Skocz do zawartości

Wyniki trasy szosowej Plejady 2006


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Planowałem na scenie bardo pozdrowić Forum i oczywiście Graże nie wyszło, ale za to tu to zrobię.

Dla przyjaciół z forum Subaru i dla Ciebie Grażyno

 

chyba z pincet drinow wypilem aby cos z siebie wydusic na tej scenie.... :roll:

 

ja rowniez dolaczam sie do podziekowan za pozytywne rozwiazanie zaistnialej sytuacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla Zwycięzców !!! :D

 

Podziękowania za świetną zabawę dla Organizatorów - Wszystkich bez wyjątku (zwłaszcza dla tych mało widocznych) :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich rywali z trasy tereneowej dzięki którym oczekiwanie w kolejkach zamiast denerwować - sprawiało niezłą frajdę.

 

Szczególnie gorące pozdrowienia dla wszystkich tych, dzieki którym spędziłam niezapomniany weekend, poznałam wspaniałych ludzi, zaraziłam się pasją, ...

 

PS. Skoro na trasie terenowej (w której de facto braliśmy udział) to forma uczestników decydowała o wygranej, to na kolejne Plejady przygotujemy lepiej siebie niż autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła pocztą nagroda dla Chojnego i dla mnie za zajęcie pierwszego miejsca w trasie szosowej na Plejadach III w klasie samochodów wolnosących.

 

Chojny, Intak, gratulacje :D:D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również przyłączam się do gratulacji,

 

Mam pytanko mając nadzieję , że nie narażę się wszystkim forumowiczom :D :

 

Czy w związku ze znaczną ilością aut niesubarakowych ( patrz: CC, SC, CLIO itp)nie warto by było w przyszłych plejadach pomyśleć o osobnej klasyfikacji dla tych popodkręcanych "wolnossaków"?

 

Pytanie to zadaję , ponieważ sam zacząłem się zastanawiać , czy nie kupić sobie jakiegoś cieniasa, powykręcać go , wymontować co się da i katować do upadłego, a jak go rozwalę na plejadach to nawet nie będę płakał, a subarynka będzie sobie stała spokojnie wypucowana i cieszyła się , że to nie ją katuję na OESach.

 

A tak na poważnie, to chodzi o to , że każdy chce wygrywać, a tu niedługo nie będzie na to szans, ponieważ całe pudło będą okupować lekkie, małe i zwrotne samochodziki.

 

Pozdro

Muzzy

 

PS. jak ten temat był już wcześniej poruszany, to przepraszam i proszę o kasację posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to chodzi o to , że każdy chce wygrywać, a tu niedługo nie będzie na to szans, ponieważ całe pudło będą okupować lekkie, małe i zwrotne samochodziki.

 

 

Albo "N-kowe" potwory.. jak chcesz to obejść?

 

ano tak :D :

 

chodzi mi tylko o "wolnossaki", powinni podzielić je na dwie podgrupy

 

1. tylko i wyłącznie samochody SUBARU ( bo chyba jest to zlot jedynie słusznej marki)

2. pozostałe "zawalidrogi", cieniasy, N-kowe potwory i inne, (czyli goście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej pisałem , chodziło mi o wolnossące, nie poruszałem kwesti TURBO , bo jak na razie nie ma tam takich przypadków, jak będzie ich tyle co w "wolnossakach" to wtedy będzie można coś pomyśleć.

Nie chodzi mi o gdybanie, tylko o sytuację która miała miejsce.

 

podział na turbo i wolnossące pozostaje bez zmian, tylko w wonossących, powinien być jeszcze podział, lub nagroda dla najlepszej drużyny w pojeździe niesubarynkowym, na takich zasadach jak dla żeńskiej ekipy startującej, czyli nagroda pocieszenia.

 

Napisałem tego posta po pytaniach mojej koleżanki małżonki i moich znajomych , którzy z niemałym trudem dotrwali do odczyyyytyyywaaaania wyników pt.:

"a to nie jest zlot SUbaru?, Czemu na pudle rajdu jest SC?, A czemu inne samochody biorą w tym udział?, A tak wolno? itp.

Niestety nie potrafiłem tego wyjaśnić, bo sam tego nie rozumiałem i nie rozumiem do tej pory, dlatego poruszyłem ten temat na forum i już.

 

Może niepotrzebnie to wszystko piszę , bo może się mylę? Powiedzcie proszę: to był zlot Subaru , czy nie?

 

Muzzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzzy, ja i WRCFan (bo zarzut kieruje się bezpośrednio do nas) obaj jesteśmy moderatorami FORUM.SUBARU.PL i wkłądamymasę pracy w rzeczy związane z marką. Dodatkowo ma wrażenie że wiemy ciut więcej o Subaru niż statystyczny użytkownik marki. Niestety żaden z nas nie ma Subaru i nie stać nas na wyjęcie rajdowego Subaru. Mamy nie brać udziału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był zlot Subaru , czy nie?

Wydaje mi się, że to był - jak zwykle - ZLOT MIŁOŚNIKÓW MARKI SUBARU. Także tych, którzy z różnych względów używają akurat innych samochodów.

 

Muzzy - podejrzewam, że jak będziesz z nami trochę dłużej, to pewne rzeczy przestaną Cię dziwić :wink: A może nawet - kto wie - zdołasz je wytłumaczyć Szanownej Małżonce...? :wink:

 

PS. Lekka ironia, zawarta w tekście powyżej, nie powinna przysłaniać faktu, że pomysł klasy "gości" jest zapewne wart rozważenia - IMHO.

 

EDIT:

Niestety żaden z nas nie ma Subaru i nie stać nas na wyjęcie rajdowego Subaru. Mamy nie brać udziału?

Kuba, brać udział możecie (jak już tak bardzo musicie) - ale byłoby ładniej z Waszej strony, gdybyście nie objeżdżali przy tym kolegów w Legacach, w dodatku na oczach ich Małżonek... Bo chłopaki potem muszą się w domu tłumaczyć i mają ogólnie przechlapane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzzy, ja i WRCFan (bo zarzut kieruje się bezpośrednio do nas) obaj jesteśmy moderatorami FORUM.SUBARU.PL i wkłądamymasę pracy w rzeczy związane z marką. Dodatkowo ma wrażenie że wiemy ciut więcej o Subaru niż statystyczny użytkownik marki. Niestety żaden z nas nie ma Subaru i nie stać nas na wyjęcie rajdowego Subaru. Mamy nie brać udziału?

 

chyba wszystkimi samochodami z poza marki Subaru nie jechaliście na raz , bo było ich chyba z 5, i nie kieruję żadnych zarzutów , tylko propozycję zmian

A w którym momencie napisałem , że nie macie brać udziału?

To, że to również Wy Moderatorzy to wiem bo czytałem wcześniejsze posty.

 

 

Zapomniałem dodać - jeżeli rzeczywiście tego sobie życzysz to zrobię wszystko żeby się nie spełniło Twoje życzenie.

A tego to już wogule nie kumam? mógłbyś wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę. Za rok znowu będę chciał startować w klasie turbo samchodem nie-Subaru i chce zająć jak najlepsze miejsce. Niestety nie stać mnie na wynajęcie SUbaru do tego więc przyjadę jak wszystko pozwoli moim autem i zrobię wszytsko żeby tam być bo uwielbiam klimat tej imprezy i to że wokół tyle Subaru i marzy mi się miejsce na pudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, brać udział możecie (jak już tak bardzo musicie) - ale byłoby ładniej z Waszej strony, gdybyście nie objeżdżali przy tym kolegów w Legacach, w dodatku na oczach ich Małżonek... Bo chłopaki potem muszą się w domu tłumaczyć i mają ogólnie przechlapane

 

 

Dobra, weźmiemy się za objeżdżanie eSTIajów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...