Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

opinij dziennikarzy nie brać pod uwagę, chyba że przez klasę premium rozumieją "golasa" to tak mają rację.

 

stary chwyt. Cena fajnie wygląda w katalogu i prasie a że najtańsza wersja nie jest dostępna to już inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

opinij dziennikarzy nie brać pod uwagę, chyba że przez klasę premium rozumieją "golasa" to tak mają rację.

 

stary chwyt. Cena fajnie wygląda w katalogu i prasie a że najtańsza wersja nie jest dostępna to już inna sprawa :)

 

 

Dokładanie. Tyle, że ludzie czytają i wyrabiają sobie zdanie - nie taka jest rola prasy motoryzacyjnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktavia lub Golf (4x4) golasy sa owszem troche tansze ale doposazone do Levorga GT drozsze. No i wielkosc to akurat jest jego zaleta. Legacy a teraz OBK jest troche duzy i nie kazdy to potrzebuje. Subaru marka niszowa ... niech tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg 1.6 GT-S Sport - 32500EUR - 135 000 PLN

 

Octavia 1.8 TSI DSG 4x4 - ok 131 000 PLN (mniej więcej podobne wyposażenie, nie doliczyłem okna dachowego, skodowskie jest panoramiczne a subarowskie to mała dziura w dachu po doliczeniu okna cena Skody skacze o dodatkowe chyba 4500 PLN)

 

patrząc czysto na cennik przepaści nie ma, natomiast jakiś tam upust przy zakupie Octavii jest możliwy może otrze się o 10%, niższe będą także koszty przeglądów

 

wyjściowo ceny samochodów są bliskie sobie  ;)

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego powtórzę raz jeszcze moja opinię -levorg 1.6 DIT jest naprawdę świetnie wyceniony.

pewnie tak ale biorąc pod uwagę, że Forek 2.0DIT kosztuje prawie tyle samo to mocno bym się zastanawiał przy wyborze :)

FXT Platinium - 37 500 € - kosztuje jednak znacznie więcej jak Levorg 1.6 GT-S Sport 32 500 €

 

 

FXT Platinium 37 500 €

FXT Comfort 33 500 €

różnica 4000 €

 

 

Levorg 1.6 Sport 32 500 €

Levorg 1.6 Comfort 30 000 €

różnica 2500 €

 

o ile się nie mylę różnica dla FXT między Comfort a Platinium zawiera w sobie panoramiczne okno dachowe 

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

FXT między Comfort a Platinium zawiera w sobie panoramiczne okno dachowe

 

okno tak ale czy ono jest panoramiczne to bym nie powiedziąał :)  Poza tym + navi + nagłośnienie H&K + skórzana tapicerka + key less.

 

W sumie macie racje 3.5k euro różnicy to aż ok. 10% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levorg 1.6 GT-S Sport - 32500EUR - 135 000 PLN

 

Octavia 1.8 TSI DSG 4x4 - ok 131 000 PLN (mniej więcej podobne wyposażenie, nie doliczyłem okna dachowego, skodowskie jest panoramiczne a subarowskie to mała dziura w dachu po doliczeniu okna cena Skody skacze o dodatkowe chyba 4500 PLN)

 

patrząc czysto na cennik przepaści nie ma, natomiast jakiś tam upust przy zakupie Octavii jest możliwy może otrze się o 10%, niższe będą także koszty przeglądów

 

wyjściowo ceny samochodów są bliskie sobie  ;)

Zadzwoń np do Krakowa ,tam na górkę koło MB ,nie pamiętam ulicy ,dostaniesz na taką Skodę 15% od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zadzwoń np do Krakowa ,tam na górkę koło MB ,nie pamiętam ulicy ,dostaniesz na taką Skodę 15% od razu
 

 

być może, choć raczej na Octavie to mało realne natomiast w przypadku Yeti wcale by mnie to nie dziwiło bo to przerobiłem na własnym przykładzie,

natomiast jakieś 2 miesiące temu podobnie niskiej ofercty na Skodę Octavię 4x4 nie udało mi się uzyskać 

 

na tą chwilę zakup Skody nie chodzi mi po głowie, czekam cierpliwie na pojawienie się cennika w pewniej marce na f  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen: faktycznie też to wcześniej już zauważyłem że różnica pomiędzy FXT Comfort (33500) a Levorgiem GTS Sport (32500) jest niewielka

Niestety wygląd aktualnego Forestera jakoś mi nie leży - ale może trzeba się przejechać tym autem aby się do niego przekonać

Może nie ma  tam wszystkiego w wyposażeniu /skóra, navi itd/ ale za to 2,0 DIT 240 km 3 tryby pracy SI-Drive zamiast dwóch w Levorgu.

Ciekawe jak się sprawuje ten SI-Drive w FXT a szczególnie tryb manualny w porównaniu do 2 trybów Levorgu i OTB /?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym kupił tę skodę, ale dla mnie np. różnica prześwitu, wielkości kół, kąta natarcia, zdecydowanie przeważyłam ku forkowi (przesiadałem się z pajero). Ale wierzę, że dla innych przeważy kufer, spalanie i serwis w każdym miasteczku.

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Levorg to zwykła Octavia 4x4 z dsg 1.8 tsi

 

 

Która kosztuje tyle co Levorg, tak więc wybór jest więcej niż prosty!

 

Myślę,że po rabatach ,które stosuje skoda ,będzie dużo tańsza,niemniej jednak Levorg dużo bardziej mi się podoba.Jeśli kogoś stać na dołożenie,nie przeszkadzają mu drogie częsci i słaba ich dostępność oraz brak sieci serwisowej w porównaniu ze Skodą,to jestem też za Levorgiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałem na myśli, przecież chyba nikt trzeźwo myślący (poza Maczboxem, czy jak mu tam ;) ) nie kupi Skody jeśli w podobnej cenie będzie miał Subaru...

zarówno zakup jak i użytkowanie Skody wychodzi niestety dużo taniej,

tam gdzie decyduje rachunek ekonomiczny Skoda jest górą

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Levorg to zwykła Octavia 4x4 z dsg 1.8 tsi

 

 

Która kosztuje tyle co Levorg, tak więc wybór jest więcej niż prosty!

 

Myślę,że po rabatach ,które stosuje skoda ,będzie dużo tańsza,niemniej jednak Levorg dużo bardziej mi się podoba.Jeśli kogoś stać na dołożenie,nie przeszkadzają mu drogie częsci i słaba ich dostępność oraz brak sieci serwisowej w porównaniu ze Skodą,to jestem też za Levorgiem

 

 

Też tak myślałem jak kupowałem OBK (długo będę czekał na części itp) a ten nie chce się zepsuć.   :D Kupuje się to co się podoba po co się później męczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...