Skocz do zawartości

Uwaga mega dramat!


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem wczoraj film pod tytulem "F&F3 Tokyo Drift". Przestrzegam wszystkich przed tym dzielem kinematografii. To najgorszy film pod Sloncem. Jest nudny, dretwy, beznadziejny, bezdennie glupi. Jednym slowem masakra! Co gorsza jak nasze dresy go zobacza i odpala swoje bety to strach sie bac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj wieczorem niedaleko mnie beemka trójka compact wyładowała w krawężnik po czymś co w zamysle właściciela miało chyba być driftem. Tylne koło trochę ała :).

Chciałem nawet się zatrzymać i zapytać czy może pomóc, ale jak spojrzałem na twarze (ryje, mordy??) kierowcy i pasażerów to zwątpiłem czy zrozumieją trudne słowo "pomoc" i pojechałem dalej.

 

Zastanawiam się teraz czy to nie efekt tego dzieła kinematografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj film pod tytulem "F&F3 Tokyo Drift". Przestrzegam wszystkich przed tym dzielem kinematografii. To najgorszy film pod Sloncem. Jest nudny, dretwy, beznadziejny, bezdennie glupi. Jednym slowem masakra! Co gorsza jak nasze dresy go zobacza i odpala swoje bety to strach sie bac...

 

To brzmi jak reklama..Lubie takie sado wiec obejrze..:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś michal sugerował, że znalazł się film, który przekroczył granice nawet naszego wieśniactwa?!? Toż to musi być naprawdę arcydzieło! :mrgreen:

 

Stary, ja go po prostu nie daje rady scierpiec. Slabo jest, slabo... Ale niektore dupy calkiem Si :) Sa grane podkolanowki i kucyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa grane podkolanowki i kucyki :)

 

:shock:

 

TO IDĘ!

 

:mrgreen:

 

Przegram Ci - buahahahaa.... Lepiej siano na caipirinhe dla mnie wydac :)

 

P.S.

Tak apropo to nie zyje. Umarlem wczoraj w cynie. Klime mam w biurze na fulla, duzo butelek z woda, ale chyba umre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to nie zyje. Umarlem wczoraj w cynie. Klime mam w biurze na fulla, duzo butelek z woda, ale chyba umre.

 

To wpadnij wieczorem na klinika :D.

 

Ja musze zaraz wyjezdzac, ale chyba umre. Wracam w piatek. Moze pod GM przyjade, jak dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj film pod tytulem "F&F3 Tokyo Drift". Przestrzegam wszystkich przed tym dzielem kinematografii. To najgorszy film pod Sloncem. Jest nudny, dretwy, beznadziejny, bezdennie glupi. Jednym slowem masakra! Co gorsza jak nasze dresy go zobacza i odpala swoje bety to strach sie bac...

 

 

100% racja, również z podkolanówkami ;-)

 

Ale jest jeden jedyny smaczek -> Tsuchia siedzący i łowiący ryby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze częsci były całkiem ok

 

Boże, widzisz i nie grzmisz...

 

Jaki stary piernik z tego Lucka. Młodzieżowe filmy, mu się nie podobały, WRXa zamienił na Mercedesa i do tego chce kupić dziadkowate, oszczędne Audi... :mrgreen:

Na szczęście niedługo będzie miał miażdżycę i znikną jego troski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

Młodzież se używa...

 

Kolega Lucek, jako jedyny chyba tutaj nie zdziecinniał do reszty. Przecież jak się czyta wynurzenia na temat sztuki filmowej spod znaku F&F o treści:

2 pierwsze częsci były całkiem ok

to chciałoby się napisać: "A Voyager i Espace to całkiem niezłe samochody rajdowe".

 

Ja przyjmuję do wiadomości (choć nie rozumiem), że TO się mogło komuś podobać, ale może się z tym nie ujawniać publicznie? Nie obnosić się po forach z takimi skłonnościami? Nie wystawiać na widok publiczny własnych ułomności?

 

A tu zamiast tego zgraja infantyli sobie żarty stroi.

 

No nieładnie tak, Panowie. Nieładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście niedługo będzie miał miażdżycę i znikną jego troski

 

Wpernicz, wkrótce :mrgreen:

 

To Ci się udało

 

klakier :P

 

Altzheimer i tak lepiej niż Anglik

 

Wpiernicz "with extreme prejudice" :mrgreen:

 

Biedny Lucek A tak mu dobrze na Avatarze z oczy patrzy

 

Wcale nie biedny ;-), a oczy mam piękne, wszystkie kobiety mi to mówią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...