Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pieski i kotki beda swietowac :yahoo: pewnie coś powiedzą w wigilie na forum :biglol:

 

No to byłem w schronisku! Panie które zobaczyły jak wchodze z kolegą z 3 torbami żarcia aż kwiknęły ze szczęścia... a jak się dowiedziały, że to tylko dla kotów to normalnie aż serce mi się radowało ze szczęścia innych! :) Potem jeszcze kilka "kursów" do bagażnika i biura z worami suchej karmy i kolejne siatki, tym razem dla psów... były w szoku ile tego mamy!

 

Jak wróce do domu to Wam coś pokażę :)Hi hi panie BAAAARDZO dziękowały i dostaliśmy takie coś! :)

 

 

post-4288-0-91375600-1387314273_thumb.jpg

Rewelacja!

 

Sent with Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt nic nie pisał!

 

Czy wszyscy dostali kalendarz? Czy każdy dostał taką ilość jaką zamówił? Czy są jakieś problemy? Poza tym, że poczta niektóre paczki potraktowała jak śmieci i że druk jest lekko za ciemny? :P

 

(To pytanie nie dotyczy kolegi b-bart, bo do niego paczka ruszy po nowym roku. Nie chciałem, żeby na naszej kochanej poczcie leżała przez 2 tygodnie :) )

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nooo miód na me serce! :D

 

Ale niestety, nie wszyscy jeszcze się cieszą z kalendarza... 2 zwroty przyszły po nowym roku. O ile sytuacja z emilem123 jest ogarnięta, a o tyle kolega Adam Ekonomiuk w ogóle się nie odzywa. Ma ktoś z nim jakiś kontakt telefoniczny, ale wie czy wyjechał gdzieś? Ani na forum, ani na gg nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O kurcze... ale zainteresowanie :D Cena wywoławcza 7 zł - bo tylke kosztuje przesyłka! Kto da więcej! :D Mam nadzieję, że wmorderatorzy się nie pogniewają jak troszkę tu nasyfimy :P Do niedzieli działamy, w poniedziałek wysyłka do zwycięzcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid1 był pierwszy dlatego ja odpadam bo nie zamierzam rywalizować w taki sposób wolę na czas po asfalcie. Jeśli Dawid1 nie weźnie to wtedy jako drugi się piszę, od taka moja solidarność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...