Skocz do zawartości

Kalendarz 2014 - CHCECIE?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, padła propozycja żeby urozmaicić trochę kalendarz kolorami dopasowanymi do pór roku. Czy jesteście za tym, czy jednak pozostajemy przy tradycyjnym czarnym kolorze na każdej stronie?

Jestem za dopasowaniem.

I jestem za podaniem mnie nr konta do przelewu ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mail do grafika wysłany. Zobaczymy co on o tym sądzi i czy nie jest to dużym problemem :)

 

13 osób już wpłaciło/zadeklarowało wpłatę! A temat wisi dopiero kilkanaście godzin! :)

 

Dobra już wszystko wiem - nie ma najmniejszego problemu ze zrobieniem kolorów tylko musicie napisać jak to ma wyglądać. Bo ja szczerze tego nie widzę...

 

Lato - zielone, Jesień - pomarańczowa, zima - czarna i wiosna żółta?

 

Jak już to bylbym za blue micą i żółtymi napisami! To jest myśl!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za kolorami. Zawsze można coś zapisać ważnego na kalendarzu :)

Jachu93, poproszę na PW dane do przelewu razem z kosztami wysyłki na 2 szt. Wysyłka jednak do Wrocławia, bo raczej na 100% będę na święta, więc będzie akurat.

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Jachu93, mozesz dac numer konta i ceny z lista cennikowa na pierwszej stronie :rolleyes: nie szkoda ci czasu na wszystkie PW

 

Po 1. numer konta i wszystkie dane wolałbym wysyłać na PW (nie wiem czy jest to niebezpieczne, czy nie, ale wolę dmuchać na zimne :P)

Po 2. ułatwia mi to odhaczanie na liście, kto się zobowiązał do wpłaty

 

Aaa jeszcze jedna sprawa:

Nie robię tego kalendarza, żeby się nachapać kasy i zbić na tym kokosy. Więc część kasy która zostanie (a pewnie będzie jakaś nadwyżka) pójdzie na zakup karmy dla psów, którą zawioze do schroniska dla zwierząt w Toruniu. Zima idzie, więc trzeba teraz szczególnie pomóc zwierzakom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc część kasy która zostanie (a pewnie będzie jakaś nadwyżka) pójdzie na zakup karmy dla psów, którą zawioze do schroniska dla zwierząt w Toruniu. Zima idzie, więc trzeba teraz szczególnie pomóc zwierzakom :)

Szlachetna postawa. Brawo ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to bylbym za blue micą i żółtymi napisami! To jest myśl!!! :D

 

to jest najepsze rozwiązanie :) :)

 

 

zakup karmy dla psów, którą zawioze do schroniska dla zwierząt w Toruniu. Zima idzie, więc trzeba teraz szczególnie pomóc zwierzakom :)

 

brawo, świetny pomysł :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa jeszcze jedna sprawa: Nie robię tego kalendarza, żeby się nachapać kasy i zbić na tym kokosy. Więc część kasy która zostanie (a pewnie będzie jakaś nadwyżka) pójdzie na zakup karmy dla psów, którą zawioze do schroniska dla zwierząt w Toruniu. Zima idzie, więc trzeba teraz szczególnie pomóc zwierzakom :)

:clapping: :clapping: :clapping:

To żeby datek był choć co większy wrzucę Ci przelew z nadwyżką.

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię tego kalendarza, żeby się nachapać kasy i zbić na tym kokosy. Więc część kasy która zostanie (a pewnie będzie jakaś nadwyżka) pójdzie na zakup karmy dla psów, którą zawioze do schroniska dla zwierząt w Toruniu. Zima idzie, więc trzeba teraz szczególnie pomóc zwierzakom :)

 

Trzeba tak było od razu , dokładam co nieco od siebie dla psiaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :) Nie spodziewałem się aż takiego odzewu! Wszystko skrzętnie odnotuje i mam nadzieje, że będzie ładna paka dla psiaków :) Oczywiście zamierzam również zamieścić tu dokumentację zdjęciową, żeby potem nie było różnych niedomówień...

 

Dziękuje bardzo! Jestem pod wielkim wrażeniem! Po raz kolejny to forum mnie pozytywnie zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne przelewy dochodzą, a problem jeden nadal nie rozwiązany! :P Czy pomysł Szubaru, żeby kalendarz był w kolorze blue mica, liczby złote/żółte a nicki czerwone (jak STi :P) podoba się też Wam? Ja byłbym za tym, albo za czarnym z białą resztą jak jest teraz. Kolorowy można, tylko czy wtedy nie wyjdzie za bardzo odpustowo? A jak będzie jeszcze śnieg w kwietniu jak rok temu? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby kalendarz był w kolorze blue mica, liczby złote/żółte

 

będzie odpust jak nic :)

Tu połowa marzy o tym by takim odpustem się przemieszczać :mrgreen: ....Ja jestem za, tzn. blue mica i złote/żółte cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad kalendarzem dobiegają końca! Ostatnie poprawki i jutro będę miał już całość!

 

Dostałem kolejne miesiące i jak dla mnie - bomba. Grafik i jego znajomy z drukarni stwierdzili, że lepiej nie bawić się za dużo kolorami, bo potem mogą wyjść jajca przy druku - zwłaszcza, że przy naszym nakładzie druk będzie cyfrowy, a nie offset.

 

Zaraz pokaże Wam kolejne miesiące.

 

I jak się podoba? Zmiana kolorów ma sens? Poprosiłem o jeszcze zmniejszenie nicków, więc spokojnie :)

post-4288-0-63658100-1383844461_thumb.jpg

post-4288-0-44870900-1383844469_thumb.jpg

post-4288-0-45035800-1383844475_thumb.jpg

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...