Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie w tym tygodniu lub na początku przyszłego! Twój pójdzie razem z drugą partią

 

O nieeeeeee. Jeszcze tyle czekania. A ja tu codziennie w oknie wypatruje listonosza. :(

 

Kali,pamietaj,że listonosz dzwoni zawsze dwa razy ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bobek coś z tyłu się mocno obiżył... ciekawe dlaczego...

:Dpost-4288-0-55842700-1387200351_thumb.jpg

 

A dlatego! :P Byłem na zakupach dziś!

post-4288-0-37856200-1387200406_thumb.jpg

post-4288-0-17433700-1387200398_thumb.jpg

post-4288-0-24254700-1387200449_thumb.jpg

 

Cały bagażnik wypchany, kanapa złożona... a Drops Wam dziękuje! (Mój kundelek, którego 3 lata temu wzięlismy ze schroniska)

post-4288-0-74363700-1387200530_thumb.jpg

 

A tutaj paragony :)

post-4288-0-15673600-1387200559_thumb.jpg

 

Podsumowując, dzięki Wam kupiłem:

- 20x415g karmy dla kotów

- 6x1250g karmy dla psów

- 10x1250g karmy dla psów (innej)

- 10x1250g karmy dla psów (innej)

- 10x415g karmy dla kotów (innej)

- 10 karmy dla kotów - pasztetów

- 6x10 kilogramowych worów z suchą karmą dla psów

- 3x3 kilogramowe wory z suchą karmą dla kotów

 

Łącznie prawie 115 kilogramów jedzenia dla psów i kotów z toruńskiego schroniska! :)

 

Jeszcze raz dziekuje!

 

Ps. Dziś rusza ostatnia partia listów!

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały bagażnik wypchany, kanapa złożona... a Drops Wam dziękuje! (Mój kundelek, którego 3 lata temu wzięlismy ze schroniska)

To coś mi się zdaje, że w przeciągu najbliższego roku będziesz musiał zmienić auto na większe, żeby w przyszlym roku się karma zmieściała -po tegorocznej akcji z kalendarzem i powiązanymi z nią akcjami charytatywnymi, pewnie w przyszłym roku zdecydowanie większa ilość Forumowiczów zdecyduje się na kalendarz i wsparcie dla potrzebujących ;)

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Ciebie za pomysł, poświęcony czas i chęci :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały bagażnik wypchany, kanapa złożona... a Drops Wam dziękuje! (Mój kundelek, którego 3 lata temu wzięlismy ze schroniska)

To coś mi się zdaje, że w przeciągu najbliższego roku będziesz musiał zmienić auto na większe, żeby w przyszlym roku się karma zmieściała -po tegorocznej akcji z kalendarzem i powiązanymi z nią akcjami charytatywnymi, pewnie w przyszłym roku zdecydowanie większa ilość Forumowiczów zdecyduje się na kalendarz i wsparcie dla potrzebujących ;)

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Ciebie za pomysł, poświęcony czas i chęci :clapping:

 

Heh to moje marzenie, żeby w roku 2014 zmienić Bobka... co z tego wyjdzie to zobaczymy :)

 

A teraz już moge po cichu zacząć pisać, że akcja kalendarz 2014 zakończyła się sukcesem! Są pewne uwagi dotyczące samego druku, ale mam nadzieję, że w akcji kalendarz 2015 wszystkie błędy uda się wyeliminować :)

 

Mam jeszcze paczuszki dla 2 osób, bo nie odpisały na pw, ale spokojnie sobie na nich poczekają :)

 

Dziękuje wszystkim którzy kalendarz zakupili, dziękuje jeszcze bardziej tym którzy nadesłali swoje zdjęcia, a już w ogóle na maxa dziękuje tym którzy dorzucili więcej grosza na zwierzaki i kolegę, który ma problemy z protezą! Dzięki bardzo! :)

 

Ps. czekam na wiadomości od tych do którzy kalendarz odebrali, co bym mógł odhaczyć Was na liście :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieski i kotki beda swietowac :yahoo: pewnie coś powiedzą w wigilie na forum :biglol:

 

No to byłem w schronisku! Panie które zobaczyły jak wchodze z kolegą z 3 torbami żarcia aż kwiknęły ze szczęścia... a jak się dowiedziały, że to tylko dla kotów to normalnie aż serce mi się radowało ze szczęścia innych! :) Potem jeszcze kilka "kursów" do bagażnika i biura z worami suchej karmy i kolejne siatki, tym razem dla psów... były w szoku ile tego mamy!

 

Jak wróce do domu to Wam coś pokażę :)

 

Hi hi panie BAAAARDZO dziękowały i dostaliśmy takie coś! :)

 

 

post-4288-0-91375600-1387314273_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że kalendarze dotarły - niestety moja radość trwała tylko do momentu otwarcia przesyłki, bo jeden i drugi pogięty... :angry: Następnym razem proponowałbym wprowadzić ekstra dopłatę za jakąś pancerną przesyłkę... Ja mogę dopłacić nawet 50 zł byleby to jakoś wyglądało bo to co dostałem nie nadaje się do powieszenia na ścianie... :(

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że kalendarze dotarły - niestety moja radość trwała tylko do momentu otwarcia przesyłki, bo jeden i drugi pogięty... :angry: Następnym razem proponowałbym wprowadzić ekstra dopłatę za jakąś pancerną przesyłkę... Ja mogę dopłacić nawet 50 zł byleby to jakoś wyglądało bo to co dostałem nie nadaje się do powieszenia na ścianie... :(

 

Kurcze... ale włożyłem kawałki kartonu do środka, tak jak prosiłeś :/ wszędzie dochodzą normalnie, mimo że żadnych zabezpieczeń nie ma... przykro mi bardzo :(

 

Jeżeli za rok kalendarze będę robił to planuję wysyłać je w tubach.

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...