Skocz do zawartości

outback h6 2005 vs 2007 (przed- i po-liftowy)


troll

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może mnie upewnić co do foteli w obk polifcie?

Czy wszystkie mają pamięć i czy wszystkie są inaczej profilowane?

 

czy ktoś może mnie upewnić co do foteli w obk polifcie?

Czy wszystkie mają pamięć i czy wszystkie są inaczej profilowane?

 

Witaj,

 

Funkcje pamięci fotela kierowcy mają wszystkie OBK prócz wersji RA w modelu 2.5i/2.0D. Natomiast żaden nie ma pamięci dla fotela pasażera. Elektryczną regulację dla fotela pasażera mają tylko wersje 3.0.

Co do profilowania to ze zdjęć wynika, że wszystkie są takie same ;)

nie są takie same mam suba przed polifcie. poliftowe są mniej kubełkowe bo przedlifowe się wycierały .

pamięć też nie wszystkie mają , niektóre poliftowe tylko elek. regulacje.

no to teraz zagwozdka auto (OBK) poliftowe a fotele przedliftowe

C31013813_2.jpg

 

 

A tu auto przeliftowe a fotele poliftowe

01bh.jpg

 

Chwila chwila Panowie, bo ktoś tu niechcący miesza -_-

Pytanie było o fotele w poliftowym OBK.

Co do pamięciu już napisałem, że mają ją prawie wszystkie to znaczy że nie wszystkie ;)

A co do wyprofilowania to obk mają takie:

82b3.jpg

A zwykłe Legacy mają te bardziej wyprofilowane z garbami przy zagłówku

 

oba7.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no się wątek rozwinął :)

na razie podsumowując:

pytanie: h6 przed i polift:

 

na razie podsumowując:

- silnik ten sam

- skrzynia ta sama (5at), inne oprogramowanie, dodatkowo w polifcie skrzydełka przy kierownicy

- zmiany optyczne

- minimalna zmiana w zawieszeniu

- inny kokpit (deska rozdzielcza)

- inne audio (z mp3), dochodzi navi

- w polifcie doszły biksenony i spryskiwacze reflektorów

- "jakaś" zmiana w układzie kierowniczym

- w polifcie dochodzi SI-Drive

- nie w każdym, ale w polifcie jest autopamięć (programowanie) fotela kierowcy (chyba też pasażera) i położenia lusterek

- klima jest dwustrefowa,

- w karoserii zmiany: lamp, przednich błotników, przedniego zderzaka, grilla, lusterkek,

- fotele są inaczej wyprofilowane (poprzednie za bardzo się wycierały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest bazowy rozmiar opon w OBK H6 '07? Da się wrzucić 16" na zimę (domyślam się, że będzie pływał...) czy wielkość hamulca wymusza stosowanie min. felg 17"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było o fotele w poliftowym OBK.

Co do pamięciu już napisałem, że mają ją prawie wszystkie to znaczy że nie wszystkie ;)

A co do wyprofilowania to obk mają takie:

czyli wszystkie obk mają fotele bez "garbów" a jak takowe mają to środek był podmieniany...

 

 

Jaki jest bazowy rozmiar opon w OBK H6 '07? Da się wrzucić 16" na zimę (domyślam się, że będzie pływał...) czy wielkość hamulca wymusza stosowanie min. felg 17"?

da się16 na luzie zamontować, a co do pływania to szybciej zawieszenie to spowoduje niż opony

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest bazowy rozmiar opon w OBK H6 '07? Da się wrzucić 16" na zimę (domyślam się, że będzie pływał...) czy wielkość hamulca wymusza stosowanie min. felg 17"?

 

W poprzednim H4 jezdziłem zimą na 16", latem na 17", opony zgodne z homologacją i powiem, że na 16" jeździło mi się lepiej, nic nie pływało. Jeżeli założysz takie opony co masz na nalepce :) to będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W poliftowym, podobnie jak w Legacy dochodzi jeszcze regulacja kierownicy w drugiej płaszczyźnie (osiowa). Dla mnie to ważne, bo pozwala zająć wygodniejszą pozycję.

 

Co do foteli, to np. 2.5xt (usa) jak ma czarną skórę, to ma fotele identyczne jak Legacy (skóra perforowana i garbate fotele przednie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftowym, podobnie jak w Legacy dochodzi jeszcze regulacja kierownicy w drugiej płaszczyźnie (osiowa). Dla mnie to ważne, bo pozwala zająć wygodniejszą pozycję.

 

hmm, jakoś w swoim nie stwierdziłem jej, jest jak było w MY04, góra-dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hmm.... To może coś niedopatrzyłeś, bo z całą pewnością ta regulacja (przód-tył) steru powinna być. Od MY2007.

Jeżeli obsługuje się tą samą wajchą to nie mam :mellow: a mam wersję full z końca 2008 (MY09).

Fabrycznie było to standardowe wyposażenie. Zerknij na str. 15 w Subaru Outback MY09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... To może coś niedopatrzyłeś, bo z całą pewnością ta regulacja (przód-tył) steru powinna być. Od MY2007.

Jeżeli obsługuje się tą samą wajchą to nie mam :mellow: a mam wersję full z końca 2008 (MY09).

Fabrycznie było to standardowe wyposażenie. Zerknij na str. 15 w Subaru Outback MY09.

 

Na str 15 jest tylko, info że występuje, żeby była tabelka co jest opcją co std może byłoby to bardziej oczywiste. U mnie jest keyless, może to wpływa, że nie ma regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... To może coś niedopatrzyłeś, bo z całą pewnością ta regulacja (przód-tył) steru powinna być. Od MY2007.

Jeżeli obsługuje się tą samą wajchą to nie mam :mellow: a mam wersję full z końca 2008 (MY09).

Fabrycznie było to standardowe wyposażenie. Zerknij na str. 15 w Subaru Outback MY09.

 

Na str 15 jest tylko, info że występuje, żeby była tabelka co jest opcją co std może byłoby to bardziej oczywiste. U mnie jest keyless, może to wpływa, że nie ma regulacji.

Str. 9, Subaru Outback MY09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

byłem napalony na forka 2.5xt (06-07) do czasu gdy w nim nie zasiadłem i się okazało że nie ma regulacji położenia kierownicy w 2 płaszczyznach, teraz jest pomysł na outbacka H6 rocznik 07 (EU) tylko pytanie do użytkowników czy ma tą regulacje czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze nic odkrywczego nie wniose ale jezeli ktos mysli o podlaczeniu czegos grajacego do wbudowanego radia to ciezko to bedzie zrealizowac w modelach przed-liftowych, natomiast w po-liftowych sprawa ma sie duzo lepiej bo mozna sie wpiac do w/w "radia" i np sterowac ipodem/innym gadem z kierownicy.

 

http://www.icarkits.com/cars/SUBARU_OUTBACK_2008/PODSUBGV6

 

np cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...