Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sambor napisał:

Nie spodobała mi się. Nędzny symulator motocykla...

 Na pewno nie jest to symulator motocykla, można dawać z buta, jak ktoś woli ;) Ma swoje wady, ale ogólnie solidny tytuł, co oczywiście nie oznacza, że każdemu przypasuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam ściągnąć Capcom Arcade Stadium to będziecie mogli zagrać w 1943 The Battle of Midway (cały emulator automatów), natomiast Subskrybęci PS PLUS dodatkowo mogą pobrać DLC Ghost N Goblins (można odebrać do 2 czerwca)

 

IMG_20210525_171829.thumb.jpg.eb41c53439bfa506a6aee8f58733c8fc.jpg

 

Display Settings Present ustawić na Dash wtedy nie będzie widoku z automatu tylko klasycznie. 

 

Już ściągałem zakładka Playable (moje dwie gry):

 

IMG_20210525_171857.thumb.jpg.63636a1e83cd026a2ae46ebffe15627e.jpg

 

Poczekam na jakieś promocje i kupię resztę gierek na automaty.

 

Ghost N Goblins jest bardzo trudny ale można cofanąć czas (przycisk R2) i zapisywać gierki.

 

Uwaga mamy dowolną ilość monet :D.

 

Właśnie odkryłem, że R2 można zwolnić lub przyśpieszyć czas.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
17 minut temu, llkuba napisał:

Kupiłem koleją PS4 i zastanawiam się nad nowym dyskiem twardym. Myślałem o SATA II, 5400RPM , 2.5 cala o pojemności 2 lub 4TB. Nie zależy mi na SSD. Ktoś przerabiał temat ?

Ja wsadziłem 2tb, jeżeli bardzo chcesz to sprawdzę dokładnie jaki. Wielkość dysku to główny powód, dla którego nie kupiłem jeszcze ps5. Nawet te 2tb udało mi się zapchać. 

Sama wymiana zajmuje 5 min, chętnie pomogę w razie potrzeby

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, llkuba napisał:

Kupiłem koleją PS4 i zastanawiam się nad nowym dyskiem twardym. Myślałem o SATA II, 5400RPM , 2.5 cala o pojemności 2 lub 4TB. Nie zależy mi na SSD. Ktoś przerabiał temat ?

 

1 minutę temu, Danko napisał:

Ja wsadziłem 2tb, jeżeli bardzo chcesz to sprawdzę dokładnie jaki. Wielkość dysku to główny powód, dla którego nie kupiłem jeszcze ps5. Nawet te 2tb udało mi się zapchać. 

Sama wymiana zajmuje 5 min, chętnie pomogę w razie potrzeby

Też robiłem taka operację. Wszadziłem  2 tb, o taki (w 2018 kupowałem)

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B079BQS5WQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

demonem szybkości nie jest, ale wciąż działa ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, llkuba napisał:

Kupiłem koleją PS4 i zastanawiam się nad nowym dyskiem twardym. Myślałem o SATA II, 5400RPM , 2.5 cala o pojemności 2 lub 4TB. Nie zależy mi na SSD. Ktoś przerabiał temat ?

 

2 lata temu kupiłem SSHD Seagate (FireCuda 2TB + 8GB flash) - żadnego przyspieszenia nie odczułem, ale przynajmniej działa do dzisiaj ;)

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Danko napisał:

Ja wsadziłem 2tb, jeżeli bardzo chcesz to sprawdzę dokładnie jaki. Wielkość dysku to główny powód, dla którego nie kupiłem jeszcze ps5. Nawet te 2tb udało mi się zapchać. 

Sama wymiana zajmuje 5 min, chętnie pomogę w razie potrzeby

 

Możesz sprawdzić, będę wdzięczny, wymiana to mały pikuś ;).

 

3 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

Też robiłem taka operację. Wszadziłem  2 tb, o taki (w 2018 kupowałem)

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B079BQS5WQ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

demonem szybkości nie jest, ale wciąż działa ;)

 

PS4 też nie jest demonem ale biorąc pod uwagę, że na PS5 nie ma nic ciekawego to kupiłem kolejne PS4.

 

13 minut temu, czekker napisał:

 

2 lata temu kupiłem SSHD Seagate (FireCuda 2TB + 8GB flash) - żadnego przyspieszenia nie odczułem, ale przynajmniej działa do dzisiaj ;)

 

 

https://www.x-kom.pl/p/339129-dysk-hdd-seagate-firecuda-2tb-5400obr-128mb-25-sshd.html

 

Coś takiego ?

 

Konsola docelowo ma zostać w garażu (wieszak, LCD) i będzie ustawiona jako podstawowa czyli można grać offline(gry cyfrowe z PS Store). Prawdopodobnie będzie taka przenośna, jak pojadę na wakacje czy na działkę :biglol:

 

Do pierwszej konsoli mam dysk Seagate:

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/dyski-i-pamieci/dyski-wewnetrzne/dysk-seagate-game-drive-2tb?gclid=CjwKCAjwjJmIBhA4EiwAQdCbxkf-qVhszY6hJhSW6FpJUwCVtCqf1VbUFe0hGNTUYCnuL3gmqCMaThoCzrsQAvD_BwE

 

i sprawuje się bardzo dobrze, mało tego nigdy nie był gorący nawet jak grałem w theHunter-a, ale skoro konsola z założenia ma być przenośna to lepiej jak jest mniej elementów.

 

  

 

 

 

 

Ostatnio męczymy ze znajomym theHunter-a 

 

 

PS_App_20210801_101538.thumb.jpeg.2a90fb57213e909244f8976807409388.jpeg

 

PS_App_20210801_101643.thumb.jpeg.9a01daeeb22f81ea21ad68471e9f9ea1.jpeg

 

I robimy sobie fotki: 

 

PS_App_20210801_101619.thumb.jpeg.e76610299b210aad6dc16ba10f6043f7.jpeg

 

:biglol:

 

Nie wiem jak to zrobili ale grafika jest rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem gierkę Dakar 2018 w promocji po niżej 20 zł w sklepie PS Store.

 

Jest dość ciekawą posiada otwarty świat i łatwo zgubić się na pustyni :biglol:. Posiada dwa bezpłatne dodatki i dwa płatne (Ari Vatanen i Motyw. Zajmuje około 70 GB (z bezpłatnymi dodatkami):

 

IMG_20210820_145442.thumb.jpg.c0892c0f8b53860e70a153c0d8d98090.jpg

 

Filmik Youtubera na Xboxie część 3:

 

 

 

 

Ktoś grał w tą gierkę ?

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 14:59, llkuba napisał:

Kupiłem gierkę Dakar 2018 w promocji po niżej 20 zł w sklepie PS Store.

 

Jest dość ciekawą posiada otwarty świat i łatwo zgubić się na pustyni :biglol:. Posiada dwa bezpłatne dodatki i dwa płatne (Ari Vatanen i Motyw. Zajmuje około 70 GB (z bezpłatnymi dodatkami):

 

IMG_20210820_145442.thumb.jpg.c0892c0f8b53860e70a153c0d8d98090.jpg

 

Filmik Youtubera na Xboxie część 3:

 

 

 

 

Ktoś grał w tą gierkę ?

Jakoś dziwne, że ją przeoczyłem. Na Steam jest, na razie za 107,- zł, ale na pewno trafi się jakieś promo ;) Dzięki za cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DETT napisał:

Jakoś dziwne, że ją przeoczyłem. Na Steam jest, na razie za 107,- zł, ale na pewno trafi się jakieś promo ;) Dzięki za cynk.

 

Gra jest rewelacyjna, jeździłem ciężarówką MAN w którym jest reduktor i zjeżdżając z wydmy rozwaliłem ciężarówkę bo silnik osiągną zbyt duża prędkość obrotową :biglol:. Na razie robię treningi i jest zabawnie bo uczę się słuchać pilota i obserwuje wytyczne i kąty, można jeździć w 5 różnych klasach, kład, motor itd. W gierce można wyjść z pojazdu ... ;).

 

 

 

 

 

Ostatnio kupiłem kolekcję DOOMa, kolekcję Contra na PlayStation 4 w sklepie cyfrowym PS Store :biglol:. Mało tego już jest pierwszą część Quake za 42 zł ale poczekam na promocję ;).

 

Dla osób które nie mają subskrypcji PS Plus jest promocja z 240 zł na 120 zł na abonament sieciowy (12 miesięcy) niestety mam już subskrypcję i nie mogę kupić ... .

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, llkuba napisał:

Dla osób które nie mają subskrypcji PS Plus jest promocja z 240 zł na 120 zł na abonament sieciowy (12 miesięcy) niestety mam już subskrypcję i nie mogę kupić ... .

rzuc linkiem :)

BTW a moze ktos cche kupi PS4 1TB Slim + 2 pady ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, _akir_ napisał:

rzuc linkiem :)

BTW a moze ktos cche kupi PS4 1TB Slim + 2 pady ? :)

Proszę:

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS12MTH50OFF/

 

Mam PlayStation Slim i wydaje mi się, że theHunter ciut szybciej i stabilniej działa niż na FAT, być może kwestia przeczyszczenia i wymiana pasty. 

 

Edit:

 

Jak planujesz zakup PS5 albo masz to możesz strumieniować obraz z PS5 na PS4 przez sieć LAN na drugi telewizor. 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, llkuba napisał:

Dawno nie kupowałem gier na nośniku Blu Ray do PS4, w sumie mam już Hitman-a 2 ale tak jakoś z rozpędu :biglol:. Kupiłem gierkę polskiego studia czyli Terminator, ponoć pracują nad Robocopem ;)

 

 

IMG_20211007_215836.jpg

Hitman...każda edycja jest super. Nawet moja córa się wciągneła bo to w sumie jest taka animowana łamigłówka.

 

6 godzin temu, boy napisał:

 

 


Na yt wygląda super, ktoś grał?

 

Jest Fiat 131 więc maja już plusa ode mnie. Kwadratowa grafa mi nie przeszkadza byleby fizyka była OK i widok z maski bo tak lubię jeździć jak kierę podłączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FYI, doładowania PSN w dobrej cenie - 100 za 60 zł lub 70 za 30 zł :thumbup:

RTV Euro AGD czyli nie jakieś tam eneby czy gamivo..

U mnie na jednym koncie kod zadziałał, a na drugim "sorry, nie dla Ciebie" :rolleyes:

 

https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-network-100-zl-kod-aktywacyjny.bhtml

https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-network-70-zl-kod-aktywacyjny.bhtml

kod KMEDE1212TAX

 

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI, doładowania PSN w dobrej cenie - 100 za 60 zł lub 70 za 30 zł :thumbup:
RTV Euro AGD czyli nie jakieś tam eneby czy gamivo..
U mnie na jednym koncie kod zadziałał, a na drugim "sorry, nie dla Ciebie" :rolleyes:
 
https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-network-100-zl-kod-aktywacyjny.bhtml
https://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-network-70-zl-kod-aktywacyjny.bhtml
kod KMEDE1212TAX
 
 

Niestety u mnie kod nie wchodzi do żadnego z doładowań :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, faza20 napisał:

Niestety u mnie kod nie wchodzi do żadnego z doładowań :-(

 

Na pepperze też narzekają w komentarzach, że nie wszystkim działa :/

https://www.pepper.pl/promocje/doladowanie-portfela-playstation-network-ps4-ps5-o-wartosci-100-zl-za-60-zl-w-rtv-euro-agd-473333

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...