Skocz do zawartości

Wyniki trasy szosowej Plejady 2006


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Dzień dobry Państwu !

 

W załączeniu przekazuję wyniki trasy szosowej Zlotu. Ponadto, poniżej, pismo otrzymane od p. Orskiego (organizatora tej trasy):

 

SZANOWNY OJCZE DYREKTORZE

 

Przesyłam ostateczne poprawione wyniki trasy szosowej Zlotu Plejad 2006.

 

Przepraszam wszystkich uczestników za przedłużenie czasu obliczeń wyników oraz błąd za który w stosunku do osób liczących wyniki wyciągnąłem surowe konsekwencje.

 

Równocześnie ubolewając nad faktem kilku uszkodzeń samochodów pragnę serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom biorącym udział w Zlocie, wierząc że pogłębiliście Państwo swoją wiedzę o bezpiecznym prowadzeniu samochodów dzięki przygotowanym próbom, oraz mieliście Państwo miłe doznania związane z pięknem terenów i atrakcjami przygotowanymi dla Państwa podczas Zlotu.

 

 

 

Ze sportowym gorącym pozdrowieniem

Lesław Orski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę wstyd mi to pisać ale nic nie poradze że technika mnie przerosła

Nie Ciebie... Licznik bije za każdym razem, gdy ktoś wchodzi w wątek, a nie kiedy ściąga plik. Już się kiedyś na ten myk nabrałem :lol:

Pliku raczej nikt nie ściąga. Ja tam widzę tylko biały kwadracik z czerwonym krzyżykiem - ktoś może ma inaczej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to gratuluję Pięćdziesiątkom, Ósemkom i Trzydziestkom Piątkom... :wink:

 

Może by tak ktoś jednak rozszyfrował ten rebus i przypisał miejsca nickom forumowym? No i chętnie pogratulowałbym też uczestnikom innych tras, tam chyba też była jakaś klasyfikacja, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie o co chodzi z ta suma i gen? wiekszosc ma gen mniejsza od sumy, a ja nr 10 taka sama. acha i za co te kary, czy będzie jakies wyjasnienie? dostalem 9 sekund. koscioly i restauracje miałem ok., regularnosc tez mi dobrze poszla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...