Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

No to robimy!

 

Format A3, okładka - kreda błysk 300g, strony wewnętrzne kreda błysk 170g, lakier dyspersyjny, kolor 4/4 dwustronnie. Cena z przesyłką za sztukę nie powinna przekroczyć 45/50 zł!

 

Tylko teraz tak... będziemy musieli zrobić niestety przedpłaty, ponieważ nie jestem w stanie wyłożyć ponad 3 000 zł, bo bym musiał auto sprzedać, a i wtedy mogłoby zabraknąć... Mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci, bo jednak nie jestem jakąś świeżynką tylko parę ładnych godzin się tu spędziło :)

 

Jeżeli nie jest to dla Was problemem, że po przelaniu kaski będziecie musieli poczekać tydzień/dwa (wszyscy chętni muszą wpłacić + czas realizacji i wysyłki) to robimy liste. 100 sztuk na pierwszy strzał, a jak się znajdzie tylu chętnych zrobimy kolejną listę.

 

Co do zdjęć - wysyłajcie je na Jan.Struszek@wp.pl . Zdjęcia mają być Waszych aktualnych, bądź byłych Subikówl Oczywiście w możliwie najwyższej rozdzielczości. Zanim podam dane do konta, oczywiście przedstawie Wam projekt, chociaż kilka stron, żebyście nie brali nic w ciemno! Forumowicze którzy mieli Subaru, albo chcą mieć w przyszłości, również mogą przesyłać zdjęcia swoich aktualnych samochodów (od Deaweoo po Ferrari).

 

No to lista start:

1. Jachu93 (1 szt.)

 

Lista na DRUGIEJ STRONIE!

Chętni którzy wyślą mi zdjęcia, w tytule maila niech podadzą SWÓJ NICK!

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę ze wyjedzie w rozsądnej cenie. ;):D

 

Skąd ta pewność? Może sobie kolosalną marżę narzucę? HĘĘ? :evil2:

 

A poważnie to co to znaczy wg Ciebie/Was rozsądna cena? Jutro będę się dowiadywał ile wyniesie sam koszt druku bez projektu i przedstawię Wam ile realnie może to kosztować.

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to :)

 

Mógłby być trochę zindywidualizowany,czyli np. logo uczestnika do którego idzie dany egzemplarz miałby dyskretnie umieszczone jego Logo Forumowe na każdej stronie.Mam taki układ w pewnej firmie implantologicznej z którą współpracuję,taki miły akcent,no ale nie wiem czy to wykonalne :) Można wtedy podnieść cenę temu kto tak chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy WSZYSTKO od ceny jaką sobie drukarnia zażyczy.

A to zależy na czym, co będzie drukowane i w jakim nakładzie :)

Zdjęcia dużej rozdzielczości muszą być :)

 

Trzymam kciuki za pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam dosyc dobre wtyki w firmach poligraficznych ;) Grafika tez moge ogarnac :)

 

Szczerze... od 3 lat temat kalendarza powraca cyklicznie i zawsze "ktoś ma jakieś znajomości", albo "mam świagra" itd. i zawsze wychodzi z tego... wiadomo co.

 

Chęci się liczą, a tych mi nie brak! :) Postaram się, aby wszystko było cacy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam dosyc dobre wtyki w firmach poligraficznych ;) Grafika tez moge ogarnac :)

 

Szczerze... od 3 lat temat kalendarza powraca cyklicznie i zawsze "ktoś ma jakieś znajomości", albo "mam świagra" itd. i zawsze wychodzi z tego... wiadomo co.

 

Chęci się liczą, a tych mi nie brak! :) Postaram się, aby wszystko było cacy!

 

Nie, to nie, narzucac sie nie zamierzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam dosyc dobre wtyki w firmach poligraficznych ;) Grafika tez moge ogarnac :)

 

Szczerze... od 3 lat temat kalendarza powraca cyklicznie i zawsze "ktoś ma jakieś znajomości", albo "mam świagra" itd. i zawsze wychodzi z tego... wiadomo co.

 

Chęci się liczą, a tych mi nie brak! :) Postaram się, aby wszystko było cacy!

 

Nie, to nie, narzucac sie nie zamierzam :)

 

Nie tak to miało zabrzmieć! Sorry jak Cię uraziłem, tylko wiem jak to było... zawsze wszyscy łał, chętni, joł kupujemy, robimy... i koniec końców na ścianie wisi u mnie kalendarz z Toyotą GT86, a nie forumowymi świniami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...