortal Kombat na butelki Wiśni tudzież Finlandii...
:shock: kiedyś widziałem odcinek A-team, jak przemycili śmigłowiec w walizkach, ale Wiśnię w butelkach ! To dopiero technika :!:

 

Cóż... jako człowiek nieprzywykły do przemocy muszę nauczyć się podlizywania, aby przynajmniej Azi stanął po mojej stronie, bo będzie ciężko :neutral:

 

P.S. Azrael, upalałeś kiedyś Nubirę ? :mrgreen:

NIE MA LEPSIEJSZEGO SERIALU NIZ A TEAM!

http://www.ateamshrine.co.uk/

BUZKA RULEZ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat na butelki Wiśni tudzież Finlandii...
:shock: kiedyś widziałem odcinek A-team, jak przemycili śmigłowiec w walizkach, ale Wiśnię w butelkach ! To dopiero technika :!:

 

Cóż... jako człowiek nieprzywykły do przemocy muszę nauczyć się podlizywania, aby przynajmniej Azi stanął po mojej stronie, bo będzie ciężko :neutral:

 

P.S. Azrael, upalałeś kiedyś Nubirę ? :mrgreen:

NIE MA LEPSIEJSZEGO SERIALU NIZ A TEAM!

http://www.ateamshrine.co.uk/

BUZKA RULEZ!

No przepraszam bardzo, a "Strażnik Teksasu" gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jakich mało :wink:

Ale chyba najbardziej przerazający był teksański akcent głównego bohatera... :???:

Po prostu nie mogłem tego ścierpieć, za każdym razem jak on otwierał swoją paszcze przywodził mi na myśl rolnika oderwanego od pługa na teksańskiej farmie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...