Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No niestety, jeśli zdjęcia 3 subaraków na stronie mają być kosztem numerów tygodni, to mi przyjdzie z tych numerów zrezygnować. Uważam, że powinny być zdjęcia 3 samochodów na każdy miesiąc. Jeden subarak - jaki za....sty by nie był - może się znudzić w ciągu miesiąca.

 

Edytka: w sumie, to może nie mam racji, może jednak projekt nr 2. Nie wiem już sam. Ale wiem, że potrzebujemy więcej lepszych zdjęć!

Edytowane przez Beavis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nr 3 jest bardzo dobry. 3 zdjęcia na stronie powodują, że jest dynamika i coś się dzieje na tej kartce,a wciąz jest bardzo czytelnie i przejrzyście. Możnaby tylko nicki nieco subtelniejsze zrobić (mniejsza czcionka i bardziej stonowany kolor), żeby nie odciągały uwagi od samych fot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.tempra.org/topics39/kalendarz-klubowy-na-sezon-2010-2011-vt18169.htm

tutaj jakis stary kalendarz z forum tempry,

o ile sam samochod nie powala tak kalendarz zrobiony calkiem spoko,

zreszta wystarczy wpisac na googlach "kalendarz forumowy" i wyskoczy pelno naprawde profi kalendarzy, takze jest sie na czym wzorowac.

od razu proponuje naniesc daty najwazniejszych rajdow ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nieczytelny i nijaki.

 

zreszta na poczatku trzeba zdecydowac czy ma to byc kalendarz tak jak z pozycji 2 czyli czytelne daty, czy plakat subaru z funkcja kalendarza, gdzie role dominujaca pelni zdjecie a zeby wyczytac jakies daty trzeba sie mocno przyjrzec.

wez to jachu zacznij ogarniac, zrob jakas ankiete, popros zainteresowanych o oddanie glosu, wybierzmy projekt, pozniej zdjecia, bo poki co chetnych na 50 sztuk a udziela sie z 5 osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem projekty i muszę powiedzieć, że zarówno ten z pojedynczym zdjęciem jak i z trzema mają coś w sobie i chętnie wziąłbym obie wersje :).

Ponieważ widzę, że są dylematy więc postanowiłem zaproponować inne rozwiązanie.

 

post-3997-0-98667400-1380912002_thumb.jpg

 

W ten sposób można na jednym zdjęciu "zmieścić" więcej niż jeden samochód.

 

A może zrobić kilka spotów w różnych miastach w sobotę lub niedzielę i popstrykać trochę fotek zbiorowych. Jachu miałby wtedy w czym wybierać.

Wiem, że to się fajnie piszę a z organizacją może być dużo trudniej, ale może warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koniecznie mają być numery tygodni to wtedy nr. 1

 

Dla mnie MUST HAVE :)

Mi najbardziej podobają się projekty 1 i 2. Dwójka trochę lepsza, ale będzie mniej zdjęć.

 

Z technicznych propozycji:

- wyczyścić rejestracje - ewentualnie wpisać tam nicki forumowe ? :rolleyes:

+1

 

Według mnie najlepsze do tej pory zdjęcia: 2,3,10,22,5,6,16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może ściemę walę... Ale jak ma wyglądać ten kalendarz?

jestem chętny, ale nie wiem na co ;-)

 

Link do wstępnych projektów kalendarza:

https://picasaweb.google.com/103465649872233942420/ProjektyKalendarza?authkey=Gv1sRgCPvmh8v_wrH_cg

Link do wybranych fotografii:

https://picasaweb.google.com/103465649872233942420/ZdjeciaDoKalendarzaSubaru?authkey=Gv1sRgCMjSjr_Pp4KraQ

 

Proponuję, aby utworzyć ankietę i zacząć wybierać foty.

 

Poproszę o adres, na który można podsyłać fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może ściemę walę... Ale jak ma wyglądać ten kalendarz?

jestem chętny, ale nie wiem na co ;-)

-1 za trolowanie powinno byc

 

sporo fajnych fotek forkow w naturlanym srodowisku jest w relacji pt rumunia i krym.

albo ktos to zacznie ogarniac albo wyjdzie z tego projekt na zaliczenia zajec z photoshopa w 2 klasie gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KALI - wszystko doszło!

 

Jutro wieczorem, postaram się zrobić ankietę w nowym temacie apropo wyglądu kalendarium i wyboru zdjęć. Na początku chciałem sam wybrać, ale chyba się nie da, więc zrobimy to DEMOKRATYCZNIE :)

 

Panowie i jeszcze raz powtarzam - tytułem maila ma być WASZ LOGIN na forum! Nawet nie wiecie jak mi to ułatwia prace! Są tacy agenci co się nawet nie podpisują... sorry, ale nie znam Waszych imion i nazwisk. Od teraz każdy mail bez chociażby podpisu nickiem w tekście będzie USUWANY. Już nie mam siły prosić... Zrozumcie, że dostając kilkadziesiąt maili od różnych osób może mi się wszystko pomieszać.

 

przemekka - gdyby nie to zdjęcie na forum nie wiedziałbym, że to Ty :) Ale już wybieram kilka fotografii!

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po aucie i inicjałach skojarzyłem, że to Ty.

 

Tyczy się do ludzi którzy pierwszy raz wysyłają mi zdjęcia! Zakopany forek w błocie i Paweł Bor$%&$#%&. Przedstawisz się loginem? :)

 

Właśnie wybieram zdjęcia do ankiety.

 

Hogi - dosżło więcej Twoich zdjęć i w ankiecie będzie ich kilka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66153-ankieta-zdjecia-do-kalendarza-2014/ Zapraszam do głosowania! :) Troche czasu i lekki foch dziewczyny, ale jest! :D

 

Zapomniałem tam napisać, a teraz nie mogę edytować, że zostaną wybrane 12 fotografie ze WSZYSTKICH ankiet. Nie ważne czy zdjęcie wygra np. w ankiecie 3. Musi się znaleźć wśród 12 najlepszych spośród 3 całych ankiet :)

 

Mam nadzieje, że wszystko jest jako tako przejrzyście... inaczej nie miałem pomysłu już jak to zrobić :)

 

Głosujemy hm... do środy może? Później zrobi się ankiete o kalendarium i ilość zdjęć na stronie. Ale chyba 2 zdjęcia + duże kalendarium będzie optymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...