Skocz do zawartości

Wyniki trasy szosowej Plejady 2006


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu na pudle rajdu jest SC?, A czemu inne samochody biorą w tym udział?,

 

 

poczytaj watek "Plejady 2006" tam znajdziesz wyjasnienie dlaczego z Intakiem jechalismy sejem

 

 

Powiedzcie proszę: to był zlot Subaru , czy nie?

 

tak, to byl zlot Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.... byłoby ładniej z Waszej strony, gdybyście nie objeżdżali przy tym kolegów w Legacach, w dodatku na oczach ich Małżonek... Bo chłopaki potem muszą się w domu tłumaczyć i mają ogólnie przechlapane :mrgreen:

 

widzę, że zaczynacie się nabijać, a to nie ładnie, więc napiszę krótko:

uważam, że powinny być trzy klasy

1. SUBARU Turbo

2. SUBARU Wolnossaki

3. Pozostałe samochody

i tak byłoby sprawiedliwie, i wtedy nikogo by nie interesowało czym przyjedziesz na zlot i ile kucyków z niego wykręciłeś, bo w generalce mógłbyś być pierwszy i tego Wam/Ci życzę, a nie sprowokowałbyś właścicieli Legaców do zadawania głupich pytań.

Mam nadzieję , że zastanowicie się nad tym poważnie, a nie będziecie odbijać piłeczki.:lol:

 

PS. moja żona niestety nie mogła czynnie uczestniczyć w rajdzie i zobaczyć objeżdżających mnie Sejciaków, ponieważ za dwa miechy uwolni na świat kolejną fankę Subarynek. :D

 

Pozdro

Muzzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Subaru Turbo

2. Subaru bez turbo

3. Goście (auta nie-SUbaru, zawodnicy z licencją)

4. Klasyfikacja generalna - również pucharami i nagrodami

 

 

to wydaje się mieć sens. Nadal pozostaje problem bogatego forumowicza który sobie wypożyczy N-12 i pozamiata towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Subaru Turbo

2. Subaru bez turbo

3. Goście (auta nie-SUbaru, zawodnicy z licencją)

4. Klasyfikacja generalna - również pucharami i nagrodami

 

 

to wydaje się mieć sens. Nadal pozostaje problem bogatego forumowicza który sobie wypożyczy N-12 i pozamiata towarzystwo.

 

jeżeli kogoś stać to niech sobie wypożyczy, jak dla mnie to nie ma znaczenia.

Co do pucharków to jak najbardziej, a nagrodami powinny być: gadżety w szkle i zestaw do resuscytacji po ich spożyciu :mrgreen:

a zestaw opon to powinien każdy z uczestników szosówki dostać, bo po 9- ciu OESach to niewiele ze starych zostaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kogoś stać to niech sobie wypożyczy, jak dla mnie to nie ma znaczenia.

 

TO dlaczego Cię boli SC na podium? A jakbyśmy jechali wyśicgowym autem z rallycrossu i 600KM pod maską by Cię nie bolało?

 

bo Subaru N-12 to Subaru :D , a SC z całym szacunkiem nie , a jak byście startowali autem z rallycrosu i 600km to patrz dwa posty wyżej, - klasa GOŚCIE( pozostałe samochody)

 

Ps. prosiłem nie odbijaj piłeczki tylko po to , żeby ją odbić.

Nie chodzi mi o to co było, tylko o to co możnaby zmienić, żeby było jasno, przejrzyście i w moim mniemaniu w miarę sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak byście startowali autem z rallycrosu i 600km to patrz dwa posty wyżej,

 

 

A jakby to było SUbaru?

a z Turbiną czy bez?

 

sam odpowiem :D

jak z turbiną to klasa 1,

jak bez to klasa 2

 

to se postów ponabijałem :D , idę się uchlać, zajrzę jutro :D

NARX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Subaru Turbo

2. Subaru bez turbo

3. Goście (auta nie-SUbaru, zawodnicy z licencją)

4. Klasyfikacja generalna - również pucharami i nagrodami

 

1. Subaru Turbo z super nagrodami jak wygra znowu ALEX to na złośc znowu mu felgi dać :P

2. Subaru bez turbo z wspaniałymi nagrodami

3. Goście (auta nie-SUbaru, zawodnicy z licencją) jakieś dowcipne nagrody np. worek parzenicy albo 5 Kg szpachla samochodowego.

4. Klasyfikacja generalna - pucharek i dyplom.

5. Nagroda dla wymiatacza Plejad, z nagrodami zakręconymi :) np. w tym roku zapach palonej gumy w słoiku dla BaRego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Subaru Turbo z super nagrodami jak wygra znowu ALEX to na złośc znowu mu felgi dać :P

2. Subaru bez turbo z wspaniałymi nagrodami

3. Goście (auta nie-SUbaru, zawodnicy z licencją) jakieś dowcipne nagrody np. worek parzenicy albo 5 Kg szpachla samochodowego.

4. Klasyfikacja generalna - pucharek i dyplom.

5. Nagroda dla wymiatacza Plejad, z nagrodami zakręconymi :) np. w tym roku zapach palonej gumy w słoiku dal BaRego

 

 

buhehe, no doslownie i to jest rozwiazanie, posiadacze "niesubaru" ale jednoczesnie fani marki sie pobawia, a budzet imprezy nie ucierpi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... bo Subaru N-12 to Subaru :D , a SC z całym szacunkiem nie .....

muzzy - Twoje pomysły są OK, ale nie wzbudzaj się tak bardzo :shock:

Tak jak WiS sugerował wcześniej - ten Zlot i to Forum jest dla MIŁOŚNIKÓW, a nie dla fanatyków Plejad - zostaniesz z nami to zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że powinny być trzy klasy

1. SUBARU Turbo

2. SUBARU Wolnossaki

3. Pozostałe samochody

 

Muzzy, Ta impreza, w każdej swojej kolejnej edycji, jest projektem autorskim, więc nie wydaje mi się aby twoje uwagi mogły być brane przez kogoś pod uwagę. Niektóre elementy wychodzą organizatorom lepiej a inne gorzej. Jeśli chodzi o całą ekipę organizatorów to jedni ludzie się bardziej starają, inni mniej, a jeszcze inni nawet nie udają, że się starają. Końcowy efekt jest jakąś wypadkową tego wszystkiego. Tak było, jest i będzie (jeśli organizatorzy stwierdzą, że organizacja kolejnych Plejad będzie dla nich opłacalna). Żyjemy w kraju, gdzie ludzie udają, że jest OK, dopóki naprawdę wszystko się nie spierdoli. Ludzie nie wyciągają wniosków. Nie oczekuj więc, że akurat ten zlot to będzie jakiś wyjątek od reguł jakie rządzą życiem w tym kraju.

 

Nie sądzę, aby była szansa, że spostrzeżenia, takie jak twoje, zostały wzięte kiedyś pod uwagę. Mój wniosek jest taki, że jeśli w sumie masz bardziej pozytywne wspomnienia, to zgłoś się na kolejną taką imprezę, a jeśli nie, to się nie zgłaszaj. Tak czy owak, nie warto traktować tego wydarzenia zbyt serio, a raczej wykorzystać to jako okazję aby poznać ciekawych ludzi i ewentualnie przeżyć coś ciekawego.

 

Jeśli uważasz, że twój Legacy jest samochodem, w którym możesz odnieść jakieś sukcesy sportowe (oczywiście w amatorskiej rywalizacji), to jest wiele lepszych okazji niż Plejady aby to sprawdzić. Np. w innym wątku znajdziesz informację na temat cynamonowych spotkań organizowanych przez jednego z warszawskich dealerów Subaru. Na tamtej imprezie jest stosowany podział grup dokładnie taki jaki postulujesz. Zaglądaj na forum, bo zapewne to tutaj pojawi się informacja o kolejnej edycji "cynamonu". Odbywają się też "szkolenia" w ramach SJS i inne spotkania, o których też dowiesz sie z tego forum.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muzzy, Ta impreza, ..............

 

pozdrawiam :)

 

Dziękuję bardzo za wkońcu rzeczową odpowiedź, Nie mam więcej pytań :)

 

muzzy - Twoje pomysły są OK, ale nie wzbudzaj się tak bardzo :shock:

Tak jak WiS sugerował wcześniej - ten Zlot i to Forum jest dla MIŁOŚNIKÓW, a nie dla fanatyków Plejad - zostaniesz z nami to zrozumiesz.

 

Może i masz rację, trochę mnie poniosło(ale tylko w kwestii sposobu konwersacji ze mną, czyli odbijania piłeczki :) ), za co przepraszam.

 

Miałem cichą nadzieję , że nie odbierzecie mojego posta jako atak buraka w jakimś tam zwykłym Legacy, na ciężko pracujących moderatorów Forum, ale jak to mówią "nadziaja matką głupich" :)

 

Co do samej imprezy, to była zajebista i nie odpuszczę sobie następnej, nawet jakbym miał rowerem przyjechać :)

 

Pozdrawiam :)

 

Muzzy Burak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...