Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Są tacy co nie wezma filtra za 40zł i będa czekac na tanszy za 18zł :lol:

 

Nie wierzę w to że mając Cayenne ktoś zamiast lepszego filtra za 40 kupi za 18. No chyba że niczym się te filtry nie różnią poza inną ceną i nazwą, to wtedy tak, byłoby to bezsensowne wyrzucanie pieniędzy w błoto kupując droższy :lol:

 

Uważam , że Subaru Turbo - {fabrycznie gaz nie jest zakładany w tych autach}

nie jest kupowane po to, aby oszczędzać, tylko LUBI tudzież KOCHA MARKĘ TAKĄ JAKA JEST .....

 

mój dobry kumpel ma cayenne i jeździ na gaz - ostatnio nawet założył druga butlę, aby przejechać większą ilość kilometrów...

kupił klocki za 120 zł ( teraz żałuje , ale ciągle kombinuje - dla mnie trochę dziwne)

 

niech każdy robi to na co ma ochotę !!!!!!

ale myślę, że Subi to nie są auta do oszczędzania- koszt zakupu może i niewielki - ale utrzymanie - godne dla auta -

to inna kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że Subaru Turbo - {fabrycznie gaz nie jest zakładany w tych autach}

Oczywiscie, ze nie i do bez turbo tez nie, ale np do Legacy byl zalecany przez dilera 8) Wiec jesli cos jest zrobione z glowa, i mozna oszczedzic, i cieszyc sie jazda na codzien to czemu nie. Jak bede mial turbo, to bedzie w nim gaz, na 100%, i nie bede uzywal go w weekendy jak w 4 osoby zrobimy zrzutke na benzyne i hurra, pod wawe nad brudne jezioro mozna dojechac i spowrotem, potem stoi pod blokiem :roll: :wink:

 

nie jest kupowane po to, aby oszczędzać, tylko LUBI tudzież KOCHA MARKĘ TAKĄ JAKA JEST .....

Mysle, ze wszyscy ja kochamy, a to ze mamy w nim gaz to tylko wieksza milosc bo jezdzimy nim jeszcze wiecej :)

 

kumpel ma cayenne na gaz

widzisz, nawet w prosiaku zamontowal 8)

 

kupił klocki za 120 zł ( teraz żałuje , ale ciągle kombinuje - dla mnie trochę dziwne)

Dla mnie tez dziwne, ja za niedlugo bede montowal zestaw ktory wyniesie mnie c.a 1500zlotych(+- 1/4 wartosci mojego auta), tarcze, klocki, plyn, przewody w oplocie. Juz jakis czas temu apgrejdnalem/zadaptowalem zaciski i tarcze z GT '97,

a moge sobie pozwolic bo cos mi tam zostaje jak na tym gazie smigam :twisted:

 

niech każdy robi to na co ma ochotę !!!!!!

OH YEA! o to chodzi! :D

 

ale myślę, że Subi to nie są auta do oszczędzania- koszt zakupu może i niewielki - ale utrzymanie - godne dla auta -

to inna kwestia

o tym juz pisalem, oszczedzam kase na paliwie, wrzucam bez zwrotu przy sprzedazy w poprawe osiagow (nie mocy, hamulce, zawias itp itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wszyscy ja kochamy, a to ze mamy w nim gaz to tylko wieksza milosc bo jezdzimy nim jeszcze wiecej :)

 

I to jest niestety prawda. Jeżeli ktoś myśli, że po założeniu LPG coś zaoszczędzi, to grubo się myli. Wyda tyle samo na gaz, tylko przebiegi będą większe. Albo więcej kasy na szpeje poleci.

Kiepski biznes ten gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli kupie piwo za 5 zł a później 2 szt. po 2,5 to zrobię kiepski biznes bo w rzeczywistości wydam tyle samo tylko będę bardziej pijany. Oj kiepsko, kiepsko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do znawców tematu

 

mam zamiar zagazowac swojego wrxa

 

i teraz mam pytanie moim zdaniem chyba najlepsza opcja byloby dwa reduktory (arctik) i wtryski hana

ale sa tez opcje dwa reduktory jakies gorsze wtryski (troche taniej) albo jeden gold i zwykle wtryski ze srdnica 3,0 i tez powinno dac rade...

 

mialem gt na takim zestawie i bylo ok ale wrx mam ladnego i chcialbym nim dluzej pojezdzic ... dla tego prosze o konsultacje 8)

 

z gory dzieki za opinie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeden gold

 

KME GOLD jest o kant stołu potłuc i tylko deklaratywnie daje rade. Generalnie ma problemy z termiką i raczej polecam odpuścić (wiem, bo przez trzy lata męczyłem auto na tym dziadostwie). Z tymi Arcticami też sobie daj spokój.

 

Moja propozycja to Hana2100 plus reduktor BIGAS RI-21/23 Double ( tu masz link http://www.anlero-polska.pl/index.php?l ... roducts=34 ) na centrali BIGASowskiej. Do tego wszystkiego (gratów) naprawdę ktoś kumaty do montażu (ot choćby "głupie" nawierty w kolektorze dolotowym prawidłowo wykonać wcale nie łatwizna) i do wystrojenia instalacji.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

od 3 dni jestem właścicielem pięknej imprezy 2.0 225KM z 2003r i w tym czasie poszło mi ponad pół baku benzyny na samej jeździe 'dla zabawy'. cholernie dużo bali ta bestia. liczyłem się z tym, ale coś za coś ;)

zastanawiam się, czy zamontować sobie instalacje gazową...

poczytałem ten temat i większość mówi, że z samochodem nic się nie działo po gazie i chodziło ok. powie mi ktoś jaka jest cena dobrej instalacji gazowej i gdzie w okolicach Częstochowy (woj. ślaskie i łódzkie) można taką inst. założyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

od 3 dni jestem właścicielem pięknej imprezy 2.0 225KM z 2003r i w tym czasie poszło mi ponad pół baku benzyny na samej jeździe 'dla zabawy'. cholernie dużo bali ta bestia. liczyłem się z tym, ale coś za coś ;)

zastanawiam się, czy zamontować sobie instalacje gazową...

poczytałem ten temat i większość mówi, że z samochodem nic się nie działo po gazie i chodziło ok. powie mi ktoś jaka jest cena dobrej instalacji gazowej i gdzie w okolicach Częstochowy (woj. ślaskie i łódzkie) można taką inst. założyc?

 

Subaru + Turbo + Gaz = Jako (warszawa)

 

Inaczej to równanie nie działa i jest nieprawdziwe:) Ci co śmigają mają własnie od niego cena: najlepiej się zapytaj jako (użytkownik forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się auto za 500 tys zł to się nie oszczędza na paliwie, no chyba że ma się Subaru ponad 10 x tańsze, chociaż nie zawsze jest to regułą :)

 

Żebys się nie zdziwił ...

Są tacy co nie wezma filtra za 40zł i będa czekac na tanszy za 18zł :lol:

 

 

czy to ze kogoś stać na auto za 500 tys. zł albo na filtr za 40zł. to znaczy ze nie może oszczędzać?

 

jest nawet wielce prawdopodobne, że stać go na to auto lub ten filtr WŁAŚNIE DLATEGO ŻE JEST OSZCZĘDNY :!:

 

-- Cz lip 07, 2011 3:48 pm --

 

tak zrobiłem, tylko mam wiadomość do niego w zakładce 'do wysłania' a nie 'wysłane'. nie ogarniam tego forum :P

 

wiadomość na pewno dojdzie...cierpliwości:)

 

ale najlepiej zadzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobiłem, tylko mam wiadomość do niego w zakładce 'do wysłania' a nie 'wysłane'. nie ogarniam tego forum :P

 

 

 

jak jako odbierze wiadomość, zmieni się na "wysłane"; ale radzę zadzwonić;

to bardzo zapracowany gość i możesz długo czekać na informację. A komórkę ma zawsze (często przy uchu :twisted:) nawet jak zestraja właśnie założoną instalację w kolejnym subaru np. na Trasie Toruńskiej, przy 100km/h :P . Zadzwonisz, dowiesz się od ręki;polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140-150 km/h, telefon przy uchu podparty ramieniem, prawą ręką operował na laptopie leżącym na miejscu pasażera, lewym okiem patrzył na drogę, prawym okiem na laptopa... strach się bać :shock:

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140-150 km/h, telefon przy uchu podparty ramieniem, prawą ręką operował na laptopie leżącym na miejscu pasażera, lewym okiem patrzył na drogę, prawym okiem na laptopa... strach się bać :shock:

 

:roll:

 

 

ale z jakimi efektami :!: samochody same czują, że przy takim mistrzu trzeba dawać z siebie "ile fabryka dała", albo więcej i dlatego zagazowani u jako mają banana na fejsie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie

od 3 dni jestem właścicielem pięknej imprezy 2.0 225KM z 2003r i w tym czasie poszło mi ponad pół baku benzyny na samej jeździe 'dla zabawy'. cholernie dużo bali ta bestia. liczyłem się z tym, ale coś za coś ;)

zastanawiam się, czy zamontować sobie instalacje gazową...

poczytałem ten temat i większość mówi, że z samochodem nic się nie działo po gazie i chodziło ok. powie mi ktoś jaka jest cena dobrej instalacji gazowej i gdzie w okolicach Częstochowy (woj. ślaskie i łódzkie) można taką inst. założyc?

 

Możesz rowniesz spytać w Czakramie :roll:

Juz kilkanascie Subarynek z Turbo mit LPG od nich wyjechało :wink:

Jak niewiem, ale widze, że jezdza :wink:

4bebc7f3a9fa8k1.jpg

 

Ale jak możesz to przede wszystkim uderz do Jako, bo jak sam widzisz reklama szeptana jest najpewniejsza i najwiarygodniejsza :D

 

P.S. I nie przejmuj sie za bardzo teoriami ludzi którzy mieli doczynienia z LPG, ale w polonezie 10lat lemu lub tych których cena PB zabardzo nie interesuje... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komórkę ma zawsze (często przy uchu ) nawet jak zestraja właśnie założoną instalację w kolejnym subaru np. na Trasie Toruńskiej, przy 100km/h

 

U mnie było ze 140 km/h

 

140-150 km/h, telefon przy uchu podparty ramieniem, prawą ręką operował na laptopie leżącym na miejscu pasażera, lewym okiem patrzył na drogę, prawym okiem na laptopa... strach się bać

 

Panowie, to czyste insynuacje :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komórkę ma zawsze (często przy uchu ) nawet jak zestraja właśnie założoną instalację w kolejnym subaru np. na Trasie Toruńskiej, przy 100km/h

 

U mnie było ze 140 km/h

 

140-150 km/h, telefon przy uchu podparty ramieniem, prawą ręką operował na laptopie leżącym na miejscu pasażera, lewym okiem patrzył na drogę, prawym okiem na laptopa... strach się bać

 

Panowie, to czyste insynuacje :shock: .

 

Urban legends, tak jak z silnikami 2.5Turbo... :?: :mrgreen:

 

Chyba nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komórkę ma zawsze (często przy uchu ) nawet jak zestraja właśnie założoną instalację w kolejnym subaru np. na Trasie Toruńskiej, przy 100km/h

 

U mnie było ze 140 km/h

 

140-150 km/h, telefon przy uchu podparty ramieniem, prawą ręką operował na laptopie leżącym na miejscu pasażera, lewym okiem patrzył na drogę, prawym okiem na laptopa... strach się bać

 

Panowie, to czyste insynuacje :shock: .

 

Urban legends, tak jak z silnikami 2.5Turbo... :?: :mrgreen:

 

Chyba nie :lol:

 

Tak, ale nie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 dni jestem właścicielem pięknej imprezy 2.0 225KM z 2003r i w tym czasie poszło mi ponad pół baku benzyny na samej jeździe 'dla zabawy'. cholernie dużo bali ta bestia

DUŻO? :shock:

Nam z Markiem tylko w poniedziałek poszły dwa baki... :P

Mój wolnossak też pali tyle, ale dla mnie każda jazda jest "dla zabawy" 8)

Z Częstochowy do Warszawy masz rzut mokrym beretem, warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim Subaru impreza 2.0 GX 125km instalacje Bigas Nova Sgis. Samochod jakos za duzo mi pali, trasa przy spokojnej jezdze 15-16, miasto nawet do 20. Mieszkam 200 km od Warszawy a u mnie w regionie zaden mechanik nie chce tykac sie tej instalacji, wiec musze jechac z tym do stolicy, ale ze za bardzo nie mam czasu, wiec stad moje pytanie. Czy da sie samemu to jakos ustawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...