Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nooo ładnie! Już sporo osób potwierdziło, dzięki czemu możemy ruszyć z projektem! Jeszcze wieczorem wyślę grafikowi wszystkie wybrane zdjęcia z moimi uwagami co do projektu i w ciągu kilku dni przedstawie Wam już oficjalną wersje kalendarza!

 

Potem rozpoczniemy zbieranie kasy, po uzbieraniu odpowiedniej ilości pieniążków cynk dostanie drukarnia! :) No to pełen ogień panowie! To MUSI się udać! :) Trzymajcie kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem się żonie,że nasz samochód będzie w kalendarzu Subaru, a Ona mnie pyta-"ile za to dostaniesz?" :biglol::yahoo::biglol::yahoo::biglol::yahoo:
Ode mnie dostajesz jedno zielone :)

Jestem za różnymi autami na jednej karcie, a nie rozstrzygnięta kwestia - jak będą opisane nicki - na rejestracji?

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rejestracji to w moim wypadku kiepski pomysł, bo jeżdżę bez blachy z przodu. Jeżeli już te nicki musza być, to niech będą delikatne, nie rzucające się w oczy. Nie widze bezwzględnej konieczności opisywania czyje jest dane auto.

 

podpisuje sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nicków, to jest to kwestia już ogadana z grafikiem :) Będą mniejsze i mniej rzucające się w oczy. Co do rejstracji... mysle, ze mozna to zrobić, ale nie w każdym przypadku. Często jest tak, że auto stoi bokiem lub pod kątem i jest d&*a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o żadną formę ukrywania, a raczej o nie wprowadzanie niepotrzebnych rozpraszaczy. To jest kalendarz nas wszystkich, dlatego nie widze, aż takiej potrzeby personalizacji zdjęć. Jeżeli inni mają na to parcie to ok, ale niech to na prawdę będzie małe, delikatne, bo chodzi tu o auta, a nie ich właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...