Skocz do zawartości

Wyniki trasy szosowej Plejady 2006


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja dopiero 31 w generalce :cry:

Kac, ...jowe opony i brak umiejetnosci zrobiły swoje :roll:

Za rok obiecuje poprawę :mrgreen:

Grtulejszyn tym co przede mną i tym co za mną, najwazniejsza dobra zabawa, a była dobra.

Zawsze to jakieś nowe doswiadczenie :roll:

I jeszcze raz fenks organizatorom, było super :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości: prezenty odbierze teraz SIP i przekaże właściwym właścicielom, czy zainteresowani mają je sami przejąć, siłom i godnościom osobistom...? :twisted:

 

Czy ma zostać, jak wręczono...? :wink: 8) Bo to przecież tylko zabawa, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to sprawiedliwie i honorowo byłoby tak: ci co dostali, nawet niesłusznie, to mają. A ci co powinni dostać - dostają drugi komplet. Funduje winowajca zamieszania, czyli kolega Orski i spółka...

 

Ale ja niedzisiejszy jestem... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie udalo :D

 

szkoda tylko tych 10 sekund kary za spoznienie na pierwszym PKC :cry:

 

jakim cudem :?: :shock:

 

Na pierwszym PKC pewna Pani nie potrafiła czytać czasu z zegara co w dodatku źle chodził. Potem był na próbie z cofaniem i pochwaliła się ze bateryjki dali wreszcie nowe.... a pod Neptunem zegarek ręcznie przesuwali... żenada.... Chciałem zgłosić protest, ale.... sami wiecie.... druga Pani nie poinformowała o zmianie naszego auta i przez to klasy ( No niby niewielka pomyłka, w końcu odebrać pierwszą nagrodę na zlocie swej ukochanej marki przed najlepszymi z formułowych braci i pozdrowić ich słysząc ich aplauz to nic takiego, od tak się to zdarza na co dzień .... ). Wypadki na trasie tylko i wyłącznie są winą podmiotu przygotowującego próbę szosową, bo jeżeli nie potrafią prawidłowo policzyć wyników i mają sędziów z łapanki na PKC oraz pracowników co nie potrafią zrozumieć tego co wpisują to zabezpieczenie i przygotowanie tras też jest tego samego poziomu. Dziękować Bogu że nie było ofiar na tym feralnym poligonie. Ktoś opowiadał, że drogę przejechali mu rowerzyści na tym że poligonie... W przygotowaniu prób najważniejsze jest bezpieczeństwo potem bezpieczeństwo i na koniec bezpieczeństwo. Lepiej żeby marudzili że nudne niż sie pozabijali. Na lotnisku 180 km/h prosto jest bezpiecznie, ale jak drzewa są o metr przy 70 km/h to jest mega niebezpiecznie ! Słyszę tu głosy że sprawa wyboru i podejmowania ryzyka... bzdura ! Na tego typu imprezach trzeba też pomyśleć za uczestników, bo nie każdy ma takie umiejętności jak zaangażowani fascynaci którzy liczą się z ryzykiem.

 

 

no rowerki to ja mialem nawet 2 jak sobie przechodzily w poprzek trasy.osiwialem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie udalo :D

 

szkoda tylko tych 10 sekund kary za spoznienie na pierwszym PKC :cry:

 

jakim cudem :?: :shock:

 

Na pierwszym PKC pewna Pani nie potrafiła czytać czasu z zegara co w dodatku ....... takie umiejętności jak zaangażowani fascynaci którzy liczą się z ryzykiem.

 

 

no rowerki to ja mialem nawet 2 jak sobie przechodzily w poprzek trasy.osiwialem :(

 

I wszystko na temat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wynikami z pozostałych tras :?: :?: :?:

A co z wynikami z pozostałych tras :?: :?: :?:

 

JuNo, masz drugie miejsce!

 

Wyniki są nieoficjalne i mogą ulec zmianie. Albo nie. Albo wyników nie będzie. Co za różnica w końcu

Rozumiem, że pierwsze ma Bazylia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z wynikami z pozostałych tras :?: :?: :?:

A co z wynikami z pozostałych tras :?: :?: :?:

 

JuNo, masz drugie miejsce!

 

Wyniki są nieoficjalne i mogą ulec zmianie. Albo nie. Albo wyników nie będzie. Co za różnica w końcu

Rozumiem, że pierwsze ma Bazylia :D

 

Bazylia jest zawsze na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wziąłem i zrobiłem. Korzystając z kilku prostych narzędzi (evince i openoffice) kilkoma ruchami myszy umieściłem tabelkę z PDF'a w arkuszu kalkulacyjnym. Zauważyłem przy okazji kilka błędów edycyjnych oryginału (mających niestety wpływ na wyniki) polegających na zamianie dwukropka z przecinkiem co wypaczało wynik sumowania (wartość tekstowa była ignorowana przy sumowaniu czasów). Na końcu tabelki dodałem kolumny:

delta - czyli róznica pomiędzy czasem zsumowanym przez organizatora a wynikiem generalki - chodziło o zachowanie premii za zadania konkursowe.

Suma alter - czyli alternatywna suma czasów (bez błędów edycyjnych organizatora)

GEN Alter - czyli powyższa suma z uwzględnieniem delty.

Jeszcze jedna mała uwaga, nie wiedzieć czemu organizator kilku osobom doliczył w generalce po jednej sekundzie (prawdopodobnie błąd edycyjny), co powoduje, że delta ma kosmiczną postać 59:59,00.

Teraz każdy może sobie sam określić czy uwzględnić kolumnę z wynikami z OS-6 czy też nie, a potem posortować wyniki wedle uznania. Dla uławienie skopiowałem jeszcze na koniec pierwsze 3 kolumny.

Do edycji potrzeba OpenOffice 2.0 albo jakiegoś innego arkusza zgodnego z OpenDocument :twisted:

 

Wersja dla wyzwolonych:

plejady szosowa.ods

Wersja dla niewolników Microsoftu:

plejady szosowa.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie kumam, o co chodzi z moją karą 9 sekund. Dzwoniłem do organizatora i był zdiwiony istnieniem kary o wartości 9 sek, i nie potrafił mi powiedzieć za co ją dostałem. Myślę, że odpowiedź powinna brzmieć: "bo tak" :?

 

Gratulacje szczególnie dla Alexa i Chojnego i jeszcze dla contdowna jechał dwa samochody przede mną i całkim nieźle sobie radził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wspomne juz o tym ze dostalem 10 sek kary na autodromie za dotkniecie slupkow ktore sie nie przewrocily (wiec wg regulaminu nieslusznie skoro staly dalej) i 5 sek za niedojechanie do mety pod opera lesna (skoro nie dojechalem to czas nie powinien byc przez sedziego zatrzymany wiec w najgorszym przypadku strata wynosilaby okolo 2 sek). W sprawie atodromu zlozylem protest lecz nikt nie odpowiedzial wiec drugi protest wykorzystalem w toalecie. Jedyne 5 sek z ktorym sie zgadzam to za uszkodzenie tablicy meta na lotnym przejezdzie tam gdzie beton i szuter. Ale tam bylo warto

Dzieki Adi. Staralem sie.

Ja gratuluje zalodze z nr 1. Wg mnie byl to najszybszy samochod na probach. Nie wychodzilo im za kazdym razem ale tam gdzie sie dalo szli pelna dzidą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...