Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czemu? Jeszcze sporo lat będzie na rynku, tak jak było z PS2 i PS3.

Na pewno? Bo ja sie ostatnio zastanawialem nad kupnem konsoli poprzedniej generacji ale jak czytam ze wyłączają te serwisy internetowe i blokuja mozliwosc gry, to jaki jest sens posiadania takiej konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak czytam ze wyłączają te serwisy internetowe  i blokuja mozliwosc gry 

Jaki sens trzymania usług on-line dla starych gier, kiedy na tej samej platformie większość przesiadła się na nowszą wersję? Możliwość gry bez połączenia z siecią dalej istnieje.

 

Osobiście teraz pewnie PS3 bym nie kupił, tylko poczekał aż na PS4 pojawią się tytuły w jakie chcę zagrać. Z drugiej strony mając PS3 (i po doświadczeniach z PS2) jestem zupełnie spokojny o najbliższe 2-3 lata i kolejne tytuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w Unity ;) mój psn: bucky_pl

 

gram codziennie od 22 do 1 ;)

 

szukam chętnych bo potrzebuję zdobytych pkt assassyna oraz misje do trofeum ;) jak się uzbieramy to mogę stworzyć klan subaru ;)

 

Odezwę się po 24 grudnia ... a raczej prawdopodobnie mój syn B) , pod warunkiem, że po nie wiem ilu assasynach na PS3 zdecyduje się na kolejnego na PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej takie pytanie; czy w ps4 jest cos takiego jak kinect do xboxa? Widziałem, że jest camera, na ps3 były gry z "karabinami" jak to ma sie do konsoli Microsoftu?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

 

tak, jest PSEye,

 

btw dziś tak od 21.30 planuję sesję AC:U online jeśli są chętni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka ułomna wersja Kinecta. Musisz mieć jeszcze takie dildo w ręce i Eye śledzi tylko ten jeden punkt. Czyli grając np w Dance Central na Xboxie, Kinect śledzi ruchy całego ciała, na PS wystarczy ze ruszasz ręką w której trzymasz kontroler.


Oczywiście ma to też swoje plusy - większą precyzję (porównuję Kinect vs Eye na poprzedniej generacji). Nie wiem jak w Xbox One, tam jest Kinect 2.0 ponoć dużo lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako grac hardcorowy nie uznaję wynalazków typu kinect więc wiele się nie wypowiem, dla mnie liczy się tylko pad ;)

PSEye przy PS4 mam, to gra ewentualnie córka w gry darmowe od PS lub przy jakieś imprezie wykorzystane jest przy SingStara

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jako gracz hardcorowy grasz w ten zabugowany crap zwany AC:Unity działający ledwo w okolicach 24-25 fps na PS4 ? ;) Nice :D Ja dałem sobie z tym niedokończonym produktem dość szybko :P


O przepraszam, po patchu jest jakieś 0,5 fps więcej, ale dla mnie to nadal pokaz slajdów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...