Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

I jak Uncharted? Uważam tą grę za mistrzostwo świata, tak samo jak god of war!

 

Mega gra i jaki klimat i te krajobrazy przeginga naprawdę dopracowana gra jak dla mnie jedna z najlepszych w jakie grałem polecam.

 

p.s. bede teraz fife 16 kupował bo w piłkę zawsze meczyka można na szybko zagrać i jeszcze jakieś wyścigi

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już jest! Po 4 etapach rozgrywki już wiem, że wszystkie pochlebne recenzje nie były przypadkowe.

Ta gra wymiata wszystko co było do tej pory a to dopiero poczatek :-)YWh3P2u.jpg?1

Niczego innego się nie spodziewałem, ja odbieram jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uncharted też się czaję, ale poczekam aż trochę stanieje...

Z ciekawostek, dziś ruszyły preordery na DLC do Wiedźmina 3.

 

Ostatnio pykałem w Mad Max-a, miał kilka dobrych momentów, ale chwilami zawiewał nudą, teraz ruszyłem z Dragon Age: Inkwizycja i dopiero rozumiem co to nuda. A pierwsze części były spoko, o Baldurs Gate czy NWN nie wspominając :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A pierwsze części były spoko

 

aaaaa to wielka szkoda. Czesc pierwsza to godziny spedzone przed konsola, ale jak mowisz ze grales i inkwizycje uwazasz za slaba no to zaufam Twojej ocenie :(

 

 

Ja za to szczerze moge polecic Alien: Isolation. Grafika, gameplay, ale przede wszystkim KLIMAT! Ja pierdziele, nigdy nie gralem wczesniej w gre, podczas ktorej momentami wyskakiwalem przestraszony z podlogi, odrzucalem kontrolera pod sciane i kwiczalem jak dziewczynka :mrgreen: Genialne, po prostu miazga na calego, ale zdecydowanie nie jest to mainstreamowa produkcja. Co tez podobno jest przyczyna, dla ktorej nie bedzie drugiej czesci (za slabo sie sprzedawalo) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn dostał ostatnio: Tom Clancy's The Division i Fallout 4. The Division - jak go obserwuję - jakoś od pierwszego zagrania go nie wciągnęła, być może potrzebuje więcej czasu, chociaż np. w Black Opsa gra namiętnie. Za to Fallout 4 jest na topie. Młóci w każdej wolnej chwili ( za dużo nie ma, w końcu za pasem koniec roku szkolnego ! ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A pierwsze części były spoko

 

aaaaa to wielka szkoda. Czesc pierwsza to godziny spedzone przed konsola, ale jak mowisz ze grales i inkwizycje uwazasz za slaba no to zaufam Twojej ocenie :(

 

 

Ja za to szczerze moge polecic Alien: Isolation. Grafika, gameplay, ale przede wszystkim KLIMAT! Ja pierdziele, nigdy nie gralem wczesniej w gre, podczas ktorej momentami wyskakiwalem przestraszony z podlogi, odrzucalem kontrolera pod sciane i kwiczalem jak dziewczynka :mrgreen: Genialne, po prostu miazga na calego, ale zdecydowanie nie jest to mainstreamowa produkcja. Co tez podobno jest przyczyna, dla ktorej nie bedzie drugiej czesci (za slabo sie sprzedawalo) :(

 

 

Grałem w Aliena. Kisiel w majtach. Gra przy której można dosłownie się zesrać ze ze strachu. Nienawidzę ludzi, którzy ją zrobili. 9,5/10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gra przy której można dosłownie się zesrać ze ze strachu.

 

mam nadzieje, ze jednak to tylko przenosnia :mrgreen: 


 

 

The Division - jak go obserwuję - jakoś od pierwszego zagrania go nie wciągnęła, być może potrzebuje więcej czasu, chociaż np. w Black Opsa gra namiętnie.

 

no wlasnie dlugo oczekiwalem TD, ale przewaznie recenzje sa negatywne... :( Chyba jeszcze poczekam z zakupem! Wypozyczac gry dzis juz nie ma gdzie, bo videoteki wszystkie splajtowaly... :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior,

 

 

 

mam nadzieje, ze jednak to tylko przenosnia :mrgreen:

 

Powiem tak, było blisko ;)

 

 

 

no wlasnie dlugo oczekiwalem TD, ale przewaznie recenzje sa negatywne... :( Chyba jeszcze poczekam z zakupem! Wypozyczac gry dzis juz nie ma gdzie, bo videoteki wszystkie splajtowaly... :rolleyes:

 

U nas w Poznaniu jeszcze kilka się ostało, ale jak rozmawiałem z szefem takiej mojej najulubieńszej gdzie od paru ładnych lat chodzę, to mówił że niedługo zwija się z interesem... bo przestaje się to wszystko opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timestamp="1462994842"]

 

The Division - jak go obserwuję -

 

no wlasnie dlugo oczekiwalem TD, ale przewaznie recenzje sa negatywne... :( Chyba jeszcze poczekam z zakupem! Wypozyczac gry dzis juz nie ma gdzie, bo videoteki wszystkie splajtowaly... :rolleyes:

Ja bym nie czekał gra kosztuje w okolicy 130zl. Gra bezwatpienia jest świetna o ile masz 3kolegow którzy też będą grali cały czas z tobą. Jeśli nie masz, to ta gra nie ma najmniejszego sensu zostawisz ją bardzo szybko

 

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 4: Co tu dużo mówić, gra jest świetna! Niesamowity klimat po którym można się poruszać. Ta gra naprawde pokazuje do czego jest zdolna konsola PS4! A chłopaki z Naughty Dog po raz kolejny udowadniają że są jednym z najlepszych na świecie teamów od robienia gier exklusive for PS4. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to zeby byl trudny, i jak najbardziej realistyczny. Kiera Thrustmaster T90 ogarnie? Bo tak jak mówię, wciskając hamulec na prostej w WRC 5 auto sie obraca, auto praktycznie nie skręca itd

Bo nie chce wywalić 200 zł za grę rajdową, w którą będę grał na padzie, nie o to chodzi

Edytowane przez rozekpatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Andrzej666 powiedział A pierwsze części były spoko aaaaa to wielka szkoda. Czesc pierwsza to godziny spedzone przed konsola, ale jak mowisz ze grales i inkwizycje uwazasz za slaba no to zaufam Twojej ocenie :(

 

sam niedawno skończyłem dragon age origins i była świetna kilkadziesiąt godzin przegranych, czasami nocami. Zaraz po zacząłem Dragon Age 2 - są rzeczy na + i są na - (jak np. dużo lokacji wygląda tam samo, tylko nazwa się zmienia). Jak skończę 2 to zobaczę co tam z tą inkwizycją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winna jest też co by nie mówić kiepska kierownica. Dirt rally przewidziany jest dla graczy wymagających oraz dla kółek z najwyżej półki. Lecz dużo ludzi gra na padzie i ... gra się im świetnie.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winna jest też co by nie mówić kiepska kierownica. Dirt rally przewidziany jest dla graczy wymagających oraz dla kółek z najwyżej półki. Lecz dużo ludzi gra na padzie i ... gra się im świetnie.

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam gra sie świetnie, nawet na padzie. Gra trudna, ale za to satysfakcja i przyjemność z grania ogromna :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...