Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W takim razie ja jako drugi w kolejce również przychylam się do licytacji allegro i pomoc dla Ali. Wszystko zależy od Ciebie Jachu93. Jeśli ta propozycja nie odpowiada to daj znać na PW o warunkach wysyłki itp., a pomoc dla Ali zrobię samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam jeszcze jeden kalendarz, bo miał być na prezent ale nie wypaliło, więc mogę komuś odstąpić po cenie zakupu. Może być tylko problem z wysyłką, bo jestem za granicą, więc koszty wysyłki mogą być ciut większe. Hajc przekażę na pomoc "Dla Ali" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ka...3959048785.html

 

NO TO LICYTOWAĆ PANOWIE I PANIE! :)

 

Tak w ogóle to sobie wszystko na szybko w głowie policzyłem... i wyszło mi, że z akcji Kalendarz dla Forum Subaru 2014 na cele CHARYTATYWNE (i nie mówię tu o charytatywnym paliwie do Bobka :P) przeznaczyłem... UWAGA! PRAWIE 1 000 zł!!!!!

 

Dzięki Wam schronisko w Toruniu otrzymało "pół Bobka" karmy (400 zł), kolega który potrzebuje renowacji protezy otrzymał 400 zł, kalendarz na WOŚP poszedł za 70 zł i teraz ostatnia sztuka kalendarza na pomoc dla Ali też pewnie pójdzie w okolicach 100 zł...

 

Dziękuje Wam za Waszą chojność! To tylko motywuje mnie do dalszej takiej działalności i już moge Wam obiecać, że kalendarz na 2015 rok również powstanie!!! I postaram się, aby jeszcze większa kwota trafiła na cele dobroczynne! :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to HOP!

 

http://allegro.pl/kalendarz-forum-subaru-2014-aukcja-charytatywna-i3992778464.html

 

Kalendarz już raz został sprzedany za 113 zł, ale zwycięzca zrezygnował z nagrody i kazał wystawić mi jeszcze raz :) Więc walczymy! Licytacja trwa do środy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...